Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zaczęło się
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostateczna rozgrywka
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca, 04:23
No tak, jak masz majątek, rodzinę i generalnie chillerę utopię to łatwiej ci po prostu oddać życie za nic i to wszystko stracić niż kiedy nic nie masz /s
Odpisz
13 maja, 14:04
W ogóle ja mieszkam niedaleko garnizonu który reklamuje się banerem wstąp do wojska, już od 6000 na rękę xd
Się nieźle cenią. Może i umrzesz żeby Izrael mógł zjeść więcej dzieci, ale za to otrzymasz 17 złotych ponad minimalną
Odpisz
13 maja, 15:53
@Krzyniu: minimalna brutto wynosi 4806 zł, to na rękę zdecydowanie mniej niż 6k
Odpisz
13 maja, 16:04
@Krzyniu: Kolo, nie jestśmy Amerykanami. Nasi nie są wysyłani do toczenia bitew w imię Netanjahu
Odpisz
13 maja, 17:14
@rumcajschr: Rumcajs grubas zjadł "e" w "jesteśmy"
Odpisz
21 czerwca, 04:22
@rumcajschr: krzyniu lewak oderwany od rzeczywistości jak zwykle pie....i kocopoły xDD
Odpisz
14 maja, 04:09
Sam byłem w wojsku i polecam każdemu, kto lubi tego typu doświadczenie.
Niemniej jednak nie podoba mi się jak słyszę o tym, że są plany, aby nasza armia liczyła 500k chłopa. To zdecydowanie zbyt dużo jak na czas pokoju, a tym bardziej przy obecnej tendencji spadkowej populacji.
Bardziej jestem za tym, aby rozszerzyć rezerwy. Jak rok temu zostałem wezwany na szkolenie to na jakieś 70 osób tylko 3 osoby były poniżej 40 r.ż. To już więcej było osób, które ostatni raz w wojsku były za komuny i musiały ponownie złożyć przysięgę.
Odpisz
13 maja, 18:04
Zatrudniasz się jako Wojak, jedziesz na misję, wysyłasz pocztą dyplomatyczną prezent dla "ulubionego polityka", to głośnik Bluetooth...
Odpisz