memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 maja, 22:55
-No to dogadani? -Tak. -To ja wracam do siebie. -Do zobaczenia później. (Boooooooooom) -Japonia... wszystko w porządku? (Boooooooooooooooom) -O kur
Odpisz
14 maja, 20:31
@psy211: Na pamiątkę czasem randomowo wrzucają Malucha do anime.
13 maja, 22:27
XDDDDDDDDDDD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 maja, 22:55
-No to dogadani?
-Tak.
-To ja wracam do siebie.
-Do zobaczenia później.
(Boooooooooom)
-Japonia... wszystko w porządku?
(Boooooooooooooooom)
-O kur
Odpisz
14 maja, 20:31
@psy211: Na pamiątkę czasem randomowo wrzucają Malucha do anime.
Odpisz
13 maja, 22:27
XDDDDDDDDDDD
Odpisz