memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 maja, 15:09
Gothic jest bardzo przereklamowany
Odpisz
Edytowano - 14 maja, 15:18
@Oliwier256: przez ciebie moje seece zabolało
14 maja, 17:52
@Oliwier256: fakty
14 maja, 18:17
@Oliwier256:
14 maja, 20:24
@Oliwier256: Magia sentymentu. Nie żałuję ogrania, było w gruncie rzeczy przyjemne, a świat jest ciekawy i całkiem mroczny, ale gry same w sobie nie są tak świetne, żeby się nad nimi spuszczać, tak jak większość polskiego internetu.
14 maja, 19:09
Chyba raczej na odwrót jest
14 maja, 19:18
@CzlowiekMaupa: Niemiecka propaganda
14 maja, 19:06
Ale szybko przeszło
14 maja, 16:06
Słynny niemiecki der Hexer nie ma nawet podjazdu do polskich Gothiców od JoDrewno i Pirania Gryzie.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 maja, 15:09
Gothic jest bardzo przereklamowany
Odpisz
Edytowano - 14 maja, 15:18
@Oliwier256: przez ciebie moje seece zabolało
Odpisz
14 maja, 17:52
@Oliwier256: fakty
Odpisz
14 maja, 18:17
@Oliwier256:
Odpisz
14 maja, 20:24
@Oliwier256: Magia sentymentu. Nie żałuję ogrania, było w gruncie rzeczy przyjemne, a świat jest ciekawy i całkiem mroczny, ale gry same w sobie nie są tak świetne, żeby się nad nimi spuszczać, tak jak większość polskiego internetu.
Odpisz
14 maja, 19:09
Chyba raczej na odwrót jest
Odpisz
14 maja, 19:18
@CzlowiekMaupa: Niemiecka propaganda
Odpisz
14 maja, 19:06
Ale szybko przeszło
Odpisz
14 maja, 16:06
Słynny niemiecki der Hexer nie ma nawet podjazdu do polskich Gothiców od JoDrewno i Pirania Gryzie.
Odpisz