Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tymi się chodzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja, 20:31
racja, od tych chińskich potraw można dostać alergii
Odpisz
23 maja, 17:02
@KrzychuSzaleniec9999:
Odpisz
18 maja, 19:05
Julka z google.
Odpisz
18 maja, 07:58
Za dużo kotów
4/10
Odpisz
18 maja, 02:26
Pewnie pracuje dla IGN
Odpisz
17 maja, 21:43
Na profilowym jest jakiś pies, czy ...jwieco, co wiele tłumaczy
Odpisz
17 maja, 20:12
Kocia kawiarnia to chyba z nazwy powinna być gdzie są filiżanki w kocie łapki a nie że są tam koty jakim cudem sanepid tam nie wjechał
Odpisz
17 maja, 20:42
@CzlowiekMaupa: Ale ty wiesz że takie miejsca to są, i mogą być otwarte, no nie? W Polsce jest wiele, zainspirowane Japonią mi się wydaje
Odpisz
17 maja, 21:28
@Krol123: w samym Krakowie są dwie, obie są fajne
Odpisz
Edytowano - 17 maja, 21:52
@CzlowiekMaupa: Jak ktoś chce iść do takiego miejsca to zawczasu raczej sprawdza w internecie co tam się dzieje. Więc może się dowiedzieć,że będą tam koty( nie tylko koci wystrój). Jak wchodzi " z marszu" to też te koty nie są ukryte,że je spotyka dopiero jak zacznie jeść/pić : ) . A co do sanepidu - sądzisz,że takie miejsca funkcjonują bez zgody sanepidu i jakiejś kontroli weterynaryjnej? : )
Odpisz
17 maja, 23:51
@CzlowiekMaupa: Ale ty wiesz, że tam się pilnuje żeby koty były zadbane i przypilnowywane? Ty serio myślisz, że taka kawiarnia jest usyfiona kłaczkami i martwymi zwierzętami?
Odpisz
18 maja, 00:45
@N0mis: ale to nawet nie jest tego kwestia, przecież jak się wchodzi do takiego miejsca to z bomby dostajesz pytanie czy byliście już wcześniej i jeśli nie to typ opowiada reguły użytkowania kawiarni, tu sie przechodzi do obszaru gdzie są KOTY, tu sie zamawia kawe i buły, KOTY sie bede miedzy wami przechadzać, KOTOM nie mozna robić tego i tego
jeśli po takiej ilości informacji osoba z alergią na koty nadal stwierdza że uda się do środka to winny jest niedorozwój mózgu a nie administracja kawiarni
zresztą, jakim cudem sanepid tam nie wjechał? a k...a wjechał, skontrolował, zobaczył że jest git i pojechał. Nie żyjemy w Dupisrowiecku pod Amurem żeby przepisy bhp sobie wygrywał goblin na magicznych organkach, takie miejsca wiedzą że muszą być sterylne i koniec srania w banie, są i ...j, nie da się prowadzić takiego biznesu inaczej. Więc robią co trzeba i działa
Odpisz
Edytowano - 18 maja, 00:57
@Krzyniu: Wiem, tylko już uznałem,że ludzie czytający to ogarną :). Zwłaszcza,że w takich miejscach jako,że współpracują z schroniskami(przynajmniej te co ja znam) - to są informację,że każdy kot jest możliwy do adopcji : ).
Odpisz
18 maja, 01:21
@N0mis: ano, nawet przekierowywałem do jednej kota znajomej jak nie wiedziała co zrobić z kotem niespodzianką
Odpisz
18 maja, 02:48
@Krol123: W Japonii trafiłem już na takie wersje zwierzęcych kawiarni jak:
* Koty
* Psy
* Świnie
* Kapibary
* Wydry
Na pewno było ich jeszcze więcej, ale w tym momencie nie jestem w stanie sobie ich przypomnieć
Odpisz
17 maja, 21:28
*ona
Odpisz