Zabawa z dzieckiem w dzisiejszych czasach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Papierowa szkoła posting
Dwa oblicza
Mało znany szczegół
Brawo za czujność!
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2017, 17:00
czy te dziecko ... Gra w tibie? ._. :D ..
Odpisz
20 września 2014, 15:51
Takie mamy czasy, cóż, lepiej zająć się swoimi dziećmi niż narzekać na inne, i tak nic nie wskóramy, taka moda na internety.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2014, 13:36
Jeżeli komuś w bardzo młodym wieku pokazuje się moc komputera, a potem dziwi się czemu nie chce nic innego robić to jest kretynem. Tam ma wszystko od bajek bo gry oparte na bajkach. I tutaj już decyduje podświadomie dzieciak czy woli dalej bawić się klockami czy woli stawiać te klocki na ekranie monitora. Ja tam wolę nie ryzykować i wprowadzać go tam jak będzie starszy i zna konsekwencje tego czynu. Ja wiedziałem i zdecydowałem świadomie. Helloł nerdzie!
Odpisz
19 września 2014, 22:48
I najciekawsze jest to że to nie zawsze wina dziecka.Jak miałem tak z 5 lat to okazyjnie grałem na pegazusie.Miałem zabawki i wszystko.Tylko że nie miałem się z kimś bawić.I wtedy odkryłem komputer(i ludziki w nim z którymi albo którymi mogę się "bawić").I poszło to jak poszło.Ale ostatnio jest lepiej bo mam kolegów i tak nie nerdzę.Trzymajcie kciuki.Życie jest w zasięgu ręki ;)
Odpisz
20 września 2014, 12:50
@deadxp: Poczekaj, aż znajdziesz sobie dziewczynę :).
Odpisz
19 września 2014, 22:28
To dlaczego rodzice pozwalają na takie rzeczy, skoro im to nie pasuje, że dziecko w taki sposób spędza czas? Gdyby chcieli to potrafiliby odpowiednio wychować swoje dziecko i pokazać mu,że w inny sposób też można się fajnie bawić...
Odpisz
20 września 2014, 12:49
@ola0020: Najwidoczniej im to jednak pasuje, mimo późniejszego narzekania. Dzieciaka posadzą/nie zabronią korzystać z TV lub komputera a sami mają spokój od wychowywania.
Odpisz
19 września 2014, 22:20
Gówno prawda! Gdy niańczyłem dzecko mojej sąsiadki wolał pobawić się klockami i rysować.
Odpisz
19 września 2014, 21:52
Facebook. Gdyż idiotów na świecie wciąż jest zbyt mało.
Odpisz
19 września 2014, 21:26
Hah znam to uczucie :)
Odpisz
19 września 2014, 21:08
W co on napiprza?
Odpisz
19 września 2014, 21:11
gada przez skypa
Odpisz
19 września 2014, 21:14
W skype the game
Odpisz
19 września 2014, 21:25
Damn , I need this game
Odpisz
19 września 2014, 21:02
Dokładnie to samo mam z kuzynami.. ja buduje mu garaż gdy on gra w gry..
Odpisz
19 września 2014, 21:23
@Chrzaszcz_Trzcinowy: a ja mam z kuzynkami tyle że ja im ubieram lalki a one grają na kompie
Odpisz