Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sylwek1332

25 marca 2017, 17:00

czy te dziecko ... Gra w tibie? ._. :D ..

Avatar Spiker123

20 września 2014, 15:51

Takie mamy czasy, cóż, lepiej zająć się swoimi dziećmi niż narzekać na inne, i tak nic nie wskóramy, taka moda na internety.

Avatar Mnich1

Edytowano - 20 września 2014, 13:36

Jeżeli komuś w bardzo młodym wieku pokazuje się moc komputera, a potem dziwi się czemu nie chce nic innego robić to jest kretynem. Tam ma wszystko od bajek bo gry oparte na bajkach. I tutaj już decyduje podświadomie dzieciak czy woli dalej bawić się klockami czy woli stawiać te klocki na ekranie monitora. Ja tam wolę nie ryzykować i wprowadzać go tam jak będzie starszy i zna konsekwencje tego czynu. Ja wiedziałem i zdecydowałem świadomie. Helloł nerdzie!

Avatar deadxp

19 września 2014, 22:48

I najciekawsze jest to że to nie zawsze wina dziecka.Jak miałem tak z 5 lat to okazyjnie grałem na pegazusie.Miałem zabawki i wszystko.Tylko że nie miałem się z kimś bawić.I wtedy odkryłem komputer(i ludziki w nim z którymi albo którymi mogę się "bawić").I poszło to jak poszło.Ale ostatnio jest lepiej bo mam kolegów i tak nie nerdzę.Trzymajcie kciuki.Życie jest w zasięgu ręki ;)

Avatar RozowaLandryna

20 września 2014, 12:50

@deadxp: Poczekaj, aż znajdziesz sobie dziewczynę :).

Avatar ola0020

19 września 2014, 22:28

To dlaczego rodzice pozwalają na takie rzeczy, skoro im to nie pasuje, że dziecko w taki sposób spędza czas? Gdyby chcieli to potrafiliby odpowiednio wychować swoje dziecko i pokazać mu,że w inny sposób też można się fajnie bawić...

Avatar RozowaLandryna

20 września 2014, 12:49

@ola0020: Najwidoczniej im to jednak pasuje, mimo późniejszego narzekania. Dzieciaka posadzą/nie zabronią korzystać z TV lub komputera a sami mają spokój od wychowywania.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 22:20

Gówno prawda! Gdy niańczyłem dzecko mojej sąsiadki wolał pobawić się klockami i rysować.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 21:52

Facebook. Gdyż idiotów na świecie wciąż jest zbyt mało.

Avatar gelo1238

19 września 2014, 21:26

Hah znam to uczucie :)

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 21:08

W co on napiprza?

Avatar mozaj

19 września 2014, 21:11

gada przez skypa

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 21:14

W skype the game

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 21:25

Damn , I need this game

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

19 września 2014, 21:02

Dokładnie to samo mam z kuzynami.. ja buduje mu garaż gdy on gra w gry..

Avatar sonia123

19 września 2014, 21:23

@Chrzaszcz_Trzcinowy: a ja mam z kuzynkami tyle że ja im ubieram lalki a one grają na kompie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Papierowa szkoła posting

Dwa oblicza

Mało znany szczegół

Brawo za czujność!

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka