memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 maja, 16:26
Ja tam na wf-ie gram w karty
Odpisz
19 maja, 16:43
@Madonix: kto gra a karty ten ma łeb otwarty
20 maja, 11:05
@Dragon22T0Ja: *w, obdarty
20 maja, 11:04
Ja rzygam po 2,5 km
19 maja, 22:30
Chciałabym móc pobiec chociaż 2 metry
19 maja, 18:05
nie no bez przesady, no tak ledwo ledwo ale dobiec można już te 100m
19 maja, 17:47
Ja po przebiegnięciu 100 centymetrów
19 maja, 17:24
skąd masz moje zdjęcie po przebiegnięciu 100 metrów?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 maja, 16:26
Ja tam na wf-ie gram w karty
Odpisz
19 maja, 16:43
@Madonix: kto gra a karty ten ma łeb otwarty
Odpisz
20 maja, 11:05
@Dragon22T0Ja: *w, obdarty
Odpisz
20 maja, 11:04
Ja rzygam po 2,5 km
Odpisz
19 maja, 22:30
Chciałabym móc pobiec chociaż 2 metry
Odpisz
19 maja, 18:05
nie no bez przesady, no tak ledwo ledwo ale dobiec można już te 100m
Odpisz
19 maja, 17:47
Ja po przebiegnięciu 100 centymetrów
Odpisz
19 maja, 17:24
skąd masz moje zdjęcie po przebiegnięciu 100 metrów?
Odpisz