memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 maja, 17:19
Za moich czasów to się w San Andreas pykało. Ktoś tu chciał zabrzmieć staro, ale nie pykło.
Odpisz
20 maja, 17:42
@DHF1232: za moich czasów to w skoki z dyskietki się grało xd
20 maja, 19:22
@DHF1232: za moich czasów też w san andreas sie grało. Nie dlatego że nie było Vki tylko bo kompa dobrego nie było
20 maja, 16:27
Jeszcze Skyrim
20 maja, 16:35
@Krol123: i minecraft
20 maja, 17:16
@Ignisus: i team fortress 2
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 maja, 17:19
Za moich czasów to się w San Andreas pykało. Ktoś tu chciał zabrzmieć staro, ale nie pykło.
Odpisz
20 maja, 17:42
@DHF1232: za moich czasów to w skoki z dyskietki się grało xd
Odpisz
20 maja, 19:22
@DHF1232: za moich czasów też w san andreas sie grało. Nie dlatego że nie było Vki tylko bo kompa dobrego nie było
Odpisz
20 maja, 16:27
Jeszcze Skyrim
Odpisz
20 maja, 16:35
@Krol123: i minecraft
Odpisz
20 maja, 17:16
@Ignisus: i team fortress 2
Odpisz