memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 26 maja, 20:32
To gdzieś ty OPie jest, że wieje?
Odpisz
26 maja, 20:39
@Traktor_is_back: północ/trójmiasto, ostatnio zapowiadali że piździć będzie i odziwo się sprawdziło tym razem
26 maja, 20:40
@szklanka67: O, somsiad admina
26 maja, 20:41
@Traktor_is_back: niestety
26 maja, 20:42
@szklanka67: Współczuję pecha
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 maja, 20:32
To gdzieś ty OPie jest, że wieje?
Odpisz
26 maja, 20:39
@Traktor_is_back: północ/trójmiasto, ostatnio zapowiadali że piździć będzie i odziwo się sprawdziło tym razem
Odpisz
26 maja, 20:40
@szklanka67: O, somsiad admina
Odpisz
26 maja, 20:41
@Traktor_is_back: niestety
Odpisz
26 maja, 20:42
@szklanka67: Współczuję pecha
Odpisz