memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 maja, 21:41
Według prawa imię musi wskazywać na płeć dziecka :3
Odpisz
1 czerwca, 00:59
@Madonix: Chyba że to imię obcojęzyczne, to prawo jest bardziej po to żeby nie nazwać dziewczynki Tomasz albo chłopca Rozalia xd
27 maja, 10:32
Nazwałbym swoje dziecko dżordan
27 maja, 07:21
Wszystkie są ch*jowe.
27 maja, 07:29
@Tajdeus: czm
27 maja, 07:23
Przecież "Sam" i "Charlie" to tylko zdrobnienia, pełne imiona się różnią (Samantha-Samuel, Charlotte-Chatles).
27 maja, 07:24
@Tajdeus: Charlie Chaplin, mówi to panu coś?
26 maja, 22:07
Jak niby Jordan i Andy są bezpłciowe?
26 maja, 23:35
@AxonDeHudin: racja, przecież jest Jordania
@AxonDeHudin: a tak w ogóle to tam jest błąd, Andy to zdrobnienie, powinno być Sandomierz
26 maja, 22:56
Angela istnieje chyba?
27 maja, 07:22
@Klopson: Tak, ale puste głowy osób neutralnych płciowo tego nie ogarniają.
27 maja, 06:28
Byo
26 maja, 22:37
26 maja, 22:13
Nie zapominajmy o Ashu Ketchumie/WIlliamsie
26 maja, 22:11
Robin (i wszystko dalej) to chyba jakieś nawiązanie do imion latynoskich
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 maja, 21:41
Według prawa imię musi wskazywać na płeć dziecka :3
Odpisz
1 czerwca, 00:59
@Madonix: Chyba że to imię obcojęzyczne, to prawo jest bardziej po to żeby nie nazwać dziewczynki Tomasz albo chłopca Rozalia xd
Odpisz
27 maja, 10:32
Nazwałbym swoje dziecko dżordan
Odpisz
27 maja, 07:21
Wszystkie są ch*jowe.
Odpisz
27 maja, 07:29
@Tajdeus: czm
Odpisz
27 maja, 07:23
Przecież "Sam" i "Charlie" to tylko zdrobnienia, pełne imiona się różnią (Samantha-Samuel, Charlotte-Chatles).
Odpisz
27 maja, 07:24
@Tajdeus: Charlie Chaplin, mówi to panu coś?
Odpisz
26 maja, 22:07
Jak niby Jordan i Andy są bezpłciowe?
Odpisz
26 maja, 23:35
@AxonDeHudin: racja, przecież jest Jordania
Odpisz
27 maja, 07:23
@AxonDeHudin: a tak w ogóle to tam jest błąd, Andy to zdrobnienie, powinno być Sandomierz
Odpisz
26 maja, 22:56
Angela istnieje chyba?
Odpisz
27 maja, 07:22
@Klopson: Tak, ale puste głowy osób neutralnych płciowo tego nie ogarniają.
Odpisz
27 maja, 06:28
Byo
Odpisz
26 maja, 22:37
Odpisz
26 maja, 22:13
Nie zapominajmy o Ashu Ketchumie/WIlliamsie
Odpisz
26 maja, 22:11
Robin (i wszystko dalej) to chyba jakieś nawiązanie do imion latynoskich
Odpisz