Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Figarus

27 maja, 22:10

W ogóle irytuje mnie jak popkultura humanizuje demony w ostatnich latach. Nie tyle, że demony w jakimś uniwersum też po części cierpią w piekle, czy w swojej złej na wskroś naturze potrafią się zdobyć na jakieś ludzkie odruchy, tylko że są przedstawiane... Jako fajne postacie. Przykłady? Proszę bardzo, Hazbin k...a hotel, którym nie wiadomo czemu jara się pół świata, albo netflixowy Devil may cry, gdzie część demonów, to faktyczne demony, złe sk...ysyny kochające jatkę, a druga część to... Ludzie z rogami. No bitch please, jak było na tym starożytnym memie. Robić z demonów biednych uchodźców? Chociaż DOOM z 2016 mnie nie przekonał, to tera przemawia do mnie głębokie przesłanie tej gry, mianowicie: Rozpi.....anie demonów jest fajne. Nawet Japończycy to rozumieją! Chainsaw man, Frieren, czy uwaga, Demon slayer, we wszystkich produkcjach nawet gdy demony są przedstawiane jako posiadające uczucia nikt nie ma wątpliwości, że trzeba je zaj...ć! Amen.

Avatar SoundART

27 maja, 23:05

@Figarus: gdybym mógł to dał bym ci Teraz kilka strzałek w górę albo ciastko
Dla mnie demony i demoniczna otoczka w pop kulturze są przereklamowane w uj
Na tym etapie mnie Bardziej cieszy jak demony są klasycznie wrogami a nie szarymi postaci w czym kolwiek

Avatar Figarus

27 maja, 23:34

@SoundART: Deus Vult, frater!

Avatar gruby_wieprz

28 maja, 06:19

@SoundART: Mnie się całkiem podobał koncept tego Papierowego RPG gdzie jest wojna TurboWatykanu z Piekłem i tam są powiedzmy sniperzy bez oczu, heretycy jako żywe bomby i inne takie.

Po czym demony to są one jeszcze gorsze xD

Avatar Rebelian_Chaosu

Edytowano - 28 maja, 06:52

@Figarus: jakbym mógł to bym dał ci kilka zielonek jak Bober

Avatar DHF1232

28 maja, 08:05

komentarz obrazkowy

Avatar SoundART

28 maja, 16:48

@Figarus: 💪

Avatar SoundART

28 maja, 16:48

@gruby_wieprz: o kurna ale zajebiste

Avatar gruby_wieprz

28 maja, 21:19

@Figarus: też zależy jak ten design demonów dane dzieło rozstrzyga, a sam fakt tej plastyczności jest bardzo spoko
W hazbinie demony to po prostu ludzie powykręcani poza skalę człowieczeństwa którzy mają w to wywalone, w DOOMie (zwłaszcza z 2016) to albo agresywne zwierzęta albo potwory półświadome swoich działań, w Faith Unholy Trinity to w pełni świadome i zdeterminowane abominacje, tak samo w "Evil Dead" gdzie jednak mają jakieś tam poczucie humoru.

A w Utrakill demony to dosłownie skorupiaki kierujące się instynktem które czasem można "oswoić" pokazując im miłość (przewoźnicy dusz z litości i nudów rzeźbą z pojedynczych osobników boostujące ikony)

Avatar Beowulf_

1 czerwca, 09:33

@Figarus: Co ty katolem jesteś? Czy może odczuwasz tak silną potrzebę dyskryminacji i mordowania innych za to kim się urodzili że kiedy odbierają ci to nawet w serialach to dla ciebie to przesada? Czy oba?

Avatar Figarus

1 czerwca, 12:01

@Beowulf_: Słucham? Typie, z definicji demony to istoty stojące między ludźmi a bogami. Nie muszą być złe, ale w większości są. Zwłaszcza, że w naszej kulturze polskiej, europejskiej, łacińskiej nieżyczliwe ludziom istoty nadnaturalne są nazywane demonami, nawet jeśli nie pochodzą z mitologii chrześcijańskiej. Plus, o co ci chodzi z tym nazywaniem wszystkich ,,katolami", kiedy czyjaś opinia ci się nie podoba? Nazw z ,,X" w nazwie też nie lubisz, bo kojarzy ci się z krzyżem?

Avatar Beowulf_

2 czerwca, 14:15

@Figarus: "Nie muszą być złe, ale w większości są."
  W większości nie istnieją*

"Zwłaszcza, że w naszej kulturze polskiej, europejskiej, łacińskiej nieżyczliwe ludziom istoty nadnaturalne są nazywane demonami, nawet jeśli nie pochodzą z mitologii chrześcijańskiej."
  No tak, narzućmy ludziom jak pisać demony bo jakby odbiegały od przesądów ciemnego ludu ze średniowiecza i starożytności, to byłaby przesada! Poza tym wygląda na to że jakby te istoty nazwali jakoś inaczej niż demony, ale poza tym nic by się nie zmieniło, to już byś nie miał problemu.

"Plus, o co ci chodzi z tym nazywaniem wszystkich ,,katolami""
  Mówisz tak jakby 90% z was nie było katolami.

"kiedy czyjaś opinia ci się nie podoba?"
  Kiedy czyjaś opinia jest katolska*

Avatar Vinder

2 czerwca, 21:27

@Figarus: Więcej ludzi musi przeczytać tę książkę

Avatar gruby_wieprz

2 czerwca, 21:29

@Vinder: autorstwa takiej elfki fajnej długoucznej

Avatar Moai2

28 maja, 09:13

Avatar gruby_wieprz

27 maja, 20:26

nie ważne czy jesteś playboyem z dubeltówą i piłoprotezą, 'murykańskim klechą z krzyżem w ręku i skręconą kostką, samoświadomym gopro z działkiem laserowym metabolizmem komara, marinesem bez króliczka, rasistowską długouszną elfką, straumatyzowanym typem z zepsutym okiem i dupnym mieczem

łączy nas jedno: nienawiść do demonów

Avatar BlackMorbius61

27 maja, 21:58

ok, teraz pokażcie mu Helltakera

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SoundART
Dodane przez: SoundART

A, okej

Phi!

Nigdy na to nie wpadną

Siemasz maleńka

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka