Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar domer5

21 września 2014, 00:54

prawda jest taka, ze jakby putin chcial to juz dawno ukraina byla by ruska, i przy okazji my tez! a cale nato debatowalo by czy warto atakowac, czy nie... sie nauczcie ze Polska jest sama! byla i bedzie! tak mowi historia! dlatego lepiej trzymac z rosja, od ktorej mamy gaz, niz z ukraina od ktorej mamy... no wlasnie co??? a no tak! wysylamy im gaz xD no tak kupujemy najdrozej w UE od rosji, a ukrainca sprzedajemy za pol darmo xD super interes xD ciekawe kto za to zaplaci... szykujcie sie na podwyzki, tylko pamietajcie ze propaganda w tv prawdy wam nie powie....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2019, 11:17

minus za prawde

Avatar Elmario1234

25 listopada 2022, 16:36

@domer5: Wiem że pisałeś to 8 lat temu ale i tak...
Ta i cały ten twój mit potężnego putina się sypnąl i to na twoim własnym przykładzie który podałeś o ukrainie.

Avatar
Konto usunięte

20 września 2014, 11:40

Kuchenkę gazową też masz na węgiel?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar qwerty41

5 kwietnia 2015, 08:51

@mozaj: ...

Avatar AidenPearce

6 grudnia 2015, 12:02

nie bo mam piec na węgiel i nim palę xD

Avatar AidenPearce

6 grudnia 2015, 12:00

palę patykami :D

Avatar SharpNeedle

22 kwietnia 2015, 19:35

Podpisał się skubany XD

Avatar Piotresiek

20 września 2014, 21:40

Tylko że węgiel to u nas raczej tanio nie idzie, po za tym ogromne jego ilości idą na elektrownie.

Avatar WhitePowerPL

18 września 2014, 20:49

-Zakręcę wam gaz
-No to ja uciekam do Brukseli
-...

Avatar Piotresiek

20 września 2014, 21:39

@WhitePowerPL: A zaklinał się że nigdy by tego nie zrobił :D Czo ten Tuszk

Avatar LOLGIRL

20 września 2014, 16:40

brawa dla tej pani z wąsem

Avatar Lacoste

20 września 2014, 15:17

-zakręcę wam gaz
-pale węglem
-bylejakbylegdzie

WUT ?!

Avatar Swat132

18 września 2014, 20:07

ostatnio dobre obrazki sie pojawiaja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Deal życia

Niegrzeczny Oskarek

To musiało być męczące

Mało znany szczegół

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka