Ten moment, gdy się otrząśniesz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Co to takiego?
Zdeklasowani znowu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2014, 16:08
Mózg odpowiada za 90% czynności które wykonujesz. Nawet bez używania świadomości możemy bardzo wiele rzeczy zrobić. SCIENCE!
Odpisz
24 czerwca 2018, 14:35
@erykhim44: co odpowiada za pozostałe 10
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:46
ten uczuć gdy czytasz książkę ale w tym czasie myślisz o szczurach i nie wiesz co czytałeś [*] 😔
Odpisz
21 września 2014, 15:04
Najlepsze jest, jak nauczycielka dyktuje długą notatkę, a ja piszę nieświadomie...
Odpisz
19 stycznia 2015, 22:29
@figaro19: Piszę świadomie ale natychmiast zapominam co napisałem. :)
Odpisz
30 lipca 2015, 16:47
@figaro19: ja tak mam czasami ze słuchaniem
Odpisz
6 kwietnia 2015, 22:34
Tak zwany autopilot, fajne to jest, ale jak stanie się coś nieoczekiwanego, np.dzieciak wybiegnie na ulicę, to...wiesz :P
Odpisz
22 września 2014, 20:30
Ehe, Ja kiedyś wsiadłem do złego autobusu przez nieuwagę, kiedy się zorientowałem miałem zamiar wysiąść na następnym przystanku, i poczekać na następny "Mój" żeby wrócić. Wysiadłem, rozglądam się, A tu przystanek na którym wsiadłem do autobusu... Do dzisiaj nie wiem jak się to stało. (Było późno i ciemno... Najwyraźniej głupi ma zawsze szczęście :P)
Odpisz
22 września 2014, 14:35
Tak, a potem kminisz czy nie minąłeś jakiegoś fotoradaru...
Odpisz
18 września 2014, 20:44
Mi się kiedyś zdarzyło, że wracałem ze szkoły i ocknąłem się w innym tramwaju niż miałem wracać z dala od domu. Wtedy przez resztę dnia rozkminiałem co się właśnie zdarzyło
Odpisz
18 września 2014, 22:04
@WhitePowerPL: Pigułka gwałtu się zdarzyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 września 2014, 23:07
@WhitePowerPL: pogadałes z kolegami albo sie na laskę zapatrzyłes ;)
Odpisz
21 września 2014, 21:58
Mam tak samo, ale to chyba naturalne. Kiedy jazda wejdzie w krew, to staje się tak samo machinalna jak chodzenie.
Odpisz
21 września 2014, 15:28
ja mam podobnie ale z chodzeniem
Odpisz
21 września 2014, 21:57
@bylejakbylegdzie: Ja parę razy ominąłem sklep do którego szlem w ten sposób :)
Odpisz
21 września 2014, 20:50
po prostu wyuczone...
jak się jeździ to pomału to jeżdżenie wchodzi nam w krew i jeździmy bez myślenia
najlepiej wyrobić sobie odruchy zapinania pasów, włączania świateł, oraz używania kierunkowskazów.
Odpisz
21 września 2014, 16:16
ja mam tak w szkole
Odpisz
21 września 2014, 19:11
@mrklorens: jeździsz w szkole?
Odpisz
21 września 2014, 19:12
@PidronPL: nie chodziło mi o to że zaczynam o czymś myśleć i nie wiem co się działo
Odpisz
21 września 2014, 16:14
Phi, ja od 14 lat żyję bez używania myślenia.
Odpisz
19 września 2014, 14:52
Autopilot, podobny do tego kiedy zasypiasz nawalony na imprezie i budzisz się w domu
Odpisz