Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Beowulf_

2 czerwca, 21:22

katole kiedy ksiądz im opowiada bajki wyssane z dupy przez pustynnego pasterza z lewantu w epoce brązu

Avatar JaJestemZWami

2 czerwca, 21:42

@Beowulf_: +1

Avatar MasloPolskie

2 czerwca, 22:06

@Beowulf_: amen

Avatar hyena11

3 czerwca, 02:15

@Beowulf_: I taki katol będzie się uważać za lepszego od ciebie tylko dlatego, że wierzy w swojego zmyślonego przyjaciela, a sam jest najbardziej toksyczną i dwulicową osobą jaką spotkałeś.

Avatar SoundART

3 czerwca, 10:31

@hyena11: Ja osobiście częściej widzę przypadki w drogą stronę

I nie mam na myśli Mikiego

Avatar hyena11

3 czerwca, 10:46

@SoundART: Dobra Bober. Bo ty widzisz drzazgę w oku lewaków, a w oku swoim i reszty prawaków kłody nie widzisz. Wszyscy to już tysiąc razy zobaczyliśmy i to już się zrobiło nudne.

Avatar SoundART

3 czerwca, 10:52

@hyena11: Tylko ja przy tym nie zakładam że każdy lewak jest zły
I że każdy prawak z Automatu jest dobry

Avatar hyena11

3 czerwca, 10:59

@SoundART: Ta? Nie zauważyłam. Nie zliczę ile razy generalizowałeś, że lewaki to, lewaki tamto. A prawaków nie widziałam byś krytykował choć raz.

Ja osobiście przejechałam się na każdej grupie poglądowej jaka istnieje ale przynajmniej potrafię przyznać, że lewacy to klasiści i adwokaci diabła na przykład. Oraz, że to oni nakręcili całe to internetowe gnębienie każdego kto używa AI. Do którego ty tak chętnie wskoczyłeś. Żebyście wy prawacy tak chętnie przyjmowali te pozytywne aspekty lewicy, co te negatywne i absurdalne

Avatar SoundART

Edytowano - 3 czerwca, 12:31

@hyena11: kanał zero się liczy jak konserwa
I kanał NWASD też jest jest przeze mnie za bardzo lubiany
Dobra może czasami sam przeginam
Lecz sama tutaj zjechałaś po katolikach

Sam osobiście straciłem sens przynależenia do jakiej kolwiek strony politycznej bo w Polsce w Konserwach masz Szurów
A w Lewicy Toksyków
Więc nieważne co wybierzesz
Nie będziesz zadowolona
Tak samo mam z stronami duchownymi niestety :/

Avatar hyena11

3 czerwca, 14:46

@SoundART: Ja przestałam jechać po katolikach dawno ale skoro wciąż słyszę od nich samą pogardę wobec ludzi z którymi się utożsamiam (w tym od ciebie po raz 1001) to kontratakuję.

Avatar SoundART

3 czerwca, 18:49

@hyena11: tutaj to sama zaczęłaś pierwsza

Avatar hyena11

3 czerwca, 21:21

@SoundART: Już ci wytłumaczyłam dlaczego.

Avatar SoundART

3 czerwca, 21:23

@hyena11: ok
I tak przy okazji
Powiem jedno
Wybacz
Ostanio jestem przez pewne wydarzenia z real lifa trochę wkurzony Bardziej niż zwykle

Avatar hyena11

Edytowano - 3 czerwca, 21:38

@SoundART: Nie oczekiwałam przeprosin bo każdy może wyrażać swoją opinię polityczną ale skoro już to najlepiej naucz się mieć wyj...ne na rzeczy, których nie zmienisz. Ja długo byłam taka jak ty teraz ale przyjęłam mindset, że obchodzi mnie tylko moje własne podwórko i powiem ci, teraz moje sanity ma się bez porównania lepiej.

Tylko, że ten sposób myślenia nie wskoczy ci od razu. Będziesz w nim robił 2 kroki w przód i 1 w tył przez jakiś czas ale w końcu uda ci się emocjonalnie odciąć od wszystkiego, co się dzieje wokół.

Avatar SoundART

4 czerwca, 15:52

@hyena11: łatwiej powiedzieć
Trudniej zrobić
A właściwie to wrócić

Avatar hyena11

4 czerwca, 16:59

@SoundART: Ale napewno warto.

Avatar Traktor_is_back

3 czerwca, 22:09

A czy, zamiast czytać kłótnię o podłożu politycznym, nie wolałbyś usłyszeć, że sprzedam Opla?

Avatar Choomfie

2 czerwca, 22:15

Ludzie którzy ślepo wierzyli Gargamelowi czy innemu Atorowi

Avatar SoundART

3 czerwca, 10:32

@Choomfie: czyli we swych bożków amen
Z takich przypadków to Bardziej Teraz Karoluk i Nazwex pasują

Avatar Lolien1

3 czerwca, 16:03

@SoundART: Btw, przecież Koroluk to stary kuc onanista. Jego też już teraz nie lubicie?

Avatar SoundART

3 czerwca, 16:30

@Lolien1: co?
Karoluk to jest liberał

Avatar Figarus

3 czerwca, 14:39

Za czasów świetności jeja byłoby dwieście komentarzy...

Avatar hyena11

3 czerwca, 14:47

@Figarus: To nabijaj. Na co czekasz?

Avatar SoundART

Edytowano - 3 czerwca, 10:30

Lewicowe FajnoPolaczkiw skrócie
Serio nie wiedziałem Bardziej przekonanych o własnej wyższości
Zamkniętych we swych poglądach
Dogmatycznych
I otwarcie gardzacymi innymi niż fajnopolaczków którzy od dekady nie tyle co się zmienili co stali się gorsi

Mam was dość sk...ysy
Po prostu dość

Avatar hyena11

3 czerwca, 10:55

@SoundART: A ja nie widziałam ludzi bardziej znęcających się nad dziećmi i zaniedbującymi własne rodziny niż obrońcy tradycyjnych wartości.

Ani bardziej pogardliwych i wrogich niż wyznawcy religii miłości do bliźniego.

Ani ludzi którzy częściej wyzywają od hipokrytów sami nimi będąc.

Dlatego my ciebie też.

Avatar SoundART

3 czerwca, 10:56

@hyena11: 👍

Avatar Lolien1

3 czerwca, 10:56

@SoundART: Też sie pie.... ;P

Avatar SoundART

3 czerwca, 12:22

@Lolien1: 👍

Avatar DHF1232

3 czerwca, 10:57

Lewica i prawica be like

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najpierw łyczek dla kurażu

Ch-chesz wyparować...?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka