Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najpierw łyczek dla kurażu
Ch-chesz wyparować...?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca, 21:22
katole kiedy ksiądz im opowiada bajki wyssane z dupy przez pustynnego pasterza z lewantu w epoce brązu
Odpisz
2 czerwca, 21:42
@Beowulf_: +1
Odpisz
2 czerwca, 22:06
@Beowulf_: amen
Odpisz
3 czerwca, 02:15
@Beowulf_: I taki katol będzie się uważać za lepszego od ciebie tylko dlatego, że wierzy w swojego zmyślonego przyjaciela, a sam jest najbardziej toksyczną i dwulicową osobą jaką spotkałeś.
Odpisz
3 czerwca, 10:31
@hyena11: Ja osobiście częściej widzę przypadki w drogą stronę
I nie mam na myśli Mikiego
Odpisz
3 czerwca, 10:46
@SoundART: Dobra Bober. Bo ty widzisz drzazgę w oku lewaków, a w oku swoim i reszty prawaków kłody nie widzisz. Wszyscy to już tysiąc razy zobaczyliśmy i to już się zrobiło nudne.
Odpisz
3 czerwca, 10:52
@hyena11: Tylko ja przy tym nie zakładam że każdy lewak jest zły
I że każdy prawak z Automatu jest dobry
Odpisz
3 czerwca, 10:59
@SoundART: Ta? Nie zauważyłam. Nie zliczę ile razy generalizowałeś, że lewaki to, lewaki tamto. A prawaków nie widziałam byś krytykował choć raz.
Ja osobiście przejechałam się na każdej grupie poglądowej jaka istnieje ale przynajmniej potrafię przyznać, że lewacy to klasiści i adwokaci diabła na przykład. Oraz, że to oni nakręcili całe to internetowe gnębienie każdego kto używa AI. Do którego ty tak chętnie wskoczyłeś. Żebyście wy prawacy tak chętnie przyjmowali te pozytywne aspekty lewicy, co te negatywne i absurdalne
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca, 12:31
@hyena11: kanał zero się liczy jak konserwa
I kanał NWASD też jest jest przeze mnie za bardzo lubiany
Dobra może czasami sam przeginam
Lecz sama tutaj zjechałaś po katolikach
Sam osobiście straciłem sens przynależenia do jakiej kolwiek strony politycznej bo w Polsce w Konserwach masz Szurów
A w Lewicy Toksyków
Więc nieważne co wybierzesz
Nie będziesz zadowolona
Tak samo mam z stronami duchownymi niestety :/
Odpisz
3 czerwca, 14:46
@SoundART: Ja przestałam jechać po katolikach dawno ale skoro wciąż słyszę od nich samą pogardę wobec ludzi z którymi się utożsamiam (w tym od ciebie po raz 1001) to kontratakuję.
Odpisz
3 czerwca, 18:49
@hyena11: tutaj to sama zaczęłaś pierwsza
Odpisz
3 czerwca, 21:21
@SoundART: Już ci wytłumaczyłam dlaczego.
Odpisz
3 czerwca, 21:23
@hyena11: ok
I tak przy okazji
Powiem jedno
Wybacz
Ostanio jestem przez pewne wydarzenia z real lifa trochę wkurzony Bardziej niż zwykle
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca, 21:38
@SoundART: Nie oczekiwałam przeprosin bo każdy może wyrażać swoją opinię polityczną ale skoro już to najlepiej naucz się mieć wyj...ne na rzeczy, których nie zmienisz. Ja długo byłam taka jak ty teraz ale przyjęłam mindset, że obchodzi mnie tylko moje własne podwórko i powiem ci, teraz moje sanity ma się bez porównania lepiej.
Tylko, że ten sposób myślenia nie wskoczy ci od razu. Będziesz w nim robił 2 kroki w przód i 1 w tył przez jakiś czas ale w końcu uda ci się emocjonalnie odciąć od wszystkiego, co się dzieje wokół.
Odpisz
4 czerwca, 15:52
@hyena11: łatwiej powiedzieć
Trudniej zrobić
A właściwie to wrócić
Odpisz
4 czerwca, 16:59
@SoundART: Ale napewno warto.
Odpisz
3 czerwca, 22:09
A czy, zamiast czytać kłótnię o podłożu politycznym, nie wolałbyś usłyszeć, że sprzedam Opla?
Odpisz
2 czerwca, 22:15
Ludzie którzy ślepo wierzyli Gargamelowi czy innemu Atorowi
Odpisz
3 czerwca, 10:32
@Choomfie: czyli we swych bożków amen
Z takich przypadków to Bardziej Teraz Karoluk i Nazwex pasują
Odpisz
3 czerwca, 16:03
@SoundART: Btw, przecież Koroluk to stary kuc onanista. Jego też już teraz nie lubicie?
Odpisz
3 czerwca, 16:30
@Lolien1: co?
Karoluk to jest liberał
Odpisz
3 czerwca, 14:39
Za czasów świetności jeja byłoby dwieście komentarzy...
Odpisz
3 czerwca, 14:47
@Figarus: To nabijaj. Na co czekasz?
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca, 10:30
Lewicowe FajnoPolaczkiw skrócie
Serio nie wiedziałem Bardziej przekonanych o własnej wyższości
Zamkniętych we swych poglądach
Dogmatycznych
I otwarcie gardzacymi innymi niż fajnopolaczków którzy od dekady nie tyle co się zmienili co stali się gorsi
Mam was dość sk...ysy
Po prostu dość
Odpisz
3 czerwca, 10:55
@SoundART: A ja nie widziałam ludzi bardziej znęcających się nad dziećmi i zaniedbującymi własne rodziny niż obrońcy tradycyjnych wartości.
Ani bardziej pogardliwych i wrogich niż wyznawcy religii miłości do bliźniego.
Ani ludzi którzy częściej wyzywają od hipokrytów sami nimi będąc.
Dlatego my ciebie też.
Odpisz
3 czerwca, 10:56
@hyena11: 👍
Odpisz
3 czerwca, 10:56
@SoundART: Też sie pie.... ;P
Odpisz
3 czerwca, 12:22
@Lolien1: 👍
Odpisz
3 czerwca, 10:57
Lewica i prawica be like
Odpisz