Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

4 czerwca, 21:53

Człowiek: *ubiera się tak, jak mu się podoba*
Prawaki:

komentarz obrazkowy

Avatar malinowy_kot

4 czerwca, 07:43

Co za dziwadło, widać że ojca nie ma, albo po prostu wpier... nie dostał

Avatar Little_Fox_in_Box

3 czerwca, 22:14

Miałem tak wczoraj z jednym menelem w moim mieście. Znajomy, często go widuję. Poprosił mnie o 2 zł. Poszedłem z nim do Żabki, kupiłem mi Żubra a sobie Arizonę i siedzieliśmy na ławce w parku. Zajebiście było.

Avatar Traktor_is_back

3 czerwca, 22:00

Kwintesencja Breslau
Brakuje tylko wykolejonego tramwaju

Avatar Rebelian_Chaosu

Edytowano - 3 czerwca, 10:03

Czemu teraz wszyscy nastolatkowe wyglądają tak samo

Nawet matka na służbie jak sprawdzała plecaki dzieciaków to mi o tym powiedziała

Avatar Pekaj

3 czerwca, 10:14

@Rebelian_Chaosu: zdaje mi się że to przez te fryzury

Avatar ptasznik5

3 czerwca, 10:17

@Pekaj: jeszcze kilka lat temu była moda na pędzla

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - 3 czerwca, 11:30

@Rebelian_Chaosu: wszyscy zawsze wyglądają tak samo, to nie zależy od epoki

Avatar TowarzyszBagniak

3 czerwca, 13:13

@Rebelian_Chaosu: bo nie widzieliście mnie

Avatar Krzyniu

3 czerwca, 18:11

@TowarzyszBagniak: widziałem
mam kamery w stodole

Avatar GrubynaRejonie

Edytowano - 3 czerwca, 20:31

@Rebelian_Chaosu: Mój taki jeden old school znajomy z podstawówki miał takie włosy. Ostatnio widziałem na urodzinach mojego innego też z podstawówki, także old schoolowy znajomego. Ten pierwszy znajomy miał takie włosy. Ten koleś na zdjęciu to nie on tylko losowy typ jak coś.

Avatar kapibara4387

3 czerwca, 21:20

@Rebelian_Chaosu: Nie zgadzam sie! U mnie w szkole jest takie zróżnicowanie że już wyzwiska się zaczynają pojawiać bo inni niż wszyscy

Avatar bartton

3 czerwca, 18:56

Widzę, że OP jest fanem femoboyów

Avatar MasloPolskie

3 czerwca, 14:41

nie rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Choomfie
Dodane przez: Choomfie

To będzie bolało

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tymi się chodzi

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka