@Anantashesha: ja też rzadko oglądam tv ,ale raz na jakiś czas coś powiedzą o grach, choć częściej mówi się o depresjach i innych tego typu spiwodowanych przez gry
Ironicznie, że Miedzio w celu wyśmiania takiej postawy wobec gier podając przykład misji, w której zmywa się podłogę...i jednocześnie podkłada bomby XD
Komentarze
Odśwież6 czerwca, 10:08
Ciekawe, dawno nie słyszałam takiej nagonki. Ale z drugiej strony dawno nie oglądałam telewizji. Dzieciaczki, dajcie znać, dalej tak pi*rdolą na gry?
Odpisz
6 czerwca, 14:30
@Anantashesha: ja też rzadko oglądam tv ,ale raz na jakiś czas coś powiedzą o grach, choć częściej mówi się o depresjach i innych tego typu spiwodowanych przez gry
Odpisz
6 czerwca, 17:31
@PanSzwajcar: No tak, przez gry xD
Obwinić wszystko tylko nie to co naprawdę odpowiedzialne
Odpisz
4 czerwca, 20:03
Ironicznie, że Miedzio w celu wyśmiania takiej postawy wobec gier podając przykład misji, w której zmywa się podłogę...i jednocześnie podkłada bomby XD
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca, 20:05
@Alfa7: wsm dobrym pomysłem jest link do oryginału, o którym zapomniałem, zatem dzięki za przypomnienie https://www.youtube.com/watch?v=40AE1dCEtYg
Odpisz
4 czerwca, 19:56
Czuję żądzę mordu, gdy moi piłkarze w football managerze koncertowo spie....ą mecz
Odpisz