doslownie 2h temu pisalem o tym komentarz. tam zbieraja sie bakterie, ktore fermentuja ci wszystko, m.in. bakterie trawiące laktozę. Jak masz sraczkę i wypłuka ci całą florę, to odnawia się z wyrostka.
Z mojego doświadczenia bez wyrostka układ pokarmowy jest bardziej wrażliwy.
Ogólnie, gdy jelita chcą zrobić bum, to nie jest dobrze.
W skrajnych przypadkach może nastąpić perforacja jelit. Pęknięcie wyrostka robaczkowego jest najczęstszym przypadkiem czegoś takiego. Ostatnio Kazik Staszewski był ratowany po zbagatelizowaniu objawów.
A wtedy to dopiero się zabawa zaczyna- spytajcie Kazika.
Komentarze
Odśwież11 czerwca, 20:30
*nierobienia
Odpisz
5 czerwca, 10:51
doslownie 2h temu pisalem o tym komentarz. tam zbieraja sie bakterie, ktore fermentuja ci wszystko, m.in. bakterie trawiące laktozę. Jak masz sraczkę i wypłuka ci całą florę, to odnawia się z wyrostka.
Z mojego doświadczenia bez wyrostka układ pokarmowy jest bardziej wrażliwy.
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca, 10:53
@DiKarpio: Admin dodal tego mema? bo sie nie pokazuje kto.
czy jego bot po prostu?
Odpisz
5 czerwca, 13:01
@DiKarpio: Gdy nie ma widocznego autora mema to autorem jest admin
Odpisz
5 czerwca, 13:56
@DiKarpio: przydaje się na pewno, ale nie zawsze w takim stopniu żeby ryzykować przyszłymi problemami które proporcjonalnie były by owiele gorsze
Odpisz
6 czerwca, 09:31
@DiKarpio:
Gdy ci wypłucze mikroflorę (uporczywa, nieadekwatna antybiotykoterapia), pojawia się ryzyko infekcji C. difficile.
Wtedy to jest jazda ....
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca, 09:29
Ogólnie, gdy jelita chcą zrobić bum, to nie jest dobrze.
W skrajnych przypadkach może nastąpić perforacja jelit. Pęknięcie wyrostka robaczkowego jest najczęstszym przypadkiem czegoś takiego. Ostatnio Kazik Staszewski był ratowany po zbagatelizowaniu objawów.
A wtedy to dopiero się zabawa zaczyna- spytajcie Kazika.
Odpisz