Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2020, 11:54
?
Odpisz
1 września 2017, 18:35
SASAGEYO
Odpisz
25 grudnia 2018, 11:52
@Fauna24: SASAGEYO
Odpisz
2 listopada 2014, 23:07
z taką różnicą że snk jest mega dobre
Odpisz
25 grudnia 2015, 17:16
@sami666pl: Jak do ciebie odpisałem to sory , chciałem odpisać do kogo innego .
Odpisz
21 września 2014, 23:53
dlaczego w tych komiksach nawet dziecko wygląda jak dz*wka
Odpisz
25 grudnia 2015, 17:15
@kawtkawt: Chińska dz*wka .
Odpisz
20 września 2014, 18:05
czyżby nowa "Otaku girl " :3
Odpisz
20 września 2014, 18:09
@ognistyptak555: oby nie.
Odpisz
20 września 2014, 18:13
@MruczekV: no ale się wprowadza chyba :/ (co najmniej tak to wygląda)
Odpisz
20 września 2014, 23:40
@ognistyptak555: A może po prostu ten koleś sobie dziewczynę znalazł? :p
Odpisz
21 września 2014, 07:50
@N_A_T_A_L_A: a gdzie dziewczyna a w późniejszym etapie ma mieszkać ? na strychu?
Odpisz
21 września 2014, 00:35
Czytałam mangę. Polecam ^^
Odpisz
20 września 2014, 18:41
Tej ga sesen en de wisin te jega! Taratata eko jega!
Odpisz
20 września 2014, 19:11
@DoktorDiksior: Co? :D
Odpisz
20 września 2014, 19:14
@PanUranu: To jakiś dziwak
Odpisz
20 września 2014, 20:55
@NataszaIv: Wezwij szamana, niech go piorunem strzeli to może się opamięta.
Odpisz
20 września 2014, 22:22
@PanUranu: Tekst pierwszego openingu Shingeki no Kyoujin.
Odpisz
21 września 2014, 00:20
@DoktorDiksior: Co nie zmienia faktu że jesteś mangozj*bem ;p
Odpisz
21 września 2014, 10:06
@NataszaIv: Nie mam nic przeciwko bycia mangozjebem.
Odpisz
20 września 2014, 20:23
"Atak tytanów. Attack on Titan" było by chyba lepszym tłumaczeniem choć gorzej by brzmiało. Jest sens tłumaczyć to co autor napisał w swym ojczystym języku, pozostawić to co celowo w obcym.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2014, 19:15
Nienawidzę tego manozje**.... Ona niszczy cały komiks ;p
Odpisz
14 marca 2019, 05:06
@NataszaIv: ta ruda tez
Odpisz
20 września 2014, 19:09
O, autor komiksu też nie lubi banków, good boy/girl :D
Odpisz
20 września 2014, 18:52
Ciekawe kiedy komentarze typu " chińskie bajki"? :D
Odpisz