Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2020, 11:54

?

Avatar Fauna24

1 września 2017, 18:35

SASAGEYO

Avatar TellingKolega

25 grudnia 2018, 11:52

@Fauna24: SASAGEYO

Avatar sami666pl

2 listopada 2014, 23:07

z taką różnicą że snk jest mega dobre

Avatar Gryzoniusz

25 grudnia 2015, 17:16

@sami666pl: Jak do ciebie odpisałem to sory , chciałem odpisać do kogo innego .

Avatar kawtkawt

21 września 2014, 23:53

dlaczego w tych komiksach nawet dziecko wygląda jak dz*wka

Avatar Gryzoniusz

25 grudnia 2015, 17:15

@kawtkawt: Chińska dz*wka .

Avatar ognistyptak555

20 września 2014, 18:05

czyżby nowa "Otaku girl " :3

Avatar MruczekV

20 września 2014, 18:09

@ognistyptak555: oby nie.

Avatar ognistyptak555

20 września 2014, 18:13

@MruczekV: no ale się wprowadza chyba :/ (co najmniej tak to wygląda)

Avatar N_A_T_A_L_A

20 września 2014, 23:40

@ognistyptak555: A może po prostu ten koleś sobie dziewczynę znalazł? :p

Avatar ognistyptak555

21 września 2014, 07:50

@N_A_T_A_L_A: a gdzie dziewczyna a w późniejszym etapie ma mieszkać ? na strychu?

Avatar Wikta5

21 września 2014, 00:35

Czytałam mangę. Polecam ^^

Avatar DoktorDiksior

20 września 2014, 18:41

Tej ga sesen en de wisin te jega! Taratata eko jega!

Avatar PanUranu

20 września 2014, 19:11

@DoktorDiksior: Co? :D

Avatar NataszaIv

20 września 2014, 19:14

@PanUranu: To jakiś dziwak

Avatar VanQuisch

20 września 2014, 20:55

@NataszaIv: Wezwij szamana, niech go piorunem strzeli to może się opamięta.

Avatar DoktorDiksior

20 września 2014, 22:22

@PanUranu: Tekst pierwszego openingu Shingeki no Kyoujin.

Avatar NataszaIv

21 września 2014, 00:20

@DoktorDiksior: Co nie zmienia faktu że jesteś mangozj*bem ;p

Avatar DoktorDiksior

21 września 2014, 10:06

@NataszaIv: Nie mam nic przeciwko bycia mangozjebem.

Avatar weram

20 września 2014, 20:23

"Atak tytanów. Attack on Titan" było by chyba lepszym tłumaczeniem choć gorzej by brzmiało. Jest sens tłumaczyć to co autor napisał w swym ojczystym języku, pozostawić to co celowo w obcym.

Avatar NataszaIv

Edytowano - 20 września 2014, 19:15

Nienawidzę tego manozje**.... Ona niszczy cały komiks ;p

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2019, 05:06

@NataszaIv: ta ruda tez

Avatar siemek22

20 września 2014, 19:09

O, autor komiksu też nie lubi banków, good boy/girl :D

Avatar hiperek

20 września 2014, 18:52

Ciekawe kiedy komentarze typu " chińskie bajki"? :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Jakby trochę nie fair

Niegrzeczny Oskarek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Angielskie śmieszki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka