"Epoka Lodowcowa 6"?
Bardziej "Epoka Lodowcowa 2 Odwilż 2".
Cóż, po tym szajstwie jaki dali w piątej części, trzeba by się naprawdę postarać, by zrobić coś jeszcze gorzej.
P.S. Ciekawe, nie ma białej tygrysicy i damskiego leniwca. Hmmmm
@Tajdeus: No właśnie i to jest dziwne, nawet damskiego wiewióra nie przewrócili, a przecież Blue Sky było znane z wywyższania postaci kobiecych nad męskich, jak choćby było w RIO
@honhenim09: Może skoro EL5 była słaba i ludzie jej nie lubili, to wywalili wszystkie postacie które doszły po najlepszym okresie, żeby skupić się na oryginalnej paczce.
Cokolwiek by nie mówić o dojeniu marki, uważam że to dobry ruch. Gdzieś w EL4 postaci zaczęło się robić za dużo, co mocno zaszkodziło EL5.
@Tajdeus: Tak, w części 4 a szczególnie 5, było tego za dużo. To, że to wyśmiali nie pomaga, przeciwnie, pokazuje, że doskonale zdawali sobie sprawę z przeciążenia i nic z tym nie zrobili. Już Ice Age 4, zdawało sobie z tego sprawę, rozbijając stado na dwie części.
Ale ale, przecież są takie filmy jak Madagaskar, tam było znacznie więcej postaci i działało. Cztery duże z Zoo, cztery pingwiny, dwie małpy, trzy lemury... a to dopiero pierwszoplanowi.
@honhenim09: Myślę, że Madagaskar miał tą przewagę, że postacie były rozbite na grupy ze swoimi sprawami i relacjami, a w EL był miszmasz. Ale Madagaskaru oglądałem tylko dwie części, z czego drugą raz i dawno temu.
@Tajdeus: No właśnie, w Madagaskarze rozbili to na grupy... tylko szkoda, że Epoka Lodowcowa też tak robiła z antagonistami, choćby w części 5. Podobnie było z RIO2, ale tam wiadomo, że trzeba było kopiować komedie dla dorosłych, nawiązywać do starych filmów co tylko tata w kinie skojarzy no i oczywiście PIŁKA NOŻNA.
@Tajdeus: Tak
- Trzy latające dinozaury, które chciały przeszkodzić bohaterom w ratowaniu ziemi, aby ziemie pokrywał lawa i ci ją przejęli bo umią latać. Przeszło im
- Hipisi, którzy nie chcieli pomagać, ale się im odwidziało
Moja ulubiona seria bajek z dzieciństwa
Dalej uwielbiam te filmy
Chociaż 5 już im dosyć słabo wyszła
Za to przygody dzikiego Bucka to był gniot
Dajcie już tej serii umrzeć po prostu
Ja tam uważam że to już jest taki odgrzewany kotlet
w sensie wiadomo, trylogia jest najlepsza. czwórka też była niczego sobie, chociaż widać że to niekoniecznie klimat z oryginalnej trylogi, a piątka to już była mocno średnia, bez pomysłu bym powiedział.
ciekawe jak to z szóstką będzie jako że to już nie blue sky animuje a disney.
Epoka Lodowcowa była super, ale powinna sie skończyć na 3 (chociaż 4 była jeszcze ok)
A i ten nowy film ma robić osoba odpowiedzialna ze ten film o Bucku (Buck jest super nie liczac Diego moja ulubiona postac stad, ale ten film ponoc był koszmarny)
Komentarze
Odśwież12 czerwca, 23:22
Jak już doić krowie truchło to na maksa.
Odpisz
7 czerwca, 18:03
"Epoka Lodowcowa 6"?
Bardziej "Epoka Lodowcowa 2 Odwilż 2".
Cóż, po tym szajstwie jaki dali w piątej części, trzeba by się naprawdę postarać, by zrobić coś jeszcze gorzej.
P.S. Ciekawe, nie ma białej tygrysicy i damskiego leniwca. Hmmmm
Odpisz
8 czerwca, 12:14
@honhenim09: Nie powiesz mi chyba że Disney odstępuje od feminizacji ?
Odpisz
8 czerwca, 17:41
@Tajdeus: No właśnie i to jest dziwne, nawet damskiego wiewióra nie przewrócili, a przecież Blue Sky było znane z wywyższania postaci kobiecych nad męskich, jak choćby było w RIO
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca, 20:02
@honhenim09: Może skoro EL5 była słaba i ludzie jej nie lubili, to wywalili wszystkie postacie które doszły po najlepszym okresie, żeby skupić się na oryginalnej paczce.
Cokolwiek by nie mówić o dojeniu marki, uważam że to dobry ruch. Gdzieś w EL4 postaci zaczęło się robić za dużo, co mocno zaszkodziło EL5.
Odpisz
9 czerwca, 17:48
@Tajdeus: Tak, w części 4 a szczególnie 5, było tego za dużo. To, że to wyśmiali nie pomaga, przeciwnie, pokazuje, że doskonale zdawali sobie sprawę z przeciążenia i nic z tym nie zrobili. Już Ice Age 4, zdawało sobie z tego sprawę, rozbijając stado na dwie części.
Ale ale, przecież są takie filmy jak Madagaskar, tam było znacznie więcej postaci i działało. Cztery duże z Zoo, cztery pingwiny, dwie małpy, trzy lemury... a to dopiero pierwszoplanowi.
Odpisz
10 czerwca, 12:04
@honhenim09: Myślę, że Madagaskar miał tą przewagę, że postacie były rozbite na grupy ze swoimi sprawami i relacjami, a w EL był miszmasz. Ale Madagaskaru oglądałem tylko dwie części, z czego drugą raz i dawno temu.
Odpisz
10 czerwca, 15:32
@Tajdeus: No właśnie, w Madagaskarze rozbili to na grupy... tylko szkoda, że Epoka Lodowcowa też tak robiła z antagonistami, choćby w części 5. Podobnie było z RIO2, ale tam wiadomo, że trzeba było kopiować komedie dla dorosłych, nawiązywać do starych filmów co tylko tata w kinie skojarzy no i oczywiście PIŁKA NOŻNA.
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca, 19:56
@honhenim09: To Epoka Lodowcowa 5 miała antagonistów poza asteroidą?
Odpisz
11 czerwca, 21:18
@Tajdeus: Tak
- Trzy latające dinozaury, które chciały przeszkodzić bohaterom w ratowaniu ziemi, aby ziemie pokrywał lawa i ci ją przejęli bo umią latać. Przeszło im
- Hipisi, którzy nie chcieli pomagać, ale się im odwidziało
Odpisz
12 czerwca, 10:36
@honhenim09: Musiało być tak nijakie, że juz zapomniałem.
Odpisz
11 czerwca, 16:35
w ostatniej animacji jaką zrobili animatorzy Blue Sky przed zamknięciem studia Scrat dobiera się do tego żołędzia wkońcu i go zjada, koniec historii
Odpisz
9 czerwca, 02:24
Myślę że będzie znowu slop
Odpisz
7 czerwca, 22:14
Moja ulubiona seria bajek z dzieciństwa
Dalej uwielbiam te filmy
Chociaż 5 już im dosyć słabo wyszła
Za to przygody dzikiego Bucka to był gniot
Dajcie już tej serii umrzeć po prostu
Odpisz
8 czerwca, 12:12
@Madonix: Popieram krytyczne oczekiwania.
Odpisz
8 czerwca, 01:23
No nadal ładna dziewczyna.
Odpisz
7 czerwca, 21:35
Ja tam uważam że to już jest taki odgrzewany kotlet
w sensie wiadomo, trylogia jest najlepsza. czwórka też była niczego sobie, chociaż widać że to niekoniecznie klimat z oryginalnej trylogi, a piątka to już była mocno średnia, bez pomysłu bym powiedział.
ciekawe jak to z szóstką będzie jako że to już nie blue sky animuje a disney.
Odpisz
7 czerwca, 19:00
Epoka Lodowcowa była super, ale powinna sie skończyć na 3 (chociaż 4 była jeszcze ok)
A i ten nowy film ma robić osoba odpowiedzialna ze ten film o Bucku (Buck jest super nie liczac Diego moja ulubiona postac stad, ale ten film ponoc był koszmarny)
Odpisz
7 czerwca, 18:48
K...a, ta seria się skończyła na dwójce w mojej opinii
Reszta to już takie szczochy że szkoda gadać
Odpisz
7 czerwca, 18:29
Dajcie, k...a, umrzeć mojej ulubionej franczyzie z dzieciństwa! Naprawdę, dla mnie Epoka Lodowcowa to trylogia.
Odpisz
7 czerwca, 18:07
Będzie Buck - będzie oglądane.
Odpisz