Ostrzeżenie powinno być wszędzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Hobby dla faceta
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2018, 07:35
Bo w polsce płacąc podatki wspieramy wojsko w Pakistanie
Odpisz
19 września 2014, 19:34
Z Afganistanu powinno być -,-
Odpisz
19 września 2014, 17:11
Co ma wspólnego nasze podatki z rannymi dziećmi z Pakistanu?
Odpisz
19 września 2014, 17:20
@Space: To, że za nasze podatki finansowana jest armia, która wspomaga prowadzenie wojny z Pakistanem, przez co cierpią te dzieci. Przynajmniej tak to zrozumiałem.
Odpisz
19 września 2014, 17:47
@darcus: Nie, nasza armia nie wspomaga prowadzenia wojny z Pakistanem, chyba pomyliło ci się z konfliktem w Afganistanie :)
Odpisz
19 września 2014, 17:48
@Grucha8: Nie wiem, nie interesuję się polityką. Może obrazek w oryginale był stworzony przez obywatela innego kraju?
Odpisz
19 września 2014, 17:56
@darcus: Gaf comics- na 100% nie z Polski.
Odpisz
20 września 2014, 08:30
@darcus: powiedz mi, w którym momencie nasza armia wspomagała prowadzenie wojny z Pakistanem? Musiałem coś przegapić.
Odpisz
20 września 2014, 11:23
@Space: Może przeczytaj moje pozostałe komentarze, a dopiero potem na nie odpowiadaj. Jak mówiłem, prawdopodobnie komiks nie pochodzi z polski.
Odpisz
21 września 2014, 13:17
@darcus: To po cholerę piszesz takie głupoty " za nasze podatki finansowana jest armia, która wspomaga prowadzenie wojny z Pakistanem, przez co cierpią te dzieci."?
Odpisz
21 września 2014, 13:45
@Space: Widzisz, postawiłem siebie w miejscu obywatela kraju, z którego pochodzi komiks.
Odpisz
21 września 2014, 13:52
@darcus: Ok. Teraz możemy się tylko zastanawiać z jakiego kraju pochodzi komiks i czy naprawdę armia tego kraju finansuje prowadzenie wojny z Pakistanem ;] Jednak odebrałem z obrazka jednoznacznie jakoby pakistańskie dzieci cierpiały przez nasze podatki ^^
Odpisz
21 września 2014, 13:56
@Space: Twoja interpretacja, twoja sprawa.
Odpisz
21 września 2014, 14:02
@darcus: Obrazek jest dość jednoznaczny.
Odpisz
21 września 2014, 14:03
@Space: Nie dla każdego.
Odpisz
Edytowano - 19 września 2014, 17:32
W jakich krajach trzeba przyklejać te nalepki na papierosach na 1 obrazku ? Jeśli można spytać, bo zaciekawiło mnie to że naprawdę w jakichś krajach tak robią (prawidłowo rzecz jasna).
Odpisz
19 września 2014, 17:39
@Spiker123: Kurcze. Jak dobrze pamiętam to w Australii ale z małym skutkiem.
Odpisz
19 września 2014, 17:42
Dzięki :D Łapaj strzałkę (w górę, rzecz jasna) :D
Odpisz
19 września 2014, 17:30
tylko w przeciwieństwie do pozostałych podatki trzeba płacić... a reszty nie trzeba kupować ... dlatego podatki są gorsze od pozostałych tutaj wymienionych rzeczy
Odpisz
19 września 2014, 17:04
5/5 I DO ULUB ^^
Odpisz
19 września 2014, 17:26
@kuba140: Jak fajnie że się tym z nami podzieliłeś !
Odpisz