Tak jakby wszyscy się na mnie gapili...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie znoszę kleszczy
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2018, 23:06
Znam to uczucie ale trochę dziwne bo każdy nie ma co do robienia tylko patrzeć na ciebie xd
Odpisz
20 września 2014, 13:49
U mnie na wsi jest tak jak do kościoła się wchodzi :P
Odpisz
20 września 2014, 14:54
@Flawless: Krewniok ze wiesia! Pjuntyczka!
Odpisz
20 września 2014, 15:51
@Flawless: A u mnie zaczynają się gapić i plotkować pod kościołem dopiero po mszy.
Odpisz
21 września 2014, 09:49
@Myszkapl: u mnie jest podobnie...Szkoda gadać po prostu :/
Odpisz
20 września 2014, 22:35
dokładnie tak mam w szkole - ide korytarzem a czuje sie jak modelka na wybiegu bo każdy patrzy ;-;
Odpisz
20 września 2014, 16:08
a jak
Odpisz
20 września 2014, 14:29
'' Ty żyjesz?! Kope lat! '', '' Hej '', '' Fajna bluzka'', '' Ma pani wymienić dychę?'', ''Ty, pa, jakie nogi!'', ''Hej, widziałam cie wczoraj w autobusie'', ''Ty, Ela, skumaj te ciuchy, jak można ubrać glany do różowej bluzki..?''
Odpisz
20 września 2014, 12:40
LOL
Odpisz
20 września 2014, 12:35
Agorafobia.
Odpisz
20 września 2014, 12:01
Nie. To jest uczucie, jakbyś chciał przejść przez mur. Nie da się.
Odpisz
20 września 2014, 12:05
przez mur który się w dodatku na ciebie gapi
Odpisz
20 września 2014, 12:15
@bylejakbylegdzie: Niestety ;-;
Odpisz
20 września 2014, 12:03
Introwertycy zrozumieją.
Odpisz