Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar muffin33

23 września 2014, 17:06

Oglądałam ten serial wielokrotnie i nadal nie mogę uwierzyć, że coś tak dobrego można tak łatwo spiep**yć.

Avatar lordzi

20 września 2014, 09:05

To na 100% nie prawda!
Nikt nie planuje 9 sezonów serialu na przód bo nie wiadomo jaka będzie oglądalność i czy aktorzy się nie wycofają - każdy serial jest tak pomyślany by go zakończyć w następnym sezonie a scenarzysta ma w głowie 2-3 sezony do przodu jak dobrze idzie. Bujda na resorach z tymi dziećmi!

Avatar RozowaLandryna

20 września 2014, 13:06

@lordzi: Mogło być też tak, że uznano, że na 100% serial odniesie sukces. Mogło być też tak, że odcinki dostosowano do już nakręconych scen z dziećmi. Mogło być też tak, że nakręcono wiele scen z dziećmi na zapas. A mogło być też inaczej.

Avatar lordzi

20 września 2014, 20:41

@RozowaLandryna: masz rację poza pierwszym zdaniem, jeden odcinek kosztuje sporo milionów i decyzja o kolejnym sezonie jest podejmowana w trakcie emisji - a dokładniej telewizja która to nadaje podpisuje kontrakt na kolejny sezon/sezony ale max 2-3 do przodu

Avatar Juli826

19 września 2014, 21:33

Lubię "Jak poznałem waszą matkę" ale nie widziałam zakończenia ;-;

Avatar AdiXiks

20 września 2014, 20:28

@Juli826: I ci go nie polecam. Jest żałosne.

Avatar Juli826

19 września 2014, 21:32

Wow.

Avatar saskacz

19 września 2014, 19:38

Co mnie obchodzi jakis pierwszy lepszy serial? :|

Avatar MrBrony

19 września 2014, 19:49

@saskacz: To nie jest jakiś pierwszy lepszy serial. To jest "Jak poznałem waszą matkę"

Avatar gulpin

19 września 2014, 20:03

@saskacz: nie ogladales to sie nie wypowiadaj

Avatar saskacz

19 września 2014, 20:14

@gulpin: Po to sa komentarze, by sie wypowiadac na jakis temat :v

Avatar chupacabra001

19 września 2014, 20:41

@gulpin: W sumie ma on do tego prawo.

Avatar Minerman

19 września 2014, 20:48

@saskacz: Ale gdyby były chińskie bajki, krakał byś co innego

Avatar Agent00Kurczak

19 września 2014, 21:00

@saskacz: ale byłoby dobrze gdybyś się z tematem zapoznał, bo równie dobrze można rozmawiać ze ślepym od urodzenia o przemalowaniu ścian w przedszkolu na akwamarynowy kolor.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 21:28

@Agent00Kurczak: Świetne,obrazowe prównanie. Choć jedynie dobre dla owego ślepego,którym Saskacz raczej nie jest,chociaż kto tam go wie...
@saskacz: W obrazku nie chodziło o serial,ale o ludzi,którzy wstrzymali się z wygadywaniem scenariusza przez 9 lat. 9 J**ANYCH LAT! Ja bym w życiu temu nie podołał.
Choć fakt faktem serial mam w nosie.

Avatar gulpin

19 września 2014, 22:09

@chupacabra001: no ba że ma prawo, ale wypowiadając się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia udowadnia swoją niedojrzałość emocjonalną :v

Avatar chupacabra001

20 września 2014, 12:17

@gulpin: To już jest jego problem. On i tak nie ma zbyt dobrej reputacji, to nie jest pierwszy raz kiedy popisuje się w ten sposób.

Avatar saskacz

20 września 2014, 15:01

@gulpin: emocjonalna powiadasz?

Avatar gulpin

20 września 2014, 15:11

@saskacz: Да

Avatar ziemnaikXD

19 września 2014, 19:56

*ściga* choć tu sku*wielu!!

Avatar Ravios

19 września 2014, 19:20

Najgorsze zakończenie serialu ever =.=

Avatar dawidxd661x

19 września 2014, 19:28

@Ravios: A według mnie ono było naprawdę dobre.

Avatar Rander

19 września 2014, 19:38

@dawidxd661x: A jak się zakończyło? xD

Avatar vaaleanroosa

19 września 2014, 19:44

@Rander: dołączam do pytania, jak się skończyło? :)

Avatar dawidxd661x

Edytowano - 19 września 2014, 19:49

@vaaleanroosa: <usunięty komentarz>.

Avatar blanki

19 września 2014, 20:04

@vaaleanroosa: Poznał ich matkę. <lol>

Avatar Pstrong_Maciej

19 września 2014, 20:28

@dawidxd661x: UWAGA! SPOJLERY!
Ta, bardzo... Cały ostatni sezon opowiadał o ślubie Barneya i Robin, żeby w ostatnim odcinku powiedzieć, że zerwali. Matkę przedstawiali bardzo dobrze i romantycznie, a w ostatnim odcinku Ted stwierdza, że on to by jednak wolał Robin. Narzekam, bo zakoczenie nie było dobre. Mimo wszystko uwielbiam ten serial i po ostatnim odcinku czułem się pusty.

Avatar N_A_T_A_L_A

19 września 2014, 22:57

@Pstrong_Maciej: SPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJLEEEEEEEEEEER!! No, więc uprzedziłam a teraz napiszę to co chcę napisać a więc *ekhem* W sumie nie stwierdził by tego, że nadal kocha Robin gdyby matka nie umarła :p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Deal życia

Mało znany szczegół

Ikony

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka