Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drunk_dude

30 lipca 2021, 13:38

Tokyo Drift akuratnie był dobry

Avatar Bearner

7 lipca 2021, 10:44

family...

Avatar szczytnik

22 września 2014, 19:09

No cuż tyle mogę dodać że kierowca już nie żyje i nie spodziewajcie się kolejnych części -_-

Avatar Anegus

15 listopada 2017, 07:18

@szczytnik: Nope. W 8 części z tego wybrnęli: "Nie mieszajmy w to Briana i Mii"

Avatar Ojciec__Mateusz

4 czerwca 2021, 23:42

@Anegus: Tymczasem część 9 : wstawmy losowego typa podobnego do Paula Walkera i wciśnijmy im go jako drugoplanowego Briana

Avatar SurMix

22 września 2014, 20:59

Tak sobie myśle...

Czym różni się kromka od kanapki?

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 22:03

@SurMix: Kromka (chleba) to płat, plaster chleba bez żadnych dodatków.
Kanapka to kromka chleba z różnymi dodatkami typu masło, ser, mięso, warzywa :P

Avatar Slenderowiec2012

19 października 2014, 16:00

Mu chyba chodziło o taką kromkę z dodatkami ;|

Avatar Grzechoooo

5 stycznia 2019, 11:17

@Slenderowiec2012: Kromka + dodatki = kanapka

Avatar borixon

22 września 2014, 20:15

Wyjątkiem z reguły jest Batman (podobają mi się wszystkie części)

Avatar Slenderowiec2012

22 września 2014, 20:17

@borixon: Nawet "Batman i Robin"? ;-;

Avatar borixon

22 września 2014, 20:45

Avatar Slenderowiec2012

22 września 2014, 21:41

@borixon: Jak?

Avatar borixon

23 września 2014, 07:59

@Slenderowiec2012: co "Jak"?

Avatar figaro19

19 września 2014, 22:21

Jak zwykle, z komórki nie widać.

Avatar bylejakbylegdzie

20 września 2014, 02:32

@figaro19: z pc też nie

Avatar
Konto usunięte

20 września 2014, 08:38

@figaro19: tam chyba widać latające auta

Avatar asdf0

22 września 2014, 18:41

to chyba obrazki się zmieniły, bo u mnie jest ujęcie w szybcy i wściekli

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 19:27

@asdf0: nom też patrze że się zmieniły

Avatar MaxiorPL

22 września 2014, 20:46

@asdf0: taa , też widziałem inny obrazek wcześniej .... MAgia :D

Avatar Maks2603

19 września 2014, 23:13

Cóż to za film.

Avatar Maks2603

19 września 2014, 23:14

@Maks2603: <znak zapytania>

Avatar slenderman

19 września 2014, 23:33

@Maks2603: Szybcy i Wściekli 2

Avatar Maks2603

20 września 2014, 12:25

@slenderman: Ok, dzięki.

Avatar darthninja

22 września 2014, 18:36

@slenderman: Nope. To jest pierwsza część. W drugiej (za szybcy, za wściekli) nie było Dominica Toretto

Avatar coloman

20 września 2014, 09:12

gwiezdne wojny -_- (ta z numerem 1)

Avatar Myszkapl

20 września 2014, 10:25

@coloman: pierwsze, a nie te z numerem 1 -.-

Avatar coloman

20 września 2014, 10:32

@Myszkapl: pierwszą wyprodukowaną częścią, z tego co pamiętam była "Nowa nadzieja" więc to ona jest pierwsza

Avatar Myszkapl

20 września 2014, 11:08

@coloman: No i jest moim zdaniem lepsza niż np. "Mroczne Widmo"

Avatar coloman

20 września 2014, 11:20

@Myszkapl: wiem i my się nie zrozumieliśmy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar slenderman
Dodane przez: slenderman

Ładne rzeczy

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka