Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2021, 13:38
Tokyo Drift akuratnie był dobry
Odpisz
7 lipca 2021, 10:44
family...
Odpisz
22 września 2014, 19:09
No cuż tyle mogę dodać że kierowca już nie żyje i nie spodziewajcie się kolejnych części -_-
Odpisz
15 listopada 2017, 07:18
@szczytnik: Nope. W 8 części z tego wybrnęli: "Nie mieszajmy w to Briana i Mii"
Odpisz
4 czerwca 2021, 23:42
@Anegus: Tymczasem część 9 : wstawmy losowego typa podobnego do Paula Walkera i wciśnijmy im go jako drugoplanowego Briana
Odpisz
22 września 2014, 20:59
Tak sobie myśle...
Czym różni się kromka od kanapki?
Odpisz
22 września 2014, 22:03
@SurMix: Kromka (chleba) to płat, plaster chleba bez żadnych dodatków.
Kanapka to kromka chleba z różnymi dodatkami typu masło, ser, mięso, warzywa :P
Odpisz
19 października 2014, 16:00
Mu chyba chodziło o taką kromkę z dodatkami ;|
Odpisz
5 stycznia 2019, 11:17
@Slenderowiec2012: Kromka + dodatki = kanapka
Odpisz
22 września 2014, 20:15
Wyjątkiem z reguły jest Batman (podobają mi się wszystkie części)
Odpisz
22 września 2014, 20:17
@borixon: Nawet "Batman i Robin"? ;-;
Odpisz
22 września 2014, 20:45
@Slenderowiec2012: pewnie
Odpisz
22 września 2014, 21:41
@borixon: Jak?
Odpisz
23 września 2014, 07:59
@Slenderowiec2012: co "Jak"?
Odpisz
19 września 2014, 22:21
Jak zwykle, z komórki nie widać.
Odpisz
20 września 2014, 02:32
@figaro19: z pc też nie
Odpisz
20 września 2014, 08:38
@figaro19: tam chyba widać latające auta
Odpisz
22 września 2014, 18:41
to chyba obrazki się zmieniły, bo u mnie jest ujęcie w szybcy i wściekli
Odpisz
22 września 2014, 19:27
@asdf0: nom też patrze że się zmieniły
Odpisz
22 września 2014, 20:46
@asdf0: taa , też widziałem inny obrazek wcześniej .... MAgia :D
Odpisz
19 września 2014, 23:13
Cóż to za film.
Odpisz
19 września 2014, 23:14
@Maks2603: <znak zapytania>
Odpisz
19 września 2014, 23:33
@Maks2603: Szybcy i Wściekli 2
Odpisz
20 września 2014, 12:25
@slenderman: Ok, dzięki.
Odpisz
22 września 2014, 18:36
@slenderman: Nope. To jest pierwsza część. W drugiej (za szybcy, za wściekli) nie było Dominica Toretto
Odpisz
20 września 2014, 09:12
gwiezdne wojny -_- (ta z numerem 1)
Odpisz
20 września 2014, 10:25
@coloman: pierwsze, a nie te z numerem 1 -.-
Odpisz
20 września 2014, 10:32
@Myszkapl: pierwszą wyprodukowaną częścią, z tego co pamiętam była "Nowa nadzieja" więc to ona jest pierwsza
Odpisz
20 września 2014, 11:08
@coloman: No i jest moim zdaniem lepsza niż np. "Mroczne Widmo"
Odpisz
20 września 2014, 11:20
@Myszkapl: wiem i my się nie zrozumieliśmy
Odpisz