Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 20:17
Wiecie to
denerwuję mnie fakt, że ludzie tak często chwalą starożytną Grecję/Rzym za podejście do homoseksualizmu, mimo, że jak choćby wejdziesz na Wikipedię stanie się oczywiste, że 99% tych relacji to była relacja dorosłego mężczyzny z nieletnim chłopcem 🥀💔
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 20:27
@Rozowykotel: moim zdaniem jak ludzie szukają rzeczy podchodzących pod LGBT na świecie powinni spojrzeć na Samoa, Albanie czy Indie, bo istnieją tam 3, a nawet 4 płcie
Na Samoa są na przykład tradycyjnie 4 płcie: kobieta, mężczyzna, faʻafafine (mężczyźni żyjący jako kobiety) oraz faʻatama (kobiety żyjące jako mężczyźni)
Odpisz
wczoraj, 20:28
@Rozowykotel: nosata propaganda.
w ogólem w Rzymie nie za bardzo tolerowali tych rzeczy. Jak by wyszło że jakiś polityk/general bawił się tyłkiem to by już nie był politykiem/generałem.
Przykładem może być Julek C. Który za to że za małolata stary galijski król go w pupila haratał prawie nie dostał buławy. A i do końca życia i po Mu to wypominano.
Odpisz
wczoraj, 20:32
@InDoroWeTrust: Julka C robił jakiś król Galii? Wiedziałem tylko o królu Bityni
Stąd cezara nazywano "Bithynica Regina" czyli królowa Bityni
Ale ogólnie o nim było zdanie że był "mężem wszystkich żon, i żoną wszystkich mężów"
Odpisz
wczoraj, 20:37
@Rozowykotel: no bo ludzie chwalą to, o czym nie wiedzą
a starozytna gejoza podszyta była cierpieniem, g.wałtem, degeneracją i skandalami
Odpisz
wczoraj, 20:40
@Rozowykotel: ale ty takie lubisz ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
wczoraj, 20:50
@jbartosik: @Rozowykotel: W starożytności l*wacy jeszcze nie wymyślili że zgoda się nie liczy i to jest gw.... jeśli ktoś ma choćby o dzień mniej niż 18 lat, a potem już zawsze się liczy, więc to nic złego
Odpisz
wczoraj, 20:59
@Madonix: mogło Mi się pomylić. No i Bytnia idealnie pasuje z nazwy do kontekstu xD
Odpisz
wczoraj, 21:04
@jbartosik: koleś
czy ty kiedykolwiek słyszałeś o czym takich jak "rozróżnianie fikcji od rzeczywistości"?
Jeśli nie to to serdecznie informuję pana, że można coś lubić w fikcji i nienawidzić teho w prawdziwym życiu np. możesz lubić rozstrzeliwać ludzi w GTA ale brzydzić się morderstwem w prawdziwym życiu
Odpisz
wczoraj, 22:48
@Beowulf_: co do aktualnej k...y
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 00:10
@Rozowykotel: żart chill mordzia
Odpisz
wczoraj, 17:02
Dajcie jakieś pytanie, bo [tu wstaw powód]
Odpisz
wczoraj, 17:04
@Davidis:
1. co byś zrobił jakby ktoś ci kazał mieć włoski z powrotem
2. jak czytasz słowo lamborghini
3. jakie jest Twoje ulubione prawo (może być nie z Polski)
4. jakie jest Twoje najmniej ulubione prawo (może być nie z Polski)
5. czy dałbyś radę mieszkać gdzieś poza Polską na stałe?
Odpisz
wczoraj, 17:05
@Davidis: - ulubiony gatunek sowy?
- czy grasz na telefonie?
- czy u cb jest zbiorkom?
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 17:16
@Ronan: 1. Mamrotałbym na niego pod nosem, że muszę się męczyć przez niego w taki upał
2. Lambordżini
3. Podstawowe prawa człowieka, np takie gwarantujące wolność jednostki
4. Wszelkie prawa ograniczające to pierwsze
5. Nie wiem w sumie, ale tak na zasadzie rzucić wszystko to chyba nie
Odbijam, po za pierwszym
Odpisz
wczoraj, 17:17
@Ministerka: - Wszystkie mają miejsce w moim serduszku
- Nie
- coś tam jest, ale zostawia wiele do życzenia
Odbijam
Odpisz
wczoraj, 17:28
@Davidis: Jaki masz kolor włosów, a jaki brody?
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 17:31
@Pomroczny: Włosy to podchodzą pod szatynowy
A broda jasny brąz jak ostatnio nosiłem, ale to zależy od światła i długości w sumie
Odpisz
wczoraj, 17:35
@Davidis: dlaczego nikt nie uznaje Twardowskiego za pierwszego człowieka na księżycu?
Odpisz
wczoraj, 17:40
@Mateo_: Moim zdaniem żymsko-masoński spisek mający na celu sfałszowanie historii i wymazanie zasług wybitnego Polaka
Odpisz
wczoraj, 17:42
@Davidis: Jakim cudem to zawsze są oni. Znaczy wiadomo, że to oni, ale jakim cudem zawsze oni?
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 17:53
@Davidis: 1. nwm ale nie musiałbyś mieć od razu jakichś długich czarnych loków, mógłbyś mieć takie krótkie. Ale jak coś to nie musisz, kocham Twój łysy Suwkowy łeb :333
2. haha a się czyta lamborgini bo masz gh tak samo jak się nie czyta spadżetti
3. chyba tak samo
4. też tak samo
5. totalnie bym chciało być jakimś au pair w jakimś innym kraju na jakiś czas ale tak na stałe to chyba nie
Odpisz
wczoraj, 17:58
@Davidis: - puchacz zwyczajny
- gram tylko na telefonie (bo brat zabrał mi jedyny laptop w domu)
- w Inowrocławiu tylko autobusy (tramwajów nie ma od '62), w Toruniu tramwaje i autobusy (do sierpnia nie ma tramwajów do mojej szkoły bo remontują tory na Skarpie więc tak średnio i muszę jeździć zatramwajami)
Odpisz
wczoraj, 19:57
@Davidis: gdybyś mógł zmienić kolor asfaltu to na jaki?
lubisz ostre przyprawy?
co sądzisz o swoim charakterze pisma?
Odpisz
wczoraj, 21:03
@Jakis_Uzytkownik: Nie zmieniłbym chyba, bo ten jest taki uniwersalny
Niezbyt
Dosłownie jak suwek pazurem
*dźwięk odbicia*
Odpisz
wczoraj, 22:30
@Davidis: może na granatowy
w sumie to tak
całkiem okej, oczywiście dopóki nie piszę w tempie 999 słów na sekundę
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 20:32
Żonogadajec nie ode mnie?
Nie wiem jak z tym faktem się czuć...
Odpisz
wczoraj, 20:35
@jakub17: Wygrywam z Jalter B)
Odpisz
wczoraj, 20:35
@Kolejnazkolei: herezje opowiadasz
Można wygrywać ze mną, ale nie z Jalter
Odpisz
wczoraj, 20:44
@jakub17: Nie doceniasz potęgi mojej żony
Odpisz
wczoraj, 20:45
@ariri_: don't make me pull out my bullshitery powers
Odpisz
wczoraj, 20:49
@jakub17: A widzisz, moce mojej żony są realne, ma np moc zespawnowania się na pyrkonie w tym samym dniu co ja
Odpisz
wczoraj, 20:52
@ariri_: I mean moje moce bullshitowania rzeczywistości też są realne...
Odpisz
wczoraj, 20:58
@jakub17: A moce twojej żony?
Odpisz
wczoraj, 20:58
@ariri_: rozpi.....a moich wrogów i sprawia, że mam cały dzień banana na ryju
Odpisz
wczoraj, 17:30
Đãǰçïɛ pÿþæñịă
Odpisz
wczoraj, 17:41
@Mateo_: Zastanawiałeś się kiedyś nad tym co by nasze Ark żony o nas myślały gdyby istniały?
Odpisz
wczoraj, 17:42
@Pomroczny: nie
Odpisz
wczoraj, 17:51
@Mateo_: Wolałbyś mieć możliwość sprowadzania nowych i starych jejaków czy banowania obecnych?
Odpisz
wczoraj, 17:52
@Davidis: banowania
Wprowadzę prawdziwą utopię >:)
Odpisz
wczoraj, 17:56
@Mateo_: Co o tym sądzisz?
Odpisz
wczoraj, 18:26
@Pomroczny: zajebiście, niech jej się dobrze dzieje (nie gram i nie zamierzam wracać lol)
Odpisz
wczoraj, 19:55
@Mateo_: najważniejsze dla ciebie wydarzenie, które wydarzyło się w ciągu ostatnich dwóch lat?
lubisz biografie?
co sądzisz o tempie wzrostu bambusa?
Odpisz
wczoraj, 20:50
@Jakis_Uzytkownik: dostanie się na studia chyba
Nie czytam ani nie oglądam ich
Epickość
Odpisz
wczoraj, 19:03
zaj,еbiwty outfit
nosiłbym
Odpisz
wczoraj, 19:41
@jbartosik: 5 osób stwierdza że byś nie nosił
Odpisz
wczoraj, 19:42
@Madonix: aha
najpierw mnie transuja potem maja problem jak noszę kobiece outfity
Odpisz
wczoraj, 19:43
@jbartosik: w takim razie musisz zrobić im na złość, ubrać taki outfit i wysłać zdjęcia
Odpisz
wczoraj, 20:41
@Madonix: przekonał
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 20:43
@jbartosik: yay :D
Jestem bardzo przekonujący
Odpisz
wczoraj, 19:03
Jest szansa na siedzenie do 6 rano
Odpisz
wczoraj, 19:37
@Kto_pl: to dobrze czy nie dobrze?
Odpisz
wczoraj, 19:46
@InDoroWeTrust: zwyczajnie geniusze nie zobaczyli że ciśnienia nie ma, już działa
Odpisz
wczoraj, 20:22
@Kto_pl: na szczescie na miejscu był odpowiedni człowiek
Odpisz
wczoraj, 17:08
dajcie pytania a odpowiem za jakąś godzinę bo idę się kąpać
Odpisz
wczoraj, 17:42
@Ministerka: zablokowali mi edytowanie więc będę musiała sobie odpowiedzieć XDDDDDDDDD
wróciwszy, możecie pytać
Odpisz
wczoraj, 19:59
@Ministerka: wolałabyś żeby każdy ciągle mylił twoje imię czy może żeby nikt nie wiedział jak się nazywasz i mówił per ty?
kiedy ostatnio jadłaś kiwi?
lubisz jeże?
Odpisz
wczoraj, 20:15
@Jakis_Uzytkownik: - chyba to drugie bo przynajmniej nie musiałabym setki razy poprawiać kogoś
- ło matko nie pamiętam
- ojeju lubię <3
Odpisz
wczoraj, 17:44
And the girls in their summer clothes
A przy okazji dajcie pytania, czy coś
Odpisz
wczoraj, 17:46
@Pomroczny: nie mam pytań
Odpisz
wczoraj, 17:49
@Pomroczny: Jak tam w robocie?
Co u żony?
Słyszałeś kiedyś powiedzenie ,,rogów na głowie nie ma''?
Odpisz
wczoraj, 17:53
@Davidis: 1. Ciężko i mokro, bo się człowiek szybko poci w tych blaszanych przyczepach
2.A bardzo dobrze, dziękować, bardzo zadowolona jest
3. Nie i nie wiem, czy chciałem słyszeć
Odpisz
wczoraj, 18:02
@Mateo_: Apopai!
Odpisz
wczoraj, 18:05
@Pomroczny: jak ludzie piszą" wiecie o co chodzi" to wiesz o co chodzi?
Odpisz
wczoraj, 18:20
@InDoroWeTrust: Gdy widzę jaki człowiek to napisał to wiem
Odpisz
wczoraj, 18:22
@Pomroczny: kim jest ten gość w tle arta?
Podoba ci się pogoda?
Gdybyś mógł zmienić jedna rzecz w Panamie, to co by to było?
Odpisz
wczoraj, 18:27
@Madonix: 1. Nie mam pojęcia, zrobiłem tylko część pobocznej historii z tą panną żeby ją zdobyć, może kiedyś w reszcie historii się dowiem
2. Jest strasznie gorąco i mocno się pocę, lubię jak jest ciepło, ale bez przesady
3. Hymn, na to
https://www.youtube.com/watch?v=fuKDBPw8wQA
Odpisz
wczoraj, 19:51
@Pomroczny: gdybyś za 10 sekund miał przenieść się do innej rzeczywistości i miał szansę zabrać ze sobą jedną rzecz, którą dasz radę utrzymać w trakcie podróży, to co by to było?
kiedy ostatnio piłeś wodę?
dlaczego akurat teraz postanowiłeś odczytać ten komentarz?
Odpisz
wczoraj, 20:02
@Jakis_Uzytkownik: Pepsi :P
Wczoraj
Bo akurat teraz wszedłem na stronę i zobaczyłem powiadomienia
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 19:46
a może zróbmy petycję o zakazanie temperatury powietrza powyżej 29°C
może nawet mniej, 25?
Odpisz
wczoraj, 19:49
@Jakis_Uzytkownik: ja chcę, żeby przez cały rok było w przedziale 15-25 stopni.
Odpisz
wczoraj, 19:53
@Mateo_: i jeszcze jakby nie było słońca rażącego po oczach, niestety spisek sprzedawców okularów przeciwsłonecznych na to nie pozwala
Odpisz
wczoraj, 19:00
W ogóle lubię, gdy wersja na żywo piosenki jest lepsza niż wersja studyjna
Odpisz
wczoraj, 18:55
Araby zostały totalnie zdymane oby w drugiej połowie nawet tego 1 rożnego nie mieli
Odpisz
wczoraj, 18:51
Finalnym bossem Antonblast jest szatan i pokonuje się go wchodząc mu w dupę
Jest to sprytne nawiązanie do faktu że szatan to gej a geja moja pokonać tylko ktoś gejowszy od niego
Twórcy później potwierdzili że grze gramy jako admin jeja
Odpisz
wczoraj, 18:03
Nie wiem co ludzie mają do tej gierki. Tutaj losowy screen na przykład .
Odpisz
wczoraj, 18:09
@InDoroWeTrust: problem w tym że nie widzę drugiego pośladka
Odpisz
wczoraj, 18:28
@Kto_pl: I o to właśnie chodzi. Ludzie mówią że niby cały czas są widoki na pośladki. A jak widzimy na tym zdjęciu. Pośladków nie widać.
Odpisz
wczoraj, 18:31
@InDoroWeTrust: grałem trochę i podczas katscenek więcej dzydzów niż pośladków
Odpisz
wczoraj, 18:43
@Kto_pl:
Odpisz
wczoraj, 18:44
@InDoroWeTrust: btw. Mój ulubiony opis tej gry:
"To jest jedyna gra o której wiem, która potrafi sprawić, że gracz z ...jem w łapie czeka na event (dla nowych postaci- tak zwany plot) tylko po to żeby 2 dni później płakać ze względu na historię w tym evencie zawartą i na koniec być z tego zadowolonym."
Odpisz
wczoraj, 18:35
Hiszpania w 30 minut zrobili w meczu z Arabią Saudyjską więcej niż przez 90 minut z Republiką Zielonego Przylądka lol
Odpisz
wczoraj, 18:37
@Mateo_: 3-0, ładnie
Odpisz
wczoraj, 18:39
@Pomroczny: i w dodatku fajnie się ogląda, pierwszy był fatalny
Odpisz
wczoraj, 17:09
Na strychu zalęgły nam sie ptaki i w sumie to nikomu nie wadziły, mogły sobie same wylatywać, w nocy były cichy, ćwierkały tylko nad ranem a i tak to słychać tylko jak sie idzie przez korytarz
No to mój brat stwierdził że pójdzie, złapie je w ręce i wywali na pole
I znowu chodzi i się tucze drzwiami bo nwm ptaki mu chyba portfel podwaliły
Odpisz
wczoraj, 17:27
@CupOfWater: twój brat mnie przeraża
Odpisz
wczoraj, 17:36
@CupOfWater: Ty kiedyś pisałeś, że twój brat ma ponad 30 lat...jestem zdumiony, że można być aż takim nie wiem jak to określić, po prostu aż takim w jego wieku
Odpisz
wczoraj, 17:37
@Pomroczny: jakby urodził się 29 lutego, to by miałoby sens, bo miałby tak naprawdę dopiero kilka lat, oczywiście
Odpisz
wczoraj, 17:39
@Mateo_: Tak np. mój znajomy jest najmłodszym 26 latkiem świata
Odpisz
wczoraj, 17:46
@Pomroczny: kiedy on obchodzi urodziny?
Odpisz
wczoraj, 17:50
@Mateo_: Podobno wpisali mu 1 marca
Odpisz
wczoraj, 18:37
@Mateo_: urodził się w kwietniu, ale niestety nie pierwszego, bo by pasowało
Odpisz