Żonogadajec

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Żonogadajec
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rozowykotel

wczoraj, 20:17

Wiecie to
denerwuję mnie fakt, że ludzie tak często chwalą starożytną Grecję/Rzym za podejście do homoseksualizmu, mimo, że jak choćby wejdziesz na Wikipedię stanie się oczywiste, że 99% tych relacji to była relacja dorosłego mężczyzny z nieletnim chłopcem 🥀💔

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Ronan

wczoraj, 22:48

@Beowulf_: co do aktualnej k...y

Avatar jbartosik

Edytowano - dzisiaj, 00:10

@Rozowykotel: żart chill mordzia

Avatar Davidis

wczoraj, 17:02

Dajcie jakieś pytanie, bo [tu wstaw powód]

komentarz obrazkowy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Davidis

wczoraj, 21:03

@Jakis_Uzytkownik: Nie zmieniłbym chyba, bo ten jest taki uniwersalny
Niezbyt
Dosłownie jak suwek pazurem

*dźwięk odbicia*

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 22:30

@Davidis: może na granatowy
w sumie to tak
całkiem okej, oczywiście dopóki nie piszę w tempie 999 słów na sekundę

Avatar jakub17

Edytowano - wczoraj, 20:32

Żonogadajec nie ode mnie?

Nie wiem jak z tym faktem się czuć...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar ariri_

wczoraj, 20:58

@jakub17: A moce twojej żony?

Avatar jakub17

wczoraj, 20:58

@ariri_: rozpi.....a moich wrogów i sprawia, że mam cały dzień banana na ryju

Avatar Mateo_

wczoraj, 17:30

Đãǰçïɛ pÿþæñịă

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 19:55

@Mateo_: najważniejsze dla ciebie wydarzenie, które wydarzyło się w ciągu ostatnich dwóch lat?
lubisz biografie?
co sądzisz o tempie wzrostu bambusa?

Avatar Mateo_

wczoraj, 20:50

@Jakis_Uzytkownik: dostanie się na studia chyba
Nie czytam ani nie oglądam ich
Epickość

Avatar jbartosik

wczoraj, 19:03

zaj,еbiwty outfit
nosiłbym

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar jbartosik

wczoraj, 20:41

@Madonix: przekonał

Avatar Madonix

Edytowano - wczoraj, 20:43

@jbartosik: yay :D
Jestem bardzo przekonujący

Avatar Kto_pl

wczoraj, 19:03

Jest szansa na siedzenie do 6 rano

Avatar InDoroWeTrust

wczoraj, 19:37

@Kto_pl: to dobrze czy nie dobrze?

Avatar Kto_pl

wczoraj, 19:46

@InDoroWeTrust: zwyczajnie geniusze nie zobaczyli że ciśnienia nie ma, już działa

Avatar InDoroWeTrust

wczoraj, 20:22

@Kto_pl: na szczescie na miejscu był odpowiedni człowiek

Avatar Ministerka

wczoraj, 17:08

dajcie pytania a odpowiem za jakąś godzinę bo idę się kąpać

Avatar Ministerka

wczoraj, 17:42

@Ministerka: zablokowali mi edytowanie więc będę musiała sobie odpowiedzieć XDDDDDDDDD

wróciwszy, możecie pytać

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 19:59

@Ministerka: wolałabyś żeby każdy ciągle mylił twoje imię czy może żeby nikt nie wiedział jak się nazywasz i mówił per ty?
kiedy ostatnio jadłaś kiwi?
lubisz jeże?

Avatar Ministerka

wczoraj, 20:15

@Jakis_Uzytkownik: - chyba to drugie bo przynajmniej nie musiałabym setki razy poprawiać kogoś
- ło matko nie pamiętam
- ojeju lubię <3

Avatar Pomroczny

wczoraj, 17:44

And the girls in their summer clothes
A przy okazji dajcie pytania, czy coś

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 19:51

@Pomroczny: gdybyś za 10 sekund miał przenieść się do innej rzeczywistości i miał szansę zabrać ze sobą jedną rzecz, którą dasz radę utrzymać w trakcie podróży, to co by to było?
kiedy ostatnio piłeś wodę?
dlaczego akurat teraz postanowiłeś odczytać ten komentarz?

Avatar Pomroczny

wczoraj, 20:02

@Jakis_Uzytkownik: Pepsi :P
Wczoraj
Bo akurat teraz wszedłem na stronę i zobaczyłem powiadomienia

Avatar Jakis_Uzytkownik

Edytowano - wczoraj, 19:46

a może zróbmy petycję o zakazanie temperatury powietrza powyżej 29°C

może nawet mniej, 25?

Avatar Mateo_

wczoraj, 19:49

@Jakis_Uzytkownik: ja chcę, żeby przez cały rok było w przedziale 15-25 stopni.

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 19:53

@Mateo_: i jeszcze jakby nie było słońca rażącego po oczach, niestety spisek sprzedawców okularów przeciwsłonecznych na to nie pozwala

Avatar Mateo_

wczoraj, 19:00

W ogóle lubię, gdy wersja na żywo piosenki jest lepsza niż wersja studyjna

Avatar Dark_Later

wczoraj, 18:55

Araby zostały totalnie zdymane oby w drugiej połowie nawet tego 1 rożnego nie mieli

Avatar CupOfWater

wczoraj, 18:51

Finalnym bossem Antonblast jest szatan i pokonuje się go wchodząc mu w dupę
Jest to sprytne nawiązanie do faktu że szatan to gej a geja moja pokonać tylko ktoś gejowszy od niego
Twórcy później potwierdzili że grze gramy jako admin jeja

Avatar InDoroWeTrust

wczoraj, 18:03

Nie wiem co ludzie mają do tej gierki. Tutaj losowy screen na przykład .

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar InDoroWeTrust

wczoraj, 18:43

Avatar InDoroWeTrust

wczoraj, 18:44

@InDoroWeTrust: btw. Mój ulubiony opis tej gry:

"To jest jedyna gra o której wiem, która potrafi sprawić, że gracz z ...jem w łapie czeka na event (dla nowych postaci- tak zwany plot) tylko po to żeby 2 dni później płakać ze względu na historię w tym evencie zawartą i na koniec być z tego zadowolonym."

Avatar Mateo_

wczoraj, 18:35

Hiszpania w 30 minut zrobili w meczu z Arabią Saudyjską więcej niż przez 90 minut z Republiką Zielonego Przylądka lol

Avatar Pomroczny

wczoraj, 18:37

@Mateo_: 3-0, ładnie

Avatar Mateo_

wczoraj, 18:39

@Pomroczny: i w dodatku fajnie się ogląda, pierwszy był fatalny

Avatar CupOfWater

wczoraj, 17:09

Na strychu zalęgły nam sie ptaki i w sumie to nikomu nie wadziły, mogły sobie same wylatywać, w nocy były cichy, ćwierkały tylko nad ranem a i tak to słychać tylko jak sie idzie przez korytarz
No to mój brat stwierdził że pójdzie, złapie je w ręce i wywali na pole
I znowu chodzi i się tucze drzwiami bo nwm ptaki mu chyba portfel podwaliły

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Pomroczny

wczoraj, 17:50

@Mateo_: Podobno wpisali mu 1 marca

Avatar CupOfWater

wczoraj, 18:37

@Mateo_: urodził się w kwietniu, ale niestety nie pierwszego, bo by pasowało

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ariri_
Dodane przez: ariri_

Bycie na zero to nieosiągalny luksus

Znak czasów

Ostateczna rozgrywka

TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...

Pozdrawiam świetliki

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka