Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
OdświeżEdytowano - wczoraj, 23:31
uczenie 13 letnich dzieci gry w mafię nie było na moim obozowym bingo
Odpisz
dzisiaj, 00:59
@jbartosik: do tego czytanie dzieła literackiego innej osoby
Odpisz
wczoraj, 23:10
ile razy w roku sie myjecie?
Odpisz
wczoraj, 23:16
@KoxMichal: Na oko 355
Odpisz
wczoraj, 23:26
@KoxMichal: 2137
Odpisz
wczoraj, 23:59
@KoxMichal: minimum 4
Odpisz
dzisiaj, 00:09
@KoxMichal: po co
Odpisz
wczoraj, 22:20
dajci pytani
może odpowiem jeszcze dzisiaj
może dopiero jutro
kto wie ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
wczoraj, 22:25
@Mateo_:
@Kto_pl kiedy Mateo odpowie?
wolałbyś stracić wszystkie wspomnienia czy nie móc już nigdy nic zapamiętać?
wolisz Ą czy Ę?
czy gdybyś zobaczył ufo, a pod ręką miał tylko mikrofalówkę to czy nagrałbyś nią wszystko?
Odpisz
wczoraj, 22:30
@Jakis_Uzytkownik: 1. Znowu sadystyczny wybór :v
2.Ų
3. Nigdy w życiu jej nie obsługiwałem, ale spróbowałbym, oczywiście :D
Odpisz
wczoraj, 23:33
@Mateo_: Nie mam pytań, ale snek birb
Odpisz
wczoraj, 23:16
NIE ZNUKEOWALI MI KONTA I DOSTAJĘ TEGO PLUSZAKA HELL YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH
Odpisz
wczoraj, 23:17
@Dragonix18: NIE TRACĘ 112 ZŁOTYCH HELL YEAAAAAAAHHHHH
Odpisz
wczoraj, 22:10
Stałem sobie sprawę z czego wynika moja bezsilność dzisiaj
SPAŁEM CAŁE J...NE CZTERY GODZINY W NOCY
Idę leżeć
Odpisz
wczoraj, 22:15
@Mateo_: co tak mało
miłego leżenia w takim razie
Odpisz
wczoraj, 22:17
@Jakis_Uzytkownik: nie mogłem zasnąć, dopiero przed trzecią mi się udało
Odpisz
wczoraj, 22:17
@Mateo_: F więc
Odpisz
wczoraj, 23:00
@Mateo_: A długo tak stałeś zanim się położyłeś?
Odpisz
wczoraj, 23:07
@Pomroczny: czepiasz się zmęczonego człowieka
Odpisz
wczoraj, 23:15
@Mateo_: Tak, lubię się czasem poczepiać
Odpisz
wczoraj, 22:36
Możecie dać pytaniarty bo Migu, Migu i Migu
Odpisz
wczoraj, 23:15
@ariri_: Podbijam
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 23:08
a tobie co, rumak wyparował?
Odpisz
wczoraj, 21:56
Wyklepie sie?
Odpisz
wczoraj, 21:58
@Otis_: tak jest panie kierowniku, ani rysy nie będzie widać
Odpisz
wczoraj, 21:58
@Jakis_Uzytkownik: a kran sie machnie pianką to się nawet nikt nie styknie
Odpisz
wczoraj, 22:26
@Otis_: co ty jakiś urbex robisz?
Odpisz
wczoraj, 22:29
@Tonie: wpadłem na chwilę do takiego opuszczonego baru
Odpisz
wczoraj, 22:32
@Otis_: panie myśmy ze szwagrem nie takie rzeczy już naprawiali
Pan się nie martwi,
Odpisz
wczoraj, 22:54
@Otis_: A po co
Na lato będzie lepszy przewiew
Odpisz
wczoraj, 22:54
IMO najleszą zaletą bycia facetem jest to że nie musze zakrywać sutów
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 22:53
Dom, dzisiaj wcześniej, bo się udało zebrać parę czynników naraz
Odpisz
wczoraj, 22:33
imo Polska to jeden z lepszych spawn pointów biorąc pod uwagę tylko państwa rozwinięte
Zapraszam do dyskusji
Odpisz
wczoraj, 22:35
@ariri_: ależ tu nie ma o czym dyskutować
Odpisz
wczoraj, 22:35
@ariri_: najlepsza jest Korea Północna albo Białoruś
Ewentualnie Tadżykistan
Odpisz
wczoraj, 22:37
@Jakis_Uzytkownik: Jest o czym, chętnie wysłucham opinii odmiennych od mojej
Odpisz
wczoraj, 22:39
@Jakis_Uzytkownik: zgadzam się
Odpisz
wczoraj, 22:50
@Jakis_Uzytkownik: również zgadzam się
Odpisz
wczoraj, 22:53
@ariri_: Ignorując sympatie, które mam przez to gdzie się urodziłem to może cała bogata Europa na zachód typu Beneluks. Masz tam wyższy poziom życia stabilniejszych sąsiadów. Kulturowo nie ma jakiejś dużej różnicy. Rozwinięte kraje Azji wschodniej (Japonia, Korea Południowa) jest też spoko jak jesteś freelancerem i możesz pracować zdalnie, żeby się tam przeprowadzić. Urodzić to średnio bo lokalny rynek pracy jest kijowy
Odpisz
wczoraj, 21:57
minus chodzenia z młodszym bratem do szkoły jest taki, że jak coś, to trzeba za niego załatwiać, a więc jutro trzeba będzie oddać za niego podręczniki, bo on zostaje w domu, mam tylko nadzieję, że żadnego nie zgubił
w sumie dochodzę do fundamentalnej konkluzji, że informacje takiej długości w jednym zdaniu, poprzedzielanym jedynie przecinkami, wyglądają nieco dziwnie, ale bywa
a co tam u was?
Odpisz
wczoraj, 22:04
@Jakis_Uzytkownik: Oprócz tego, że czuję kompletną pustkę w tym momencie
Słucham samego siebie
Odpisz
wczoraj, 22:35
@Jakis_Uzytkownik: siostra dalej mi wypomina jak się rozchorowałem pod koniec 6 klasy i musiała za mnie zanosić książki i zaległe prace na plastykę xD
A odpowiadając na pytanie, nie jest u mnie źle
Żyje się dobrze, jedzenie jest, woda jest, dach nad głową jest
Powiedziałbym że jest wręcz bardzo dobrze
A co tam u ciebie?
Odpisz
wczoraj, 22:39
@Madonix: też mu powypominam jak kiedyś nie będzie chciał czegoś zrobić, dzięki za radę :v
a u mnie też dobrze, jak nie policzymy pogody to jeszcze lepiej, nie mogę się doczekać do środy, bo będziemy mieli spływ kajakowy :D
Odpisz
wczoraj, 22:51
@Jakis_Uzytkownik:
Spływ kajakowy brzmi jak fajna zabawa, Tylko trzeba uważać by nie wpłynąć na wodospad
Odpisz
wczoraj, 22:40
Wgl to skończyłem dzisiaj Antonblast i podobało mi się, nawet bardzo i lepiej oddaje klimat Wario niż pizza tower, ale tak szczerze to nadal wolę to drugie, bo Anton wydaje się momentami wolniejszy
chociaż są elementy które lubię bardziej w Antonie
Ogólnie jest więcej do roboty i więcej pierdół do zebrania
Odpisz
wczoraj, 22:38
co tam
Odpisz
wczoraj, 21:53
Jutro dzień ojca a ja za Chiny nwm co mu kupić...
Odpisz
wczoraj, 21:55
@Oliwier256: kup mu wódę
Odpisz
wczoraj, 22:01
@Oliwier256: ja swemu kupiłem bombe
Odpisz
wczoraj, 22:01
@Tonie: eksplozja wrażeń
Odpisz
wczoraj, 22:06
@Tonie: no w sumie kupienie merchu z kapitana bomby też jest dobrym pomysłem.
Odpisz
wczoraj, 22:12
@Mieszkow: Poj...ło? To tak jakby zamachowcowi dać bombę
Odpisz
wczoraj, 22:15
@Oliwier256: Ja mu dam to samo co on mi dał na dzień dziecka: nic bo ma mnie w dupie 🥰
Odpisz
wczoraj, 22:16
@Tonie: *bombonierke
Odpisz