Pogadajec bez jajec

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Pogadajec bez jajec
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

Edytowano - wczoraj, 23:31

uczenie 13 letnich dzieci gry w mafię nie było na moim obozowym bingo

Avatar jbartosik

dzisiaj, 00:59

@jbartosik: do tego czytanie dzieła literackiego innej osoby

Avatar KoxMichal

wczoraj, 23:10

ile razy w roku sie myjecie?

Avatar MemyLubieMemy

wczoraj, 23:16

@KoxMichal: Na oko 355

Avatar SoundART

wczoraj, 23:26

@KoxMichal: 2137

Avatar Dark_Later

wczoraj, 23:59

@KoxMichal: minimum 4

Avatar CupOfWater

dzisiaj, 00:09

@KoxMichal: po co

Avatar Mateo_

wczoraj, 22:20

dajci pytani
może odpowiem jeszcze dzisiaj
może dopiero jutro
kto wie ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 22:25

@Mateo_:
@Kto_pl kiedy Mateo odpowie?

wolałbyś stracić wszystkie wspomnienia czy nie móc już nigdy nic zapamiętać?
wolisz Ą czy Ę?
czy gdybyś zobaczył ufo, a pod ręką miał tylko mikrofalówkę to czy nagrałbyś nią wszystko?

Avatar Mateo_

wczoraj, 22:30

@Jakis_Uzytkownik: 1. Znowu sadystyczny wybór :v
2.Ų
3. Nigdy w życiu jej nie obsługiwałem, ale spróbowałbym, oczywiście :D

Avatar Pomroczny

wczoraj, 23:33

@Mateo_: Nie mam pytań, ale snek birb

Avatar Dragonix18

wczoraj, 23:16

NIE ZNUKEOWALI MI KONTA I DOSTAJĘ TEGO PLUSZAKA HELL YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH

Avatar Dragonix18

wczoraj, 23:17

@Dragonix18: NIE TRACĘ 112 ZŁOTYCH HELL YEAAAAAAAHHHHH

Avatar Mateo_

wczoraj, 22:10

Stałem sobie sprawę z czego wynika moja bezsilność dzisiaj

SPAŁEM CAŁE J...NE CZTERY GODZINY W NOCY

Idę leżeć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Mateo_

wczoraj, 23:07

@Pomroczny: czepiasz się zmęczonego człowieka

Avatar Pomroczny

wczoraj, 23:15

@Mateo_: Tak, lubię się czasem poczepiać

Avatar ariri_

wczoraj, 22:36

Możecie dać pytaniarty bo Migu, Migu i Migu

Avatar ariri_

wczoraj, 23:15

@ariri_: Podbijam

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - wczoraj, 23:08

a tobie co, rumak wyparował?

Avatar Otis_

wczoraj, 21:56

Wyklepie sie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Madonix

wczoraj, 22:32

@Otis_: panie myśmy ze szwagrem nie takie rzeczy już naprawiali
Pan się nie martwi,

Avatar Diefant

wczoraj, 22:54

@Otis_: A po co
Na lato będzie lepszy przewiew

Avatar Tonie

wczoraj, 22:54

IMO najleszą zaletą bycia facetem jest to że nie musze zakrywać sutów

Avatar Pomroczny

Edytowano - wczoraj, 22:53

Dom, dzisiaj wcześniej, bo się udało zebrać parę czynników naraz

Avatar ariri_

wczoraj, 22:33

imo Polska to jeden z lepszych spawn pointów biorąc pod uwagę tylko państwa rozwinięte
Zapraszam do dyskusji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Mieszkow

wczoraj, 22:50

@Jakis_Uzytkownik: również zgadzam się

Avatar Diefant

wczoraj, 22:53

@ariri_: Ignorując sympatie, które mam przez to gdzie się urodziłem to może cała bogata Europa na zachód typu Beneluks. Masz tam wyższy poziom życia stabilniejszych sąsiadów. Kulturowo nie ma jakiejś dużej różnicy. Rozwinięte kraje Azji wschodniej (Japonia, Korea Południowa) jest też spoko jak jesteś freelancerem i możesz pracować zdalnie, żeby się tam przeprowadzić. Urodzić to średnio bo lokalny rynek pracy jest kijowy

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 21:57

minus chodzenia z młodszym bratem do szkoły jest taki, że jak coś, to trzeba za niego załatwiać, a więc jutro trzeba będzie oddać za niego podręczniki, bo on zostaje w domu, mam tylko nadzieję, że żadnego nie zgubił

w sumie dochodzę do fundamentalnej konkluzji, że informacje takiej długości w jednym zdaniu, poprzedzielanym jedynie przecinkami, wyglądają nieco dziwnie, ale bywa

a co tam u was?

Avatar Mateo_

wczoraj, 22:04

@Jakis_Uzytkownik: Oprócz tego, że czuję kompletną pustkę w tym momencie
Słucham samego siebie

Avatar Madonix

wczoraj, 22:35

@Jakis_Uzytkownik: siostra dalej mi wypomina jak się rozchorowałem pod koniec 6 klasy i musiała za mnie zanosić książki i zaległe prace na plastykę xD

A odpowiadając na pytanie, nie jest u mnie źle
Żyje się dobrze, jedzenie jest, woda jest, dach nad głową jest
Powiedziałbym że jest wręcz bardzo dobrze
A co tam u ciebie?

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 22:39

@Madonix: też mu powypominam jak kiedyś nie będzie chciał czegoś zrobić, dzięki za radę :v

a u mnie też dobrze, jak nie policzymy pogody to jeszcze lepiej, nie mogę się doczekać do środy, bo będziemy mieli spływ kajakowy :D

Avatar Madonix

wczoraj, 22:51

@Jakis_Uzytkownik:
Spływ kajakowy brzmi jak fajna zabawa, Tylko trzeba uważać by nie wpłynąć na wodospad

Avatar CupOfWater

wczoraj, 22:40

Wgl to skończyłem dzisiaj Antonblast i podobało mi się, nawet bardzo i lepiej oddaje klimat Wario niż pizza tower, ale tak szczerze to nadal wolę to drugie, bo Anton wydaje się momentami wolniejszy
chociaż są elementy które lubię bardziej w Antonie
Ogólnie jest więcej do roboty i więcej pierdół do zebrania

Avatar Ronan

wczoraj, 22:38

co tam

Avatar Oliwier256

wczoraj, 21:53

Jutro dzień ojca a ja za Chiny nwm co mu kupić...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 22:15

@Oliwier256: Ja mu dam to samo co on mi dał na dzień dziecka: nic bo ma mnie w dupie 🥰

Avatar Tonie

wczoraj, 22:16

@Tonie: *bombonierke

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dragon22T0Ja
Dodane przez: Dragon22T0Ja

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie są aż takie pyszne

Zaczęło się

Fergus

Tacy sami, a ściana między nami

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka