Kocham mieć basen

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Kocham mieć basen
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ptasznik5

dzisiaj, 10:32

Co prawda Polacy mają już N word passa alw i tak

J...ny zrobił to

Avatar Pekaj

dzisiaj, 12:15

@ptasznik5: Doprawdy, bohater naszych czasów

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - dzisiaj, 09:07

Rozwala mnie to, że fani TADC najpierw płakali, że Ribbit to baba, bo "mogliśmy mieć yaoi" a jeśli Jax serio jest trans babą to znaczy że to było ukryte yuri
W ogóle relacja Ribbit i Jaxa to był peak, mogę mieć jakieś problemy z finalem, ale ukazanie Ribbit (szczególnie ta scena gdzie ona i Jax opowiadali o swojej przeszłości) nie było jednym z nich

Avatar Rozowykotel

dzisiaj, 11:48

@BardzoOryginalnaNazwa: ludzie płaczący nad orientacją związku zamiart rzeczywiście znaleźć coś co im odpowiada 🥀💔

a tak wgl, to z jakiegoś powodu widziałam pełno yaoi shipów przerobionych na yuri, ale odróconą wersję max 10 razy

Avatar CupOfWater

dzisiaj, 01:28

Czterech typa stoi i się zastanawia czy zgłaszać zwłoki czy nie zgłaszać i tak stali tam z minutę

Avatar Pyoter

dzisiaj, 10:25

@CupOfWater: śmiali się z cb :)

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 10:22

no i wszystko załatwione, teraz tylko do domu wrócić i będę wolnym człowiekiem :D

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 07:10

No i kolejny dzień do roboty

Avatar Madonix

dzisiaj, 07:28

@Pomroczny: powodzenia

Avatar Mieszkow

dzisiaj, 09:07

@Pomroczny: i znowu od 12 do 21

Avatar Pekaj

dzisiaj, 08:17

Siema

Avatar Davidis

dzisiaj, 09:06

@Pekaj: hejo

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 08:31

dobry dzień

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 08:40

@Pekaj: nom, właściwie to w miarę luźny tydzień będzie :D

Avatar Davidis

dzisiaj, 09:06

Avatar Madonix

dzisiaj, 08:49

Matko ale upał mnie morduje
Od wczoraj mnie głowa boli

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 08:50

@Madonix: przekażę ci więc radę, którą dał mi Mateo - zabij słońce/upał/to co ci przeszkadza :v

Avatar Pekaj

dzisiaj, 08:50

@Madonix: damn, u mnie nie jest jeszcze aż tak gorąco (ale do czasu...)

Avatar Madonix

dzisiaj, 08:57

@Jakis_Uzytkownik: nie stać mnie na kolejny lot na słońce

Avatar Davidis

dzisiaj, 09:05

@Madonix: A w przyszłym tygodniu prognozy mówią o 35 w cieniu...

Dlatego postuluje wprowadzenie nocnego trybu życia dla wszystkich:V

Avatar Mateo_

dzisiaj, 08:52

Titi

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 08:55

@Mateo_: itiT
ciekawy kolor oczu

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 08:24

Ej, bo kiedyś w animacji było powiedziane, że Minionki służą największemu złu, to jak myślicie w pewnym czasie były po stronie 1939-1945, czy 1939-1953?

Avatar Pekaj

Edytowano - dzisiaj, 08:29

@Pomroczny: Nie ma dowodu, że Minionki wiedziały

Avatar Madonix

dzisiaj, 08:48

@Pomroczny: twórcy sprytnie z tego wybreneli i od czasów napoleońskich do końcówki XX wieku siedziały w śnieżnej jaskini

Avatar Mateo_

dzisiaj, 07:21

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Mateo_

dzisiaj, 07:46

@Pomroczny: a tak to raczej niestety nie wrócą

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 07:49

@Mateo_: :sadge:

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 07:15

Dajcie pytania, czy coś

Avatar MemyLubieMemy

dzisiaj, 02:03

Burżuj Arbuz :v

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 06:36

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 01:13

Plum plum

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dragon22T0Ja
Dodane przez: Dragon22T0Ja

No to posłuchane

Co za przypadek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Chciał tylko pomóc

Totalnie

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka