Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżdzisiaj, 10:32
Co prawda Polacy mają już N word passa alw i tak
J...ny zrobił to
Odpisz
dzisiaj, 12:15
@ptasznik5: Doprawdy, bohater naszych czasów
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 09:07
Rozwala mnie to, że fani TADC najpierw płakali, że Ribbit to baba, bo "mogliśmy mieć yaoi" a jeśli Jax serio jest trans babą to znaczy że to było ukryte yuri
W ogóle relacja Ribbit i Jaxa to był peak, mogę mieć jakieś problemy z finalem, ale ukazanie Ribbit (szczególnie ta scena gdzie ona i Jax opowiadali o swojej przeszłości) nie było jednym z nich
Odpisz
dzisiaj, 11:48
@BardzoOryginalnaNazwa: ludzie płaczący nad orientacją związku zamiart rzeczywiście znaleźć coś co im odpowiada 🥀💔
a tak wgl, to z jakiegoś powodu widziałam pełno yaoi shipów przerobionych na yuri, ale odróconą wersję max 10 razy
Odpisz
dzisiaj, 01:28
Czterech typa stoi i się zastanawia czy zgłaszać zwłoki czy nie zgłaszać i tak stali tam z minutę
Odpisz
dzisiaj, 10:25
@CupOfWater: śmiali się z cb :)
Odpisz
dzisiaj, 10:22
no i wszystko załatwione, teraz tylko do domu wrócić i będę wolnym człowiekiem :D
Odpisz
dzisiaj, 07:10
No i kolejny dzień do roboty
Odpisz
dzisiaj, 07:28
@Pomroczny: powodzenia
Odpisz
dzisiaj, 09:07
@Pomroczny: i znowu od 12 do 21
Odpisz
dzisiaj, 08:17
Siema
Odpisz
dzisiaj, 09:06
@Pekaj: hejo
Odpisz
dzisiaj, 08:31
dobry dzień
Odpisz
dzisiaj, 08:32
@Jakis_Uzytkownik: witaj
Odpisz
dzisiaj, 08:32
@Pekaj: co tam słychać?
Odpisz
dzisiaj, 08:34
@Jakis_Uzytkownik: Niedawno wstałem i aktualnie siedzę w pokoju i nic nie robię, chyba zaraz pójdę do kuchni i oczywiście sobie coś przyrządzę do żarcia. A co u ciebie?
Odpisz
dzisiaj, 08:36
@Pekaj: o to smacznego
ja jadę autobusem do szkoły, ale tylko na chwilę i potem wracam, bo i tak nie ma zbytnio lekcji
Odpisz
dzisiaj, 08:38
@Jakis_Uzytkownik: no i git, czyli w miarę luźny dzień z tego co widzę
Odpisz
dzisiaj, 08:40
@Pekaj: nom, właściwie to w miarę luźny tydzień będzie :D
Odpisz
dzisiaj, 09:06
@Jakis_Uzytkownik: hej hej
Odpisz
dzisiaj, 08:49
Matko ale upał mnie morduje
Od wczoraj mnie głowa boli
Odpisz
dzisiaj, 08:50
@Madonix: przekażę ci więc radę, którą dał mi Mateo - zabij słońce/upał/to co ci przeszkadza :v
Odpisz
dzisiaj, 08:50
@Madonix: damn, u mnie nie jest jeszcze aż tak gorąco (ale do czasu...)
Odpisz
dzisiaj, 08:57
@Jakis_Uzytkownik: nie stać mnie na kolejny lot na słońce
Odpisz
dzisiaj, 09:05
@Madonix: A w przyszłym tygodniu prognozy mówią o 35 w cieniu...
Dlatego postuluje wprowadzenie nocnego trybu życia dla wszystkich:V
Odpisz
dzisiaj, 08:52
Titi
Odpisz
dzisiaj, 08:55
@Mateo_: itiT
ciekawy kolor oczu
Odpisz
dzisiaj, 08:24
Ej, bo kiedyś w animacji było powiedziane, że Minionki służą największemu złu, to jak myślicie w pewnym czasie były po stronie 1939-1945, czy 1939-1953?
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 08:29
@Pomroczny: Nie ma dowodu, że Minionki wiedziały
Odpisz
dzisiaj, 08:48
@Pomroczny: twórcy sprytnie z tego wybreneli i od czasów napoleońskich do końcówki XX wieku siedziały w śnieżnej jaskini
Odpisz
dzisiaj, 07:21
Odpisz
dzisiaj, 07:31
@Mateo_: Widzę dwa powody, dla których pierwsze wygrało
Odpisz
dzisiaj, 07:33
@Pomroczny: mam podejrzenia, że akurat te dwa powody nie odegrały aż takiej roli
Odpisz
dzisiaj, 07:34
@Mateo_: Ale teraz mi szkoda że nie wszedłem w ten crossover jak zaczynałem grać, może bym dostał za darmo
Odpisz
dzisiaj, 07:46
@Pomroczny: a tak to raczej niestety nie wrócą
Odpisz
dzisiaj, 07:49
@Mateo_: :sadge:
Odpisz
dzisiaj, 07:15
Dajcie pytania, czy coś
Odpisz
dzisiaj, 02:03
Burżuj Arbuz :v
Odpisz
dzisiaj, 06:36
@MemyLubieMemy: oui
Odpisz
dzisiaj, 01:13
Plum plum
Odpisz