Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżdzisiaj, 16:45
Trybiki na jej głowie to tylko przerobieni ludzi którzy teraz dają jej możliwość jakby była super komputerem i teraz może np. przewidywać lot kul ;)
(Jak coś to ludzi przerabia w zależności jakim typem trybikiem będą)
Odpisz
dzisiaj, 17:40
@Rebelian_Chaosu: a te trybiki się kręcą same z siebie czy są nieruchome?
Odpisz
dzisiaj, 17:41
@MasloPolskie: kręcą sie jak gówno w przeręblu tylko że działają troche jak głosy w głowie z różnicą że te akurat chcą ci pomóc
Chciałbym żeby moje też tak potrafiły
Odpisz
dzisiaj, 17:47
@Rebelian_Chaosu: eeee
50/50 perpetuum mobile
Odpisz
dzisiaj, 17:52
@Rebelian_Chaosu: ma nieskończoną kuźnie ostrzy w głowie
Odpisz
dzisiaj, 17:41
W końcu w domu, pitcunia będzie jedzona
Pozdrawiam umiarkowanie!
Odpisz
dzisiaj, 17:42
@Kavior: daj gryza
Odpisz
dzisiaj, 17:45
@Rebelian_Chaosu: to moja pitca, zjem całą i się nie podzielę z nikim. Oki?
Odpisz
dzisiaj, 17:47
@Kavior: smacznego
Odpisz
dzisiaj, 17:31
W 76 były tylko 3 dni w całym roku kiedy temperatura wynosiła od 30 w górę btw (dane dla Warszawy)
Odpisz
dzisiaj, 17:40
@Dragonix18: Żeby nie było że kłamcze
Odpisz
dzisiaj, 16:49
Powiedzcie coś kontrowersyjnego
Odpisz
dzisiaj, 16:50
@Mateo_: album Different Class zespołu Pulp ssie jaja
Odpisz
dzisiaj, 16:52
@Mateo_: Nie chcę mieć poderżniętego gardła
Odpisz
dzisiaj, 16:57
@Mateo_: Teorytycznie jak już masz robić samobója to chociaż przygotuj dobrze miejsce wokół ciebie żeby można było po tobie sprawnie posprzątać. Bo co, nawet do zaświatów chcesz wejść więdząc jaki z ciebie brudas niekulturalny?
Odpisz
dzisiaj, 17:17
@Mateo_: jakiś konkretny temat?
Odpisz
dzisiaj, 17:19
@Mateo_: Lubię "Koty" z 2019
Odpisz
dzisiaj, 17:20
@Alfa7: No kurna spłoniesz
Odpisz
dzisiaj, 17:22
@SoundART: dowolny, tak bardzo luźno zarzuciłem
Odpisz
dzisiaj, 17:25
@Mateo_: mamy godzinę 17:24
Odpisz
dzisiaj, 17:30
@Jakis_Uzytkownik: radykalnie
Odpisz
dzisiaj, 17:32
@Mateo_: coś kontrowersyjnego
Odpisz
dzisiaj, 17:36
@Rebelian_Chaosu: o ty
Odpisz
dzisiaj, 17:38
@Mateo_: pie.... się cwelu
Odpisz
dzisiaj, 17:36
Muszę powiedzieć dziadkowi o tym dniu.
Odpisz
dzisiaj, 17:27
hm, nikt nie pytał
słuchacie czegoś?
Odpisz
dzisiaj, 16:58
Odpisz
dzisiaj, 16:16
jest tak duszno że od rana nie zrobiłe dosłownie nic i to tak totalnie nic tylko siedzę i się duszę
Odpisz
dzisiaj, 16:30
@CupOfWater: Dlatego j...ć lato, najgorsza pora roku
Odpisz
dzisiaj, 16:33
@CupOfWater: to już cos
Odpisz
dzisiaj, 16:47
@CupOfWater: ja nic nie robię przez cały rok ez
Odpisz
dzisiaj, 16:36
Odpisz
dzisiaj, 16:33
W ogóle zrobiłem siebie jako servanta ni (czasem trzeba trochę poself-insertować)
I zrobiłem ciekawostke, że jadąc na 3 dniach braku snu i samej kofeinie podczas ServantFes, wpadłem na pomysł by z Jalter dzieci zrobić żeby zobaczyć reakcje innych servantów jak już nie to dokonało
NGL mój servantowy odpowiednik zrobił valid crashout
Odpisz
dzisiaj, 16:13
Elo
Odpisz
dzisiaj, 16:32
@SoundART:
Odpisz
dzisiaj, 16:32
Everyday life with Tsundere wife #zanin żona została żoną
Odpisz
dzisiaj, 16:25
Odpisz
dzisiaj, 16:13
Kupiłem ojcu toffiefie i złożyłem mu życzenia. Także git
Odpisz
dzisiaj, 16:11
chaos jutro
Odpisz