I tylko jeden Kot w Butach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Angielskie śmieszki
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odświeżdzisiaj, 16:25
Są 3, Shrek, Shrek 2 i Shrek Forever
Odpisz
dzisiaj, 18:06
@Ignisus: Shrek Forever jest spoko
Odpisz
dzisiaj, 23:31
@kolkav5: no mówię właśnie
Odpisz
dzisiaj, 22:18
Shrek 3 ma swoje momenty, a jeśli chodzi o kota w butach to obie części są zajebiste, choć druga lepsza.
Odpisz
dzisiaj, 21:13
Mi się akurat " Ostatnie życzenie" bardziej podobało niż pierwsza część "Kota w butach"(nawiązując do tytułu mema).
Odpisz
dzisiaj, 20:46
Ale ja lubię Shreka 3
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 15:17
Oczywiście, że tak. Ale trzeba rozróżniać wrodzonej, oraz społecznej lub kulturowej gender.
Domyślnie, kobieta i mężczyzna, lecz kulturowo oraz medycznie rozroznia się więcej, bo kobieta i mężczyzna w dzisiejszych czasach to duże uproszczenie.
Dalej biologia pozwala na 2 płcie, ale w medycynie czy psychologii to nie wystarcza i trzeba jakoś to odróżnić
Odpisz
dzisiaj, 15:20
@JaJestemZWami: co ja gadam. Przecież to o Shreka chodzi
Odpisz
dzisiaj, 15:52
@JaJestemZWami: "Domyślnie, kobieta i mężczyzna, lecz kulturowo oraz medycznie rozroznia się więcej"
To jakich niby hmmm
Odpisz
dzisiaj, 18:30
@Beowulf_: np. Hidźra, obojniak, czy kobieta z przerostem nadnerczy
Odpisz
dzisiaj, 18:26
Tak samo są tylko dwie części Terminatora.
Jest jeden Matrix.
I tylko jedna Maska.
Dwie Rodziny Addamsów.
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 16:11
Podbijamy stawkę
Są tylko dwie części Gwiezdnych Wojen
Odpisz
dzisiaj, 16:24
@PanPiernik: Mroczne Widmo i Atak Klonów
Odpisz
dzisiaj, 16:25
@BlackMorbius61: Wojny klonów (film)
Mandalorian i Grogu
Odpisz
dzisiaj, 15:16
Ten drugi?
Odpisz