Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2014, 22:31
Koszt potrawy "100zł"
Odpisz
26 stycznia 2016, 11:11
@Mewtwo1: a napiwek 200zł
Odpisz
1 maja 2015, 16:21
To zupa czy surówka?
Odpisz
Edytowano - 30 września 2014, 14:18
Właśnie...na przykładzie
Taki sobie mcdonald kosztuje najwyżej 50 zł,bo więcej nie przejesz.
A znów w jakimś Le srośtam za 5 dych nie najesz się,tylko pójdziesz na deser.
Porównajmy
mcdonald cały obiad 20zł deser 3zł
wykwintna restauracja cały obiad 500zł deser 50 zł
Odpisz
22 września 2014, 22:59
nie lepiej iść do jakiejś przydrożnej knajpki i zjeść porządnego steka z ziemniakami w towarzystwie innych ludzi , z którymi można pogadać , nawet czasem się pośmiać , wypić kufel dobrego piwa i zapłacić tylko 3 dychy plus dycha napiwku
Odpisz
22 września 2014, 19:16
Mocz z brokułami doprawiony kucharkiem HmM oraz kawałek zwróconego pomidora normalnie 5 gwiazdek
Odpisz
22 września 2014, 22:44
@szczytnik: Odebrales mi apetyt
Odpisz
22 września 2014, 22:43
Ta i biorą za takie coś $100!
Odpisz
22 września 2014, 20:25
Rachunek za to będzie większy
Odpisz
22 września 2014, 18:43
Radzę zwrócić na jakość tego czegoś, ale rzeczywiście tego za mało.
Odpisz
22 września 2014, 19:33
Jakościowo ma niejednolitą konsystencje chyba że chodzi ci o naczynie :p
Odpisz
22 września 2014, 20:17
Jakość? Toż to zwykły brokuł i chochla rosołu.
Odpisz
22 września 2014, 20:23
@RozowaLandryna: I przepyszny kawałek marchewki położony na brokule. To bardzo dużo zmienia.
Odpisz
22 września 2014, 20:16
Kuchnia molekularna.
Odpisz
22 września 2014, 18:54
Może na tym talerzu było coś więcej a fotograf tylko nie zjadł brokuła bo nie lubi? :v
Odpisz
20 września 2014, 17:20
*trzygwiazdkowe.
Odpisz
22 września 2014, 17:14
@figaro19: W trzygwiazdkowej dostałbyś dużo więcej...
Odpisz
22 września 2014, 17:56
@baretos: Mówię o systemie Michelin. Tam maks to trzy gwiazdki.
Odpisz
22 września 2014, 17:42
niedaleko wału gocławskiego w warsawie jest świetny bar gastronomiczny "kubuś" jadłem tam jak byłem w warszawie tanio smacnie i dużo
Odpisz
22 września 2014, 17:48
@bylejakbylegdzie: Audycja zawiera lokowanie produktu .-.
Odpisz
22 września 2014, 17:22
Taaaa bo zdaniem dobrych kucharzy danie powinno również pięknie wyglądać aby zachęcało...Kuźwa ale tam nie ma czego jeść !
Odpisz