Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 15:09

Poland stronk!

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2019, 07:44

Ostry wpie**ol od Polski. :)

Avatar Papyrusek

17 sierpnia 2016, 15:47

przegralismy z ruskami ;C

Avatar
kroganin

6 listopada 2014, 20:56

ej ludzie czy tylko ja widzę że polska wyglonda jak te kule z pokemonów pokeballe

Avatar cezarybartosiewicz

8 marca 2015, 11:23

no tylko przewrócić na środku kropka i pokeball

Avatar Jejowicz2

28 września 2014, 16:14

Nie wiem czemu ale poland ball na 2 obrazku mnie rozpi***ala :P

Avatar lunkaa

23 września 2014, 10:16

Wygraliśmy ale...Mnie i tak to nie obchodzi D:

Avatar legend77

23 września 2014, 08:28

Niemcy Pokonani Rosja obalona polacy dawno takiego września niemieli

Avatar borixon

22 września 2014, 20:36

Mają Brazylijczycy pecha w tym roku, jak nie Niemcy w piłkę nożną, to polacy w siatkę ich ogrywają...

Avatar figaro19

21 września 2014, 21:07

1:0 dla Brazylii, ale w punktach dla Polski 12:9.

Avatar zielonejablko

21 września 2014, 22:09

@figaro19: 2-1 DLA POLSKI

Avatar noszkurnawszystkozajete

21 września 2014, 22:23

@zielonejablko: chyba wygraliśmy nie jestem pewna xD

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 19:54

@noszkurnawszystkozajete: wygraliśmy :D

Avatar noszkurnawszystkozajete

22 września 2014, 20:18

to już wiem xD

Avatar Shockblade_Zed

22 września 2014, 17:30

sezon na "sranie" zwycięstwem polski w internecie, telewizji i radiu uważam za OTWARTY!

Avatar Piotresiek

22 września 2014, 17:03

Za tydzień 3/4 "kibiców" i tak powie "Siatkówka? Je**ć siatkówkę, wolę piłkę nożną.

Avatar rok20050

22 września 2014, 15:19

POLSKA!!!

Avatar LaysPaprykowe

22 września 2014, 13:43

Specjalnie grzebałam w rzeczach by znaleźć flagę Polski :d

Avatar
Konto usunięte

21 września 2014, 20:59

Wiem, może i jestem pesymistą, ale myślę, że to się nie uda.

Avatar
Konto usunięte

21 września 2014, 23:24

Ok, myliłem się.

Avatar Angel_Kubixarius

21 września 2014, 22:39

Spojler : wygraliśmy ku*wa...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To bilet w jedną stronę skarbie

No to skrzynia biegów do wymiany

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mnie wolno

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka