Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2019, 17:50
Odpisz
3 lipca 2015, 10:17
Odpisz
23 września 2014, 18:10
Ja nawet 1 zdjęcia na fb nie mam, więc tego spamu też nie mam
Odpisz
9 maja 2015, 21:12
jakbyś miał zdjęcia miał,to i tak byś nie miał spamu.Tylko dziewczyny i ,,sławni ludzie''(ci którzy uważają się za gwiazdy w szkole) mają tą dolegliwość zwaną ,,komentatus maximus from debilus''
Odpisz
23 września 2014, 23:26
Mnie raz prosiła taka jedna o lajka tak bardzo, że o mało by mi dupy nie dała.
Odpisz
23 września 2014, 21:24
bo dać like to za mało...
Odpisz
23 września 2014, 20:20
ach te dziewczyny
Odpisz
23 września 2014, 18:53
Niby tak piszą, a naprawdę uważają, że ta osoba jest szpetna. ;-;
Odpisz
23 września 2014, 18:32
slodka piekna...a ma morde jak kon torbe...ale piekna!
Odpisz
23 września 2014, 18:10
koleżanka dodała nowe selfie...
Odpisz
23 września 2014, 18:06
Bądźmy ratownikami. Ja często z nimi walczyłem, ale ciężko było (Między nami ich 6-8 ja sam 1, ale walczyłem do końca).
Odpisz
22 września 2014, 20:59
Najgorsze jest to że połowa z nich prawdobodobnie pomyślała "Ta debilka znowu wstawiła jakieś zdjęcie", ale lajkują i piszą że wyszła cudnie, "żeby nie było".
Smutne .
Odpisz
21 września 2014, 23:43
Żygam krwią oczami...
Odpisz
21 września 2014, 22:11
ja tylko raz w życiu napisałam serduszko i to dla żartów .-. NIENAWIDZĘ TEGO T_T
Odpisz
21 września 2014, 21:30
Jak mnie to wk**wia! I to pod każdym zdjęciem jakiegoś pustaka.
Odpisz