memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 września 2014, 17:55
Ja też tak mam :).
Odpisz
23 września 2014, 15:01
Każdy tak ma.
23 września 2014, 15:03
@Rander: Ja do cofania korzystam ze strzałek o tak nie mam :P
23 września 2014, 15:04
@Ravios: Do cofania , a do przewijania?
23 września 2014, 15:09
@Rander: Do przewijania też.
23 września 2014, 16:55
@Rander: Aha, to nie wiedziałem.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 września 2014, 17:55
Ja też tak mam :).
Odpisz
23 września 2014, 15:01
Każdy tak ma.
Odpisz
23 września 2014, 15:03
@Rander: Ja do cofania korzystam ze strzałek o tak nie mam :P
Odpisz
23 września 2014, 15:04
@Ravios: Do cofania , a do przewijania?
Odpisz
23 września 2014, 15:09
@Rander: Do przewijania też.
Odpisz
23 września 2014, 16:55
@Rander: Aha, to nie wiedziałem.
Odpisz