Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spiker123

23 września 2014, 16:03

Ja tam nie przepadam aż tak za latem. Wolę zimę.

Avatar jacek1s

23 września 2014, 16:18

@Spiker123: O gustach się nie dyskutuje.

Avatar Spiker123

23 września 2014, 16:23

@jacek1s: Wolność słowa mój drogi Tomku :-)

Avatar jacek1s

23 września 2014, 16:31

@Spiker123: Jak wyżej do kolegi pisałem nie ma wolności...

Avatar Spiker123

23 września 2014, 16:34

@jacek1s: Jest, od 25 lat.

Avatar jacek1s

23 września 2014, 16:36

@Spiker123: Jesteś marionetką w rękach rządu... Wolności nie ma...

Avatar Rander

23 września 2014, 16:38

@jacek1s: Gdybym znał się na survivalu to bym mógł rzucić wszystko mieszkać gdzieś na wyspie w swoim domku ... WOLNOŚĆ :D

Avatar jacek1s

23 września 2014, 16:40

@Rander: Bez internetu nie przeżyłbyś tam tygodnia... W dzisiejszych czasach wszyscy są uzależnieni od elektroniki więc wątpię... :) Chyba że sam stworzyłbyś sobie coś co dawałoby ci energię etc.

Avatar Spiker123

23 września 2014, 16:42

@jacek1s: Lepsza taka wolność niż okupacja Niemiecka (1939-1945), lub okupacja Radziecka (1945-1989), bynajmniej można teraz swobodnie korzystać z internetu, i pisać (prawie) co się chcę na wybranej stronie :D

Avatar jacek1s

23 września 2014, 16:48

@Spiker123: PRAWIE dokładnie tak, więc nie pie**ol, że masz WOLNOŚĆ słowa :)

Avatar LaysPaprykowe

24 września 2014, 13:32

@Spiker123: Brat?

Avatar Spiker123

24 września 2014, 14:35

@LaysPaprykowe: Kuzyn :D

Avatar LaysPaprykowe

25 września 2014, 13:04

@Spiker123: A no tak inny smak.

Avatar Spiker123

25 września 2014, 14:39

Avatar konstanty

25 września 2014, 16:30

@jacek1s: To Ty pie**olisz, wolność słowa jest tu od dłuższego czasu, używanie wulgaryzmów nie tyczy się wolności słowa, łamie ono jednak zasady etyki ;>

Avatar PPLLAAYY

24 września 2014, 19:09

ktoś przepada za latem???

Avatar PPLLAAYY

Edytowano - 23 września 2014, 19:11

ja tam wole lato bo są wakacje,ale z drugiej strony wole zimę bo nie jest
tak gorąco:/

Avatar LaysPaprykowe

24 września 2014, 13:32

@PPLLAAYY: Ja lubię zimę bo mam urodziny. A z latem to mam tak samo.

Avatar
Konto usunięte

23 września 2014, 17:11

o ja! Lato! ej lato! wracaj tu! ej ej! come back here ! lato!

Avatar rafik1310

23 września 2014, 16:49

No właśnie!

Avatar frazeologizm

23 września 2014, 16:12

Cyganie rozkradli xD

Avatar jacek1s

23 września 2014, 16:17

@frazeologizm: Ale z ciebie śmieszek... Naśmiewasz się z cyganów i żydów a bulwersujesz się jak ktoś się naśmiewa z polaków... Czysta cebulandia.

Avatar frazeologizm

23 września 2014, 16:20

@jacek1s: Wolność słowa.

Avatar jacek1s

23 września 2014, 16:30

@frazeologizm: Wolności nie ma... Są tylko aluzje :)

Avatar Agent00Kurczak

23 września 2014, 16:35

@frazeologizm: a inni nie mogą jej mieć? Pogrążasz się.

Avatar siemek22

23 września 2014, 17:06

@jacek1s: Ahahaha, znam to bardzo dobrze XD

Avatar chupacabra001

23 września 2014, 17:07

@frazeologizm: Zauważ różnice między wolnością słowa a zniesławieniem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Mało znany szczegół

Nigdy na to nie wpadną

Fergus

Szybki jak błyskawica

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka