Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co to takiego?
Jakby trochę nie fair
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2021, 14:48
Wygląda jak jakiś typ z JoJo
Odpisz
14 stycznia 2019, 03:30
7 deadly sins poznaje ktoś?
Odpisz
31 stycznia 2020, 00:20
@ProMoruxBax: a jednak nie jestem jedyny :D
Odpisz
10 czerwca 2015, 16:08
przystojny:3
Odpisz
11 października 2014, 09:59
Wydaje mi się czy to Karolek <.<
Odpisz
31 sierpnia 2017, 23:58
@Henzej: nie (odpowiedz po 3 latach) karolek ma trochu więcej miesni
Odpisz
18 marca 2019, 18:59
@Henzej: Nie wiedziałem, że Miodowe Lata to anime...
Odpisz
18 marca 2019, 19:02
@Szczepan_Rzonsa: To teraz wiesz
Odpisz
4 grudnia 2019, 15:13
@Henzej: to nie Karolek
Odpisz
28 października 2020, 21:20
@Big_Chungus: Mam ochotę usunąć konto
Odpisz
28 października 2020, 21:22
@Henzej:
Odpisz
28 października 2020, 21:22
@Henzej: nie wstydz sie, kazdy z nas byl kiedys rakowy
Odpisz
28 października 2020, 21:24
@Big_Chungus: Wstydzę się starej siebie tak, że wyparłam wspomnienia z młodości
Odpisz
16 października 2021, 10:36
@Henzej: to dobrze
Odpisz
25 września 2014, 07:43
Ostatnia wiadomość była najgorsza.
Odpisz
Edytowano - 23 września 2014, 20:30
PROSZĘ O UWAGĘ!
I już kłótnia na 20 komentarzy (rozpoczęta komentarzem dodanym przez gelo1238). Nie lepiej pogodzić się z tym, że każdy ma inne zainteresowania? Ja lubię anime, a ktoś go nie lubi. Za to ktoś lubi np. LoL'a, którego ja nie lubię. Takie kłótnie można toczyć w nieskończoność. Jest ogrom rzeczy, przez które się różnimy.
Jeżeli ktoś wrzuci obrazek z anime to nie piszcie od razu "chińskie bajki to g*wno", bo po pierwsze anime jest japońskie, a po drugie każdy ma inne upodobania, jak już pisałem wyżej.
Jeżeli ktoś tutaj wrzuci obrazek z LoL'a, to ja go nie oceniam negatywnie i nie piszę, że to g*wno, bo wiem, że każdy lubi co innego. Nigdy nie grałem w LoL'a i raczej nie zagram, dlatego uważam, że on mi się nie spodoba. Podobnie jest z anime. Jeżeli ktoś go nie oglądał, to skąd może wiedzieć, że mu się nie spodoba?
Co do religii to nikt nie powinien obrażać cudzej wiary bądź niewiary. Wiara jest zapoczątkowana już w wieku dziecięcym przez rodziców, ale później jest to już osobista sprawa każdego człowieka.
Odpisz
23 września 2014, 20:42
ej ludzie!! on nawiązuje do miłości i pokoju! Homopropaganda!!! Brać za siekiery i pochodnie!! Dziś w nocy zatańczy śmierć! Na stos heretyka!!!
Odpisz
23 września 2014, 20:51
Widzisz jak to teraz jest...? Ktoś nie lubi anime i już jest gorszy...ale żeby to oglądanie tzw. "Chińskich Bajek" powodowało takie kłótnie to juz przesada...to tylko anime nie coś o co warto się kłócić, ja np. oglądałem w dzieciństwie TYLKO kreskówki i bajki a nie anime i chociaż więkoszość jejowiczów pisała by mi odpowiedzi typu "JAK TO NIE OGLĄDALEŚ ANIME?!?!" i ci którzy tak piszą mają naprawdę jakaś fobię z anime...rozumiem że można to lubić ale żeby hejtować tego komu sie to nie podoba to już totalna głupota...i do hejterów oglądałem nie podoba mi się i mam serdecznie dość tych waszych kłótni że jak ktoś tego nie oglądał jest idiotą i się nie zna...aha i do tej kłótni o której wspomniał pan lee32147, avatar nie ma nic do rzeczy czy ktoś oglada to czy to...
Odpisz
23 września 2014, 20:53
Masz rację :) Sama chciałam to napisać.
Odpisz
23 września 2014, 21:04
chyba jedyny normalny w internecie.
Odpisz
23 września 2014, 21:44
Kłótnie rozpoczyna ten co daje się sprowokować.
Odpisz
23 września 2014, 21:55
Jedyna, myśląca osoba w internecie, całkowicie się z Tobą zgadzam. Pozdrawiam :)
Odpisz
23 września 2014, 21:56
@gelo1238: Kłótnie rozpoczyna już ten, kto prowokuje. Ten, kto dał się sprowokować tylko ciągnie kłótnię dalej i praktycznie uniemożliwia jej zakończenie rozejmem.
Odpisz
23 września 2014, 21:58
z ta religią to prawda,masz poparcie.
Odpisz
24 września 2014, 18:59
: Mam nadzieję, że to był sarkazm. Jeżeli jednak nie, to odpowiedz mi na kilka pytań: Dlaczego nie chcesz miłości i pokoju? Dlaczego nazywasz mnie heretykiem, skoro oni nie byli skłonni do pokoju? Co brak wojen ma wspólnego z homopropagandą? Dlaczego rzucasz się z siekierami i pochodniami na kogoś, kogo nie znasz? Czy "tańcząca śmierć" oznacza Waszą czy naszą przegraną i dlaczego?
Odpisz
24 września 2014, 19:19
to był sarkazm... jestem na jeja znany jako fanatyczny katol :) mam do siebie dystans i używam, tego co ludzie używają przeciwko mnie :) Czyli: a bo KOściół to na stosach i krucjata.. a bo kościół jest be...
Jak mawiał Tyrion Lannister ~ z tego co ludzie używają przeciw tobie zrób swoją tarczę... czy jakoś tak :)
Odpisz
24 września 2014, 18:15
a czy komuś konkretnie przypomina jakąś postać z konkretnego anime ?
Odpisz
24 września 2014, 16:10
chyba się zakochałam...w jego brzuchu *u*
Odpisz
24 września 2014, 00:34
No oczywiście, pod zdjęciem wyrzeźbionego chłopaka musiała pojawić się fala męskiej nienawiści. Ps. laski nie widzą nic dziwnego w kciuku, my wciąż patrzymy na brzuch ;)
Odpisz
24 września 2014, 02:15
@czerwonka27: to prawda~ zresztą ja często też robię tak z kciukiem :3
Odpisz
23 września 2014, 22:08
Bardzo przystojny :)
Odpisz
23 września 2014, 20:51
Dobra, przyznawać się która już się patrzy od dłuższego czasu z powodu powodów? :D
Odpisz
23 września 2014, 20:30
Jaaaaaki brzuch
Jaaaakie V *,*
Odpisz
23 września 2014, 19:16
Co on ma z tym palcem w kieszeni? XD
Odpisz
23 września 2014, 19:23
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Utknął my palec w kieszenie i już ... :D
Odpisz
23 września 2014, 19:24
@Spuuuun: I jusz go nie wyciągnie... nikty! NIKTY! MŁAHAHAHAHAHAHAH!
Odpisz
23 września 2014, 20:12
@Chrzaszcz_Trzcinowy: No jusz nikty ! To je powaszna sprawa :D
Odpisz
23 września 2014, 20:17
@Chrzaszcz_Trzcinowy: NIKTY ALE DOBRY PLAN!
Odpisz
23 września 2014, 19:56
raczej jak idiota..
Odpisz
23 września 2014, 19:32
*nosebleed* r*chałabym *-*
Odpisz