Nikt nie mówił, że będzie łatwo...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Żartownisie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2024, 17:01
Miłość to nie pluszowy miś
Odpisz
10 października 2017, 19:13
Miłość nie istnieje, istnieje tylko pusty wyraz na potrzeby dzisiejszego systemu (pewnie pod spodem będzie z tysiąc negatywnych odpowiedzi, piszcie śmiało hejterzy!)
Odpisz
6 lutego 2018, 15:42
@CreepPepNinja: :(
Odpisz
13 maja 2016, 15:45
to ostatnie ,,Miłość to ... Tłumaczenie jeja.pl ?!!
Odpisz
7 kwietnia 2017, 10:52
@Marti2006pl: ta
Odpisz
11 czerwca 2016, 18:53
A ja nigdy nie zaznam miłości,a jeśli tak,spotkam się z odrzuceniem,a cierpienie znów mnie przywita...*smutnieje*.
Odpisz
5 czerwca 2015, 23:33
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.
To też nie diabeł rogaty.
Ani miłość kiedy jedno płacze
a drugie po nim skacze.
Miłość to żaden film w żadnym kinie
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze.
Odpisz
8 stycznia 2016, 00:44
@Kxxlv: To takie tru
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2015, 02:52
MIŁOŁĆ TO: TŁUMACZENIE JEJA.PL
What?!!
Odpisz
3 grudnia 2014, 14:04
miłość to tłumaczenie jeja.pl
xD
Odpisz
7 listopada 2014, 21:20
ciekawe o co sie klucili
Odpisz
25 września 2014, 15:48
Miłość to zbiór reakcji chemiczno-biologicznych w mózgu, będący zupełnie niepotrzebnym, choć dla niektórych nawet przyjemnym (czego nigdy nie zrozumiem...), efektem ubocznym ewolucji instynktu przetrwania gatunku.
Odpisz
25 września 2014, 16:11
@darcus: To takie piękne... muszę szybko napisać jakiś romans.
Odpisz
25 września 2014, 16:13
@Omeg12: Po co? ._.
Odpisz
25 września 2014, 16:16
@darcus: A nie wiem, wszyscy teraz piszą beznadziejne romanse.
Odpisz
25 września 2014, 16:17
@Omeg12: A więc po co zwiększać ich liczbę?
Odpisz
25 września 2014, 16:21
@darcus: Nooo.. no bo.. skoro.. nie wiem, podobno jest z tego kasa.
Odpisz
25 września 2014, 16:22
@Omeg12: Marna.
Odpisz
25 września 2014, 19:01
@darcus: to nie efekt uboczny ale rzecz która sprawia że żyjesz i sprawia że możesz poruchać
Odpisz
25 września 2014, 19:09
@mistrzu12pl: Większość zwierząt miłości nie zna i jakoś problemu nie mają,
Odpisz
25 września 2014, 19:27
@darcus: jedno słowo one nie ludzie
Odpisz
25 września 2014, 19:28
@mistrzu12pl: Mimo to, swoje zdanie podtrzymuję.
Odpisz
25 września 2014, 19:49
@darcus: mimo to ja ci powiem jedno dominacyja nad innymi i prawo do godów ku*wa tylko dlatego to robią bo dominują i chcą mieć kogoś kto im pomoże a u ludzi jest inaczej np o rany jaki on ładny albo jaki on silny albo o ku*wa ile mamony
Odpisz
25 września 2014, 21:30
@mistrzu12pl: Skończ. I tak nic nie rozumiem z twojego sposobu pisania.
Odpisz
26 września 2014, 10:39
@mistrzu12pl: Patrząc na to co niektórzy [czyt. prawie wszyscy] ludzie wyprawiają wciąż zostaję przy tym że to najbardziej debilna rasa istnieje.
Odpisz
26 września 2014, 20:43
@darcus: :P lubie placki
Odpisz
26 września 2014, 20:45
@mistrzu12pl: BDJQP
Odpisz
26 września 2014, 20:50
@darcus: :P lubie kurczaka
Odpisz
26 września 2014, 20:51
@mistrzu12pl: Smacznego.
Odpisz
26 września 2014, 20:51
@darcus: dzięki
Odpisz
29 września 2014, 22:35
@mistrzu12pl: Od kiedy potrzebna jest miłość żeby poruchać? A gwałt?
Odpisz
30 września 2014, 18:49
@TimeOfMy: wtedy jest mniejsza przyjemność
Odpisz
25 września 2014, 20:36
a w ostatnim
miłość to tłumaczenie jeja
Odpisz
25 września 2014, 18:21
tl:dr (wiem że tak na to czekaliście). PS zaraz fala hejtów jak zawsze
Odpisz
25 września 2014, 19:26
*fala hejtów*
Odpisz
25 września 2014, 18:49
Miłość to.......bekon!
Odpisz
Edytowano - 25 września 2014, 16:54
Miłość to zwykła chu*nia,którą musisz znosić,aby por*chać.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2014, 16:57
aham... idź do burdelu albo znajdź jakąś puszczalką jak ci na seksie tylko zależy...
Odpisz
Edytowano - 25 września 2014, 18:15
@Chrzaszcz_Trzcinowy: A Tobie,jak rozumiem,na uczuciach. Nie,wszyscy chcą się tylko,wcześniej czy później,rżnąć.
Witamy w rzeczywistości. Twa bajka się skończyła. "Miłość" to tylko kilka impulsów w mózgu.
P.S.
A tak przy okazji,to nie pisałem o sobie. Ale rozróżnianie oób w języku polskim to sztuka stara,mroczna,tajemnicza i nieznana.
Odpisz
25 września 2014, 18:06
DŁUUUUUUUUUGIE
Odpisz
25 września 2014, 18:02
miłość to iluzja wykreowana przez romanse i komedie romantyczne... życie nie jest takie jak w filmach... kiedyś ludzie pobierali się bez miłości i dobrze na tym wychodzili
Odpisz