Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
heroes10

27 grudnia 2016, 18:05

Stwierdzam hiperlordoze.

Avatar Choi_Seunghyun

6 lipca 2016, 21:24

Tam jest biedne, głodujące dziecko, a one nie uważają na to...

Avatar BlackAKAYellow

26 września 2014, 17:12

TRUE STORY

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 20:31

każdy teraz ubiera się jak chcę

Avatar mozaj

24 września 2014, 17:09

Wszyskie okolice intywne i masntrualne są zakryte... Rozumiem gdyby miała wyzywające napisy czy coś...

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 17:30

@mozaj: Rozumiem, że jakby wyszła w bieliźnie albo goła zakrywająca się rękami to też by było ok, bo przecież okolice menstrualne (? Pierwsze słyszę) są zakryte. Już sobie wyobrażam, co by się na ulicach działo. xd

+Sprawdzaj komentarze przed dodaniem, bo robisz sporo literówek. ;)

Avatar mozaj

24 września 2014, 17:37

To fakt ale nie zauwarze tego toputy ktoś mi tego nie powytyka palcami a okolice menstrualne to po prostu piersi pośladi xd Latać w stroju Ewy po mieście C:

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 17:48

@mozaj: Powinieneś napisać jeszcze "sory za orto"

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 17:57

@mozaj: *Wytyka palcami*

Czemu większość mojej płci chciałaby widzieć na ulicy same nagie kobiety...

Avatar mozaj

24 września 2014, 18:03

Nieniejszym przepraszam wszskich tych, któży przekładają forme nad tręść aczkolwiek są oni puści . Pokazują swą inteligencje przez wytykanie błędów innych .A nie pokazując swą wiedze i zdanie na dany temat oraz w racjonalny sposób dołanczjąc do dysputy ! Ludu kochany czy wy potrawicie powiedzić coś więcej niż to sie pisze tak a to inaczej, tu niezrobiłeś kropki tam przecinka. A może by tak rozwinąć dany temat ? Co wam szkodzi ,że będzie to coś bardziej odmiennego niż zazwyczaj, wyrażenie własnego zdania ? Tak ciężko ? Naprawde bym sie ucieszył widząc mądrego kreatywnego i żatobliwego optmiste. Zamiast realisto sztuczno patriotycznego poliniste...

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 18:05

@mozaj: Ja po prostu napisałem że mogłeś jeszcze napisać sory za orto jak każdy ._.

Avatar mozaj

24 września 2014, 18:07

Nie mi tu chodzi o tych wszyskich internautów z słownikiem zamiast mózgu

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 18:09

@mozaj: Ja tylko poprawiam wtedy kiedy ktoś naprawdę popełnia co słowo błąd.Ale nie co chwilę.

Avatar mozaj

24 września 2014, 18:17

Ja cie nie gania po luja sie bronisz ? Ale tak powaga !

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 17:38

Pewnie kuzynki rudej suki z smutnego autobusu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Przyszłość jest piękna

To się nie może nie udać

Niezniszczalne

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka