Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gury_wamac

20 września 2020, 03:39

Zostaniesz deportowany do Polski

Avatar
Konto usunięte

26 września 2014, 21:12

I czy to jest normalne!? Więzień ma odpokutować za swoje zbrodnie a nie pławić się w luksusach!!!! A Podatnicy płacą miliony na takiego darmozjada w apartamencie!!! Do łagrów z dziadami nie do hoteli!!! Tym ludziom na zachodzie się we łbach przewraca...

Avatar maroko11

Edytowano - 26 września 2014, 22:20

W Norwegii nie ma prawie przestępców, dodatkowo to kraj bardzo bogaty, więc kto bogatemu zabroni?

Avatar AdiXiks

27 września 2014, 18:22

Norwegia na zachodzie... Poczytałbyś książkę od geografii zamiast się ciągle wymądrzać na tematy o których nie masz pojęcia.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2014, 16:05

@AdiXiks: jprdl... mówiąc zachód miałem na myśli tą ,,współczesną'' ,,cywilizowaną'' dobrze rozwiniętą Europę (Francja, niemcy Norwegia, Szwecja, Belgia Holandia itp... ) nie łap mnie za słówka!!

Avatar AdiXiks

28 września 2014, 16:17

Nie zmienia to faktu że trochę inaczej to zrozumiałem. Spoko. Pomyliłem się.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2014, 16:30

@AdiXiks: wybaczam ci :) Idź i nei grzesz więcej XD

Avatar Vidmon

26 września 2014, 18:48

A potem okazuje się ,że nie ma Wi-Fi :O

Avatar
RhobarIII

26 września 2014, 18:56

@Vidmon: Jest. Czytałem o tym. Masz tam również siłkę, żarcie, przytolne pokoiki i ogólnie luksus. Nawet komputery tam są.

Avatar Vidmon

26 września 2014, 19:01

Mogę dożywocie? Xd

Avatar volf360

26 września 2014, 19:29

@Vidmon: I ja też XD

Avatar siemek22

27 września 2014, 09:50

@Vidmon: Nie możesz grać w gry zawierające przemoc jednak ;P

Avatar Vidmon

27 września 2014, 10:08

@siemek22: Jednak se zostane :<

Avatar moris2001

27 września 2014, 07:56

Chyba nie rozumieci że więzienia są po to żeby odizolować przestępców od ludzi

Avatar
Konto usunięte

26 września 2014, 19:26

Tylko jechać, załatwić obywatelstwo norweskie, i zacząć zabijać ludzi.

Avatar buttie_cullen

26 września 2014, 18:10

Chyba nawet było ustalane,że kto popełni tam przestępstwo, a jest obywatelem innego kraju, będzie odsyłany do swojego kraju na wyrok. Bo chyba za dużo przestępstw obcokrajowcy tam popełniali...

Avatar
Konto usunięte

26 września 2014, 18:24

@buttie_cullen: więc najpierw obywatelstwo......

Avatar Dark_Dante

26 września 2014, 18:23

Lepiej niż moje mieszkanie...

Avatar Paulius

26 września 2014, 18:15

Podobnie jest w Finlandii i dlatego Finlandia zmaga się z masową falą imigrantów z Rosji, którzy przyjeżdżają tam tylko po to, żeby pójść do więzienia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nigdy na to nie wpadną

Lekko nie będzie

Nie idź!

Tacy sami, a ściana między nami

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka