Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2020, 03:39
Zostaniesz deportowany do Polski
Odpisz
26 września 2014, 21:12
I czy to jest normalne!? Więzień ma odpokutować za swoje zbrodnie a nie pławić się w luksusach!!!! A Podatnicy płacą miliony na takiego darmozjada w apartamencie!!! Do łagrów z dziadami nie do hoteli!!! Tym ludziom na zachodzie się we łbach przewraca...
Odpisz
Edytowano - 26 września 2014, 22:20
W Norwegii nie ma prawie przestępców, dodatkowo to kraj bardzo bogaty, więc kto bogatemu zabroni?
Odpisz
27 września 2014, 18:22
Norwegia na zachodzie... Poczytałbyś książkę od geografii zamiast się ciągle wymądrzać na tematy o których nie masz pojęcia.
Odpisz
28 września 2014, 16:05
@AdiXiks: jprdl... mówiąc zachód miałem na myśli tą ,,współczesną'' ,,cywilizowaną'' dobrze rozwiniętą Europę (Francja, niemcy Norwegia, Szwecja, Belgia Holandia itp... ) nie łap mnie za słówka!!
Odpisz
28 września 2014, 16:17
Nie zmienia to faktu że trochę inaczej to zrozumiałem. Spoko. Pomyliłem się.
Odpisz
28 września 2014, 16:30
@AdiXiks: wybaczam ci :) Idź i nei grzesz więcej XD
Odpisz
26 września 2014, 18:48
A potem okazuje się ,że nie ma Wi-Fi :O
Odpisz
26 września 2014, 18:56
@Vidmon: Jest. Czytałem o tym. Masz tam również siłkę, żarcie, przytolne pokoiki i ogólnie luksus. Nawet komputery tam są.
Odpisz
26 września 2014, 19:01
Mogę dożywocie? Xd
Odpisz
26 września 2014, 19:29
@Vidmon: I ja też XD
Odpisz
27 września 2014, 09:50
@Vidmon: Nie możesz grać w gry zawierające przemoc jednak ;P
Odpisz
27 września 2014, 10:08
@siemek22: Jednak se zostane :<
Odpisz
27 września 2014, 07:56
Chyba nie rozumieci że więzienia są po to żeby odizolować przestępców od ludzi
Odpisz
26 września 2014, 19:26
Tylko jechać, załatwić obywatelstwo norweskie, i zacząć zabijać ludzi.
Odpisz
26 września 2014, 18:10
Chyba nawet było ustalane,że kto popełni tam przestępstwo, a jest obywatelem innego kraju, będzie odsyłany do swojego kraju na wyrok. Bo chyba za dużo przestępstw obcokrajowcy tam popełniali...
Odpisz
26 września 2014, 18:24
@buttie_cullen: więc najpierw obywatelstwo......
Odpisz
26 września 2014, 18:23
Lepiej niż moje mieszkanie...
Odpisz
26 września 2014, 18:15
Podobnie jest w Finlandii i dlatego Finlandia zmaga się z masową falą imigrantów z Rosji, którzy przyjeżdżają tam tylko po to, żeby pójść do więzienia.
Odpisz