Szybko, niech ktoś przyniesie benzynę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2015, 18:17
No jasne, dawaj
Odpisz
6 listopada 2014, 16:52
to wcale nie takie straszne
Odpisz
25 września 2014, 16:40
Horror?
1. Twoja historia przeglądania staje się publiczna.
2. George Martin umiera; książka niedokończona.
3. Wcale nie zabiłeś tego pająka.
Prosz.
Odpisz
25 września 2014, 15:22
mam żone
Odpisz
25 września 2014, 17:50
@grzybek392: Powiedziała ,,Użytkowniczka,,
Odpisz
24 września 2014, 21:10
ekhem... *szykuje skrzydła do lotu* ja mam ,ale na przekąske*oblizuje dziub*
Odpisz
24 września 2014, 21:14
@ognistyptak555: Wpier*oliłeś mojego jedynego przyjaciela! >:(
Odpisz
24 września 2014, 21:15
@ognistyptak555: Coś czuje że stanie ci jak ość w gardle *szykuje ognio odporny przepychacz*
Odpisz
24 września 2014, 21:25
@mozaj: me płomienie wszystko strawią >:D
Odpisz
24 września 2014, 21:26
sory...moge cie jakoś przeprosić,wynagrodzić
PS.był pyszny
Odpisz
24 września 2014, 21:43
@ognistyptak555: I tak za niedługo dostanę tarantulę :333 TAKOM WŁOCHATOOOM :333
Odpisz
24 września 2014, 21:47
włochata (zboczona mina)
Odpisz
Edytowano - 24 września 2014, 22:04
Wiesz co jeszcze jest włochate?
Odpisz
24 września 2014, 22:04
MOJA MAMA XD
Odpisz
24 września 2014, 22:18
@Kubox123456: widziałeś ?
Odpisz
24 września 2014, 22:21
@ognistyptak555: Wiesz co jeszcze jest włochate? Bo ja nie!
Odpisz
24 września 2014, 22:26
@Kubox123456: JEBŁEM XD
Odpisz
24 września 2014, 22:26
@ognistyptak555: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 września 2014, 22:27
Darmowe powiadomienie!
Odpisz
25 września 2014, 07:09
@ognistyptak555: Nie ogarniasz o co chodzi
Odpisz
25 września 2014, 15:17
@Kubox123456: ogarniam :/ a i sorki za to ....wiesz gimbusem w 100% nie jestem ale ok.3% uwalnia się wieczorami ;-;
Odpisz
25 września 2014, 14:54
Ile sztuka?
Odpisz
25 września 2014, 07:35
Ale żyje tylko rok więc po co.
Odpisz
24 września 2014, 22:09
Chcę takiego *___*
Odpisz
24 września 2014, 21:54
jaki słodki!
Odpisz
24 września 2014, 21:42
nie dzięki... mam wystarczająco straszne sny...
Odpisz