Ostrożnie wybieraj sobie dziewczynę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2014, 20:58
minus - kazdy sika z telefonem
Odpisz
31 sierpnia 2015, 11:37
@lordzi: nie każdy
Odpisz
17 października 2015, 09:23
@SharpNeedle: Ładny wykop.
Odpisz
17 października 2015, 09:50
@Archeologwinternetach: Słabiutki.
Odpisz
16 listopada 2016, 19:14
@Archeologwinternetach: Bardzo słabiutki.
Odpisz
17 listopada 2016, 16:43
BARDZO
Odpisz
22 lutego 2017, 14:56
@SharpNeedle: Bardzo.
Odpisz
22 lipca 2018, 12:39
@SharpNeedle: Bardzo
Odpisz
27 sierpnia 2018, 23:26
@oceanaus: bardzo
Odpisz
28 sierpnia 2018, 00:38
@Grzechoooo: bardzo?
Odpisz
28 sierpnia 2018, 09:45
@oceanaus: bardzo.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 10:14
@Grzechoooo: Bardzo
Odpisz
3 września 2018, 09:46
@oceanaus: Bardzo
Odpisz
3 września 2018, 09:52
@Jasnowidz: Bardzo
Odpisz
3 września 2018, 09:54
@oceanaus: Bardzo
Odpisz
3 września 2018, 09:57
@Jasnowidz: Bardzo
Odpisz
3 września 2018, 09:59
@oceanaus: ozdraB
Odpisz
3 września 2018, 10:01
@Jasnowidz: bArDzO?
Odpisz
3 września 2018, 10:02
@oceanaus: BARDZO!
Odpisz
3 września 2018, 10:03
@Jasnowidz: BARDZO!!!!!!1111!111!!
Odpisz
3 września 2018, 10:03
@oceanaus: BARdzo
Odpisz
3 września 2018, 10:06
@Jasnowidz: barDZO
Odpisz
3 września 2018, 10:09
@oceanaus: BaRdZo
Odpisz
3 września 2018, 10:13
@Jasnowidz: bardzo
Odpisz
3 września 2018, 12:18
@oceanaus: bardzo bardzo
Odpisz
3 września 2018, 12:26
@Grzechoooo: bardzo bardzo bardzo
Odpisz
3 września 2018, 12:26
@oceanaus: bardzo bardzo bardzo bardzo
Odpisz
12 czerwca 2019, 15:33
@Grzechoooo: trochę
Odpisz
10 sierpnia 2019, 01:10
@Desuv: mocno średni
Odpisz
29 kwietnia 2020, 13:40
@emilian02: no taki meh trochę
Odpisz
29 kwietnia 2020, 13:43
@Eniek_zgredek: nie narzekaj
Odpisz
24 września 2014, 21:55
zerwał bym :P
Odpisz
24 września 2014, 20:08
Nerwowa jakaś.... B-)
Odpisz