Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2017, 22:43
Jeśli to pidźama party robi dzisiejsza damska młodzież to wszystkie przy telefonach siedzą żadna nic nie powie
Odpisz
25 września 2014, 21:39
Ja sobie wyobrażam że siedzą wszystkie przy komputerach albo komórkach i od czasu do czasu coś powiedzą :|
Odpisz
25 września 2014, 23:08
@jacek1s: Kiedyś tak nie było, ale teraz wszystko się zmieniło i niestety masz racje
Odpisz
26 września 2014, 15:04
@selgia: Mam ten dar wiedzy o wszystkim bez wiedzy :| Moja logika jest moją wiedzą i wiem rzeczy o których nie mam pojęcia :P
Odpisz
26 września 2014, 16:47
@jacek1s: ja to nazywam "domyślaniem się"
Odpisz
26 września 2014, 17:39
@Roger909: A ja wrodzoną inteligencją :|
Odpisz
7 lipca 2017, 16:42
@jacek1s: .
Odpisz
17 lipca 2017, 08:10
@jacek1s: wyjatkowo inteligentna kanapka
Odpisz
25 września 2014, 21:49
I przy takich obrazkach zazwyczaj jest więcej ulubień niż ocen... Ciekawe dlaczego... xD
Odpisz
26 września 2014, 17:29
@MrocznyWilk: DARMOWE POWIADOMIENIE MOTHERFUCKER!
Odpisz
26 września 2014, 20:22
I tak mi się to na nic nie zda :P Nie jestem jednym z tych, którzy jarają się dużą ilością powiadomień. A tak poza tym: Darmowe powiadomienie motherfucker! XD
Odpisz
26 września 2014, 20:38
@MrocznyWilk: No dobra, za to powiadomienie to już będzie 4.99$
Odpisz
26 września 2014, 20:45
No to się wyrówna, bo ty też teraz dostaniesz powiadomienie :P
Odpisz
26 września 2014, 21:21
@MrocznyWilk: A teraz ci pier*olnę tyle powiadomień jak Stalin jebął Hitlerowi plaskaczy.
Odpisz
26 września 2014, 21:22
@MrocznyWilk: Tu masz drugie.
Odpisz
26 września 2014, 21:22
@MrocznyWilk: Na to masz zniżkę o 10%
Odpisz
26 września 2014, 21:23
@MrocznyWilk: Nie będę sknera. To masz za free.
Odpisz
26 września 2014, 21:26
Admin pewnie się zeźli i to usunie, bo się robi spam.
Odpisz
26 września 2014, 21:42
@MrocznyWilk: Wątpie xD to i tak tylko komentarze pod 1 obrazkiem ;p (Jak to zrobiłeś że komentarz nie poszedł do moda? :O)
Odpisz
26 września 2014, 21:56
Ma się te układy... xD
Odpisz
25 września 2014, 22:37
a dlaczego z tego pierwszego jest zdjęcie, a z drugiego nie? hmmm?
Odpisz
25 września 2014, 21:47
jak ją byłam kiedyś na piżama party u koleżanki dała nam piccolo (y)
Odpisz
25 września 2014, 21:53
@noszkurnawszystkozajete: Co to kur*a, FB żeby wpisywać "(y)"?!
Odpisz
25 września 2014, 21:57
tak. mam to w nawyku ludzie xD
Odpisz
25 września 2014, 22:40
@noszkurnawszystkozajete: Dlatego nienawidzę FB ._.
Odpisz
25 września 2014, 22:54
a co to znaczy te (y)? bo ( . Y . ) to jeszcze rozumiem
Odpisz
25 września 2014, 23:05
@bylejakbylegdzie: Jeśli na FB wpiszesz "(y)" to wyjdzie okejka. (Kciuk w górę)
Odpisz
25 września 2014, 23:15
@bylejakbylegdzie: Extra small boobs.
Odpisz
26 września 2014, 05:37
Szkoda słów co się dzieje.
Odpisz
26 września 2014, 17:13
Możesz być moim fejsbukowym przewodnikiem. :)
Odpisz
26 września 2014, 17:18
Nie, dzięki. Chyba zrezygnuję.
Odpisz
26 września 2014, 17:20
Nie to nie. Znajdę sobie kogoś innego, kto będzie mnie uświadamiał, że "to na fejsbuku znaczy (...)"
Odpisz
26 września 2014, 17:23
I tak ch*ja wiem o Fejsbuku ;_; (y) to wyjątek.
Odpisz
26 września 2014, 17:24
Rozumiem.
Odpisz