memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 sierpnia 2018, 19:19
Miałem dokładnie tak samo._.
Odpisz
27 września 2014, 13:04
Nie jestem w stanie uwierzyć, że autor obrazka nie wie do czego służy przycisk "S<=>D"
27 września 2014, 11:45
Mam taki sam kalkulator!i
27 września 2014, 09:06
A obok napis: "ucz się głąbie"
27 września 2014, 08:16
mam to samo. i mam na to sposób: Mode>2>8 I tam liczymy
26 września 2014, 17:56
Ten chłopaczek wygląda jak młodsza wersje tego co się pojawia gdy jest coś dziwnego :O
27 września 2014, 06:49
@Rander: On się nazywa JonTron.
26 września 2014, 09:46
w dodatku źle ;(
26 września 2014, 14:18
@zez3michel: że niby gdzie źle...
26 września 2014, 14:39
@zez3michel: ta kreska to właśnie znak dzielenia
Edytowano - 26 września 2014, 15:53
@majki909: źle podpisane (dziesiątki pod jednościami)
26 września 2014, 15:55
@zez3michel: ...
27 września 2014, 08:13
@zez3michel: wracaj do działu z grami dzieciaku ;d
27 września 2014, 08:23
@zez3michel: Hmmm... Bo to ułamek pingwinie?
27 września 2014, 09:13
@majki909: gratulacje! napisałeś "..." i poraz ierwszy w histori jeji nikt tego nie zminusował! Gud dżob! (i pewnie po tym ci dadzą Ci w dół XD)
27 września 2014, 10:26
@zez3michel: ułamek coś ci mówi?
27 września 2014, 11:07
@Chrzaszcz_Trzcinowy: pierwszy? Dostaje za każdym razem jak pisze ''...'' wystarczy wiedzieć kiedy napisać
27 września 2014, 11:08
@majki909: "Nie dostałeś minusa" o to chodzi XD
27 września 2014, 11:12
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Może temu że w słusznej sprawie xd (jedności pod dziesiątkami) Boże widzisz a nie ultujesz
27 września 2014, 14:08
@majki909: przecież się na nim lituje bo jeszcze nie grzmi
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2018, 19:19
Miałem dokładnie tak samo._.
Odpisz
27 września 2014, 13:04
Nie jestem w stanie uwierzyć, że autor obrazka nie wie do czego służy przycisk "S<=>D"
Odpisz
27 września 2014, 11:45
Mam taki sam kalkulator!i
Odpisz
27 września 2014, 09:06
A obok napis: "ucz się głąbie"
Odpisz
27 września 2014, 08:16
mam to samo. i mam na to sposób: Mode>2>8 I tam liczymy
Odpisz
26 września 2014, 17:56
Ten chłopaczek wygląda jak młodsza wersje tego co się pojawia gdy jest coś dziwnego :O
Odpisz
27 września 2014, 06:49
@Rander: On się nazywa JonTron.
Odpisz
26 września 2014, 09:46
w dodatku źle ;(
Odpisz
26 września 2014, 14:18
@zez3michel: że niby gdzie źle...
Odpisz
26 września 2014, 14:39
@zez3michel: ta kreska to właśnie znak dzielenia
Odpisz
Edytowano - 26 września 2014, 15:53
@majki909: źle podpisane (dziesiątki pod jednościami)
Odpisz
26 września 2014, 15:55
@zez3michel: ...
Odpisz
27 września 2014, 08:13
@zez3michel: wracaj do działu z grami dzieciaku ;d
Odpisz
27 września 2014, 08:23
@zez3michel: Hmmm... Bo to ułamek pingwinie?
Odpisz
27 września 2014, 09:13
@majki909: gratulacje! napisałeś "..." i poraz ierwszy w histori jeji nikt tego nie zminusował! Gud dżob! (i pewnie po tym ci dadzą Ci w dół XD)
Odpisz
27 września 2014, 10:26
@zez3michel: ułamek coś ci mówi?
Odpisz
27 września 2014, 11:07
@Chrzaszcz_Trzcinowy: pierwszy? Dostaje za każdym razem jak pisze ''...'' wystarczy wiedzieć kiedy napisać
Odpisz
27 września 2014, 11:08
@majki909: "Nie dostałeś minusa" o to chodzi XD
Odpisz
27 września 2014, 11:12
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Może temu że w słusznej sprawie xd (jedności pod dziesiątkami) Boże widzisz a nie ultujesz
Odpisz
27 września 2014, 14:08
@majki909: przecież się na nim lituje bo jeszcze nie grzmi
Odpisz