Gdybym zobaczył to w nocy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2018, 01:44
Odpisz
26 września 2014, 15:31
...zdębiałbym.
Odpisz
26 września 2014, 16:15
@Gurdzio56: ba dum tss
Odpisz
21 lipca 2015, 12:33
@kacper26300:
Odpisz
18 kwietnia 2015, 19:52
Dostała bym zawału!
Odpisz
29 września 2014, 15:49
Na początku może tak....Ale w końcu to tylko drzewko.
Odpisz
26 września 2014, 19:45
Kawałki by z ciebie zbierali
Odpisz
26 września 2014, 18:11
uciekałbym srając i krszycząc
Odpisz
26 września 2014, 16:32
spaliłbym to :3
Odpisz
26 września 2014, 16:30
Uciekłbym, tak szczerze to mało kto by nie uciekł.
Odpisz
26 września 2014, 15:37
5/5
Odpisz
26 września 2014, 15:37
bym wziął piłę łańcuchową i bym to ściął
Odpisz
26 września 2014, 15:33
...Zapytałabym : A co mamusia o tak późnej porze robi w lesie?
Odpisz
26 września 2014, 15:30
... zrobiłbym zdjęcie i wrzucił na jeja.
Odpisz
26 września 2014, 15:06
...nie wystraszył bym się bo w nocy nic nie widać...chyba że bym na to poświecił latarką to wtedy tak ^^
Odpisz