Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2014, 17:00
ja zamierzam iść do wojska
Odpisz
27 września 2014, 17:04
@rakcer_PL: Najpierw skończ szkołę/y
Odpisz
27 września 2014, 17:13
prosto w męską dumę
Odpisz
27 września 2014, 17:31
@rakcer_PL: nie, bo w plecy
Odpisz
28 września 2014, 18:45
@rakcer_PL: Spoko ale:
-minimum szkoła średnia(mile widziana matura)
-doskonały wzrok, słuch itp.
-ogólnie bez żadnych chorób
-same szóstki z W-F(oczywiście nie porównuj W-F w gimnazjum z tym w szkole średniej) plus osiągnięcia sportowe.
-odpowiednia budowa ciała (nie przyjmą grubaska lub chudzielca).
Jeśli spełnisz te wymagania to możesz się starać o dostanie się do wojskowej szkoły policealnej :-D
-
Odpisz
Edytowano - 28 września 2014, 19:42
@randalf28: He XD dobre , ale niestety nie do końca prawda , bo jeśli chcesz iść do wojska na zawodowego ale szeregowego to gimnazjum starczy ( oczywiście teoretycznie ) bo w praktyce to trzeba się z piąć ( chyba tak ) fizycznie i psychicznie :)
Odpisz
28 września 2014, 20:37
@oskare117: Może za czasów obowiązkowej służby wojskowej....
Teraz nawet żeby prawko na samochód mieć to musisz posiadać minimum wykształcenie zawodowe -,-
Szeregowy to najniższy stopień w wojsku zawodowym ;_;
Zresztą z samym wykształceniem średnim możesz zostać najwyżej starszym szeregowym...
Żeby być w korpusie podoficerskim lub wyzej trzeba skończyć studia w tym kierunku :-D
Odpisz
10 maja 2022, 13:35
@randalf28: do wojska są mniejsze wymagania, no w sumie zależy jakie wojsko, ale na przykład w wojsku jest wiele osób które chodzą e okularach
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:56
Kto tu wsiadł to nigdy nie wyszedł
Odpisz
1 grudnia 2014, 19:00
Nawet nie ma jednej nogi... No paczajcie na dół !
Odpisz
27 września 2014, 16:21
Zasłużony , dumnie służył krajowi , zapamiętane jest mu to.
Odpisz
28 września 2014, 16:12
@oskare117: służył USA w Iraku... tak bardzo walka o ojczyznę... .-.
Odpisz
28 września 2014, 19:39
Gdyby nie walka naszych jak i USA w Iraku , Afganie , Syrii To byś teraz był obrzezany albo modlił się 4 razy w strone słońca i mówił po Arabsku
Odpisz
28 września 2014, 20:41
@oskare117: gówno prawda :) gdyby nie wojna amerykancow w Iraku kalifat by się nie odrodził ;)
Odpisz
27 września 2014, 15:29
Trzeba było siedzieć u siebie w Ameryce i wziąć się za prawdziwą pracę zamiast terroryzować niepodległe kraje(z ropą). Mam nadzieję, że mu jeszcze jaja urwało :-D
Odpisz
27 września 2014, 23:08
@randalf28: Powiedz takie coś o żołnierzach swojemu dziadkowi, to nieźle ci do dupy nakopie
Odpisz
28 września 2014, 16:13
@WhitePowerPL: Polscy żołnierze walczyli o wolność Polski... a oni walczyli o ropę...
Odpisz
28 września 2014, 16:14
@randalf28: mądrze prawisz!
Odpisz
28 września 2014, 18:37
@WhitePowerPL: 1. Moi dziadkowie nie żyją(więc nie mam jak się skontaktować).
2.Jeden dziadek nie walczył na wojnie a drugi walczył na froncie wschodnim(starszy sierżant) a gdy wraz z armią radziecką wyzwolił Mazury(miejsce zamieszkania) to odszedł ze służby(gdy go rodzina pytała dlaczego to odpowiadał, że zdobycie Berlina to już nie jego wojna).
Czyli w skrócie żaden nie terroryzował cywili :-)))
Odpisz
30 października 2019, 14:00
@randalf28: "gdy wraz z armią czerwoną" Ty wiesz jakich okropieństw dopuszczała się armia czerwona?
Odpisz
27 września 2014, 13:43
Niektórzy żołnierze w ogóle nie będą mogli spojrzeć w lustro...
Odpisz
27 września 2014, 13:11
Cóż w życiu raz się wygrywa raz przegrywa
Wspomnienia są czasem bolesne ale trzeba "wstać " i iść dalej
Odpisz
27 września 2014, 13:05
dobre zdjecie - daje do myslenia...
Odpisz
27 września 2014, 12:07
Co mu jest z nogą?
Odpisz
27 września 2014, 12:11
@CityOfAngel: ...
Odpisz
27 września 2014, 12:12
@PanUranu: Wiem był na wojnie ale on ma metalową nogę...
Odpisz
27 września 2014, 12:13
@CityOfAngel: Bo jest z 2077... :P
Odpisz
27 września 2014, 12:13
@CityOfAngel: To implant... (dałem ci przez przypadek poparcie zamiast odpowiedzieć XD W rekonpensacie mozesz dac mi :D)
Odpisz
27 września 2014, 12:22
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Już xD
Odpisz
27 września 2014, 12:23
@PanUranu: Aha to spoko tylko dziwne jak on ją może chodzić
Odpisz
27 września 2014, 12:29
@CityOfAngel: K*rwa, ty myślisz, że ta proteza jest dla ozdoby? -.-
Odpisz
27 września 2014, 12:57
@CityOfAngel: Nie "ją chodzić " tylko "nią chodzić"
Odpisz
27 września 2014, 13:17
@CityOfAngel: 2077 rok :P
Odpisz
27 września 2014, 13:51
@PanUranu: mechaniczne implanty kończyn niczym z deus ex są już dzisiaj i amerykańscy żołnierze często takie dostają kiedy stracą kończynę
Odpisz
27 września 2014, 14:24
@Chrzaszcz_Trzcinowy: A no dzięki za poprawkę
Odpisz