Żywe zwierzęta sprzedawane jako amulety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 czerwca 2017, 20:20
Biedne żółwiki... ja bym tak Mei nigdy nie potraktowała :(
Odpisz
13 stycznia 2018, 13:22
@roxy697: co.
Odpisz
16 listopada 2018, 19:11
widocznie jej żółwik zwie się Mei.
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:51
Smuteczek :(
Odpisz
25 maja 2015, 22:00
Mój kuzyn miał takie coś ale ze skorpionem a drugie z jaszczurką
Odpisz
9 lutego 2015, 19:41
Wszystko.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 20:19
W mojej szkole w klasie przyrodniczej jest zdechły zaskroniec w słoiku z jakimś alkocholem i nikogo to nie brzydzi tylko te amulety brzydzą.
Odpisz
28 września 2014, 07:12
azjaci to w 100% po|eby
Odpisz
28 września 2014, 08:05
@lazur1225: Pacz, Europejczycy nie potrafią uszanować naszych tradycji i obyczajów, a sami nawet nie wiedzą, że u nich dzieje się to co za Napoleona czy za Hitlera!
Odpisz
28 września 2014, 08:56
Pacz, gdyby Hitler zabijal tylko azjatow to bym go popieral
Odpisz
28 września 2014, 09:04
@lazur1225: Jesteś nacjonalistą i rasistą,zupełnie jak mr. Adolf.
Odpisz
28 września 2014, 09:12
@lazur1225: Gdy by tak było to byś nie miał kompa.
Odpisz
28 września 2014, 11:50
z idiotami nie wygrasz nieważne jak mocne argumenty podasz i tak ich nie zrozumieją
Odpisz
28 września 2014, 14:56
nie jestem idiota tylko rasista azjatycka szmato.
"gdyby tak bylo nie mial bys kompa"
pfff masz downa, fabryki powstaly by na terenie europy i obu ameryk.
PS:to wlasnie w azjii powstaje najwiecej broni
Odpisz
28 września 2014, 15:09
@lazur1225: Rasiści to idioci..
Odpisz
29 września 2014, 15:48
@lazur1225: jestem europejczykiem nie azjatą
Odpisz
3 października 2014, 20:17
@lazur1225: Sam jesteś porąbany.Azjaci są też normalnymi ludzmi rasisto i nazisto powiem ci że takie amulety nie są tylko w Azji.Azjaci się ok szczególnie dla nas ,(w niektórych krajach w Azji) zabijają każdego który zabił turystę z innego kontynentu.Azja jest po prostu niezwykła.
Odpisz
29 września 2014, 11:49
Jak dzieci ,ku*wa ,jak dzieci.
Odpisz
28 września 2014, 21:39
biedne zolwie!
Odpisz
28 września 2014, 19:47
Przekąska?
Odpisz
28 września 2014, 14:00
A może rybki w kuli z kolorowym piaskiem i plastikową roślinką mają lepiej?
Odpisz
28 września 2014, 16:37
Mają gorzej
Odpisz
28 września 2014, 11:51
Żywe? Jak dla mnie to martwe
Odpisz
28 września 2014, 14:00
@majki909: No tak ale wkładane do środka były jeszcze żywe i tam się udusiły.
Odpisz
28 września 2014, 14:04
@Mnich1: Co nie zmienia faktu że sprzedawane są już martwe
Odpisz
28 września 2014, 15:54
@majki909: Nie zawsze. Widziałem filmik raz jak one jeszcze tam dogorywały więc to zależy jak szybko je kupisz.
Odpisz
28 września 2014, 10:38
z azją jest wszystko nie tak
Odpisz
28 września 2014, 10:20
Ja bym takie kupował zamiast rybek z zoologicznego albo po prostu bym je wypuszczał na wolność :3
Odpisz
28 września 2014, 10:37
Prawie jak Da Vinci :O.
Odpisz
28 września 2014, 08:47
o ile wiem to są szprzedawane jako talizmany ale to wygląda tak:
ktoś kupuje żółwia>wypuszcza go jako talizman na szczęście>jakiś szprzedawca go łapie>ktoś kupuje żółwia>wypuszcza go jako talizman na szczęście>jakiś szprzedawca go łapie...
Odpisz
28 września 2014, 09:50
@bylejakbylegdzie: Po ch*j?
Odpisz
28 września 2014, 10:02
@jacek1s: na szczęście tak samo jak niektórzy szukają czterolistną koniczynkę
Odpisz
Edytowano - 28 września 2014, 09:36
Ja bym kupił kilka takich żółwi i trzymał je w akwarium...
EDIT: Oczywiście wypuszczone z tego plastikowego gówna!
Odpisz