Tymczasem na Biegunie Północnym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Jeszcze jak
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2011, 11:02
Św. Mikołaj mieszka przecież w Laponii -_-
Odpisz
28 grudnia 2011, 11:38
@Sauron: No właśnie, totalny ignorant robił ten obrazek!!!
Odpisz
28 grudnia 2011, 12:49
@kezsss: Moderator, a kto inny:)
Odpisz
28 grudnia 2011, 13:24
@Sauron: Potocznie tak.
Odpisz
6 stycznia 2012, 00:46
@Sauron: Laponia jest lub niedaleko Arktyki, tak w kole podbiegunowym ;p
Odpisz
6 stycznia 2012, 10:12
@mikulek04: jest w Finlandii
Odpisz
6 stycznia 2012, 14:51
@Sauron: no właśnie ;p
Odpisz
8 grudnia 2018, 08:57
@Sauron: sw mikolaj mieszka na biegunie
Odpisz
25 grudnia 2020, 13:07
@Sauron: częściowo też w Norwegii.
Odpisz
28 grudnia 2011, 21:47
al-kaida jest wszędzie :D
Odpisz
28 grudnia 2011, 10:21
Artykę nam rozwalą T.T
Odpisz
28 grudnia 2011, 10:33
a nie arktykę?
Odpisz
28 grudnia 2011, 15:12
@hartus: Nie ma to jak czepiać się człowieka, bo mu jednej literki zabrakło.
Odpisz
28 grudnia 2011, 14:53
sciągacz!!!!!!
w tym miesiącu to już było!!
kto popiera!!!!?!???!!!
Odpisz
25 maja 2021, 10:59
@bobi222: nikt
Odpisz