5 podstawowych błędów w mowie ciała
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To musiało być męczące
Tacy to pożyją
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2014, 14:50
Mam afenfosmofobię i NIENAWIDZĘ kiedy ktoś się do mnie przysuwa podczas rozmowy -,- działa to tak, że ten ktoś się do mnie przysuwa, ja się odsuwam, a on się do mnie znowu przysuwa... według mnie to kolejny zły gest podczas rozmowy.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:56
@kotouakk: Niektórzy nauczyciele tak robią.
Odpisz
27 września 2014, 23:30
co to ostatniego: po przeczytaniu tego zaswędziały mnie brwi xD
Odpisz
28 września 2014, 14:12
@noszkurnawszystkozajete: pjona
Odpisz
29 września 2014, 21:45
właściwie nie tyle co zaswędziały tyle mnie zaczęły piec xD
Odpisz
29 września 2014, 21:27
Ja nie lubię, gdy ktoś patrzy mi się w oczy i przybliża się do mnie podczas rozmowy, zwłaszcza z osobą, z którą nie mam bliskich kontaktów...
Odpisz
Edytowano - 29 września 2014, 21:10
no cóż, mi na przykład bardzo przeszkadza, kiedy rozmówca patrzy mi się w oczy i jeszcze stoi zwrócony "ciałem do mnie", bo zwykle tacy ludzie stają po pierwsze - zbyt blisko mnie, po drugie - pochylają się do przodu. Gdybym w takiej sytuacji stała normalnie wyprostowana, to moglibyśmy się ocierać czołami, więc się odchylam do tyłu, a on się pochyla bardziej.
Zaburza mi to banieczkę przestrzeni osobistej, szczególnie gdy patrzy mi się przy tym w oczy :I
zbyt intymnie jak na normalną rozmowę
Jak stoi bokiem do mnie to przynajmniej nie wisi mi brodą nad mostkiem.
Odpisz
27 września 2014, 14:59
czyli garba nie mam bez powodu :/
Odpisz