Annabelle - przeklęta lalka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2018, 20:25
Tak było
Odpisz
23 lutego 2016, 18:39
Czytałam tą creepypaste w 2015 r. Dalej nie usnęłam ;-;
Odpisz
29 września 2014, 17:36
O ile się nie mylę jej przypadkiem zajęli się Warrenowie. Ale nie pamiętam chyba w ich muzeum można ją oglądać. Może ktoś zaprzeczyć lub potwierdzić ?
Odpisz
29 września 2014, 17:38
@Krzysiek14: Mógłbym zaprzeczyć/ potwierdzić bo mam o tym w Enigmie, ale nie chce mi się iść, ale chyba masz rację.
Odpisz
7 października 2014, 06:58
@Maks2603: Dzięki też czytam Enigma a w jakim numerze była ta lalka ?
Odpisz
7 października 2014, 18:12
@Krzysiek14: "Największe tajemnice na temat Jezusa Chrystusa", 3 nr. 2014 r. A co do Warrnerów masz na pewno rację.
Odpisz
10 października 2014, 16:38
@Maks2603: Bardzo dziękuję .Tego numeru niestety nie kupiłem bo nauczycielka stojąca przede mną wykupiła a więcej nie mieli.
Odpisz
29 września 2014, 22:17
Creepypasta "Czerwone Kulki".
Odpisz
29 września 2014, 21:53
siostra chucky ?
Odpisz
27 września 2014, 23:39
Przypomniała mi się creepypasta o niej :3
Odpisz
29 września 2014, 17:01
@SamurajSonia: Dasz linka czy cos?
Odpisz
29 września 2014, 17:06
@SamurajSonia: Daj :D
Odpisz
29 września 2014, 17:50
@Fantie: Trudno w guglach znaleźć?
Odpisz
29 września 2014, 18:09
@PanUranu: Wujek Google Prawdę Ci Powie ...
Odpisz
29 września 2014, 18:21
@PanUranu: najpierw trzeba znać nazwę skąd wiesz że nazwa jest oczywista?
Odpisz
29 września 2014, 18:38
@Fantie: na creepypasta wikia pod tytułem Anabelle
wiadomo, mod linków nie przepuści -.-
Odpisz
29 września 2014, 18:38
@NataszaIv: patrz komentarz wyżej :3
Odpisz
29 września 2014, 20:37
@SamurajSonia: Dziękuję ;)
Odpisz
29 września 2014, 21:46
@NataszaIv: nie ma za co ^^
Odpisz
29 września 2014, 20:17
A Robert the Doll?
Odpisz
29 września 2014, 19:52
CHUCKY!!!
Odpisz
29 września 2014, 17:20
Fake. Proszę mi tu nie piep**yć że to jest udowodnione, bo z dzisiejszymi technikami manipulacji można 'udowodnić' wszystko.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2014, 17:41
@darcus: Gotów na koleją dyskusje o zjawiskach nadprzyrodzonych ?
Odpisz
29 września 2014, 17:46
@darcus: Popieram, popieram. Jednakże, idioci oraz osoby które wierzą w takie, nie inne, bzdety; i tak powiedzą Ci na przekór.
Odpisz
29 września 2014, 17:52
@mozaj: Zawsze.
Odpisz
29 września 2014, 17:53
Niestety, na tą plagę nie ma lekarstwa.
Odpisz
29 września 2014, 18:03
@darcus: Zawsze można do nich strzelać. ;P
Odpisz
29 września 2014, 18:50
@chupacabra001: Prawo chroni głupich, bo głupi nie walczą o swoje, a więc taki manewr by się nie udał.
Odpisz
29 września 2014, 19:08
@darcus: Ach a więc zaczynając: Przeczuwam że dziewczynka miała schizofremie i sama przemieszczała tą lalke i pisała liściki i to ona zabiłe osoby... Jak nie to dusza w zamknięta w innym naczyniu zasypiać solą i spalić żeby ją zniszczyć.
Odpisz
29 września 2014, 19:10
@mozaj: Pierwsza wersja wydaje się o wiele bardziej prawdopodobna.
Odpisz
27 września 2014, 16:31
Przypomniała mi się "Obecność" ;P
Odpisz
27 września 2014, 18:59
Średni film :P
Odpisz
27 września 2014, 19:01
@PanUranu: A ludzie się podniecajo
Odpisz
29 września 2014, 18:09
Ta ...
Odpisz
29 września 2014, 17:57
Kto idzie na Annabelle do kina?
Odpisz
27 września 2014, 17:22
Spalcie to!
Odpisz
27 września 2014, 16:39
powiedziałbym że fake gdyby nie to że jest to udowodnione.
Odpisz
28 września 2014, 13:58
Gdzie?
Odpisz
28 września 2014, 19:05
na świecie. sprecyzuj pytanie.
Odpisz
28 września 2014, 21:41
Na stronce czy w TV czy gdzie...
Odpisz
29 września 2014, 07:07
widziałem w tv kilka lat temu, w pewnym programie w którymy były dialogi ze świadkami, a także nagrania.
Odpisz
29 września 2014, 18:47
Za pieniądze możesz mieć wszystko. Świadków też.
Odpisz
29 września 2014, 20:12
@MyExistence: lalka jest dość stara, w tamtych czasach byłby to wielki skandal. zresztą nie jest to jedyna opętana przez demona rzecz.
Odpisz
14 marca 2017, 21:57
Nie ośmieszaj się, takie rzeczy to fake
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2017, 07:21
@Palauball: Pls, komentarz z 2014 roku, a ty na niego odpisujesz, nie ośmieszaj się
Odpisz
15 marca 2017, 13:25
To że odpowiedziałem na kom z 2014 znaczy że się ośmieszam? Twój tok myślenia jest trochę błędny
Odpisz
15 marca 2017, 14:58
@Palauball: Zrozumiałem że to Fake kilka dni po fali czerwonych..
I tutaj wchodzisz ty, odpisujesz oczywiście z założeniem iż nie wiem że to fake.... Po 3 latach od komentarza....
Odpisz
15 marca 2017, 19:50
A jak to się ma do tego że wg Ciebie ośmieszyłem się poprzez napisanie komentarza?
Odpisz
15 marca 2017, 20:27
@Palauball: Odpowiem pytaniami na pytanie. Czy komentarz napisany 3 lata temu, ośmiesza mnie w tej chwili?
Jak narazie "ośmieszam" się obecnie, prowadząc ten bezsensowny dialog, który obserwuje conajwyżej garstka osób, więc z zasadzie się nie ośmieszam.
Czy komentarz napisany 3 lata temu zmienił twoje wyobrażenie o mnie?
Jaki jest twój cel w kontynuacji tej rozmowy?
Mam nadzieję że wiesz co mam na myśli, bo nie mam ochoty pisać więcej pod tym komentarzem.
Odpisz
15 marca 2017, 20:38
@Palauball: Mój pierwszy komentarz był po prostu szybką ripostą, nie miał konkretnego celu. Czasami to wystarczy aby uznać sprawę za zakończoną.
(Tak, nie tylko ty piszesz pod starymi obrazkami :D)
Odpisz