To uczucie kiedy grasz jak pro
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Typowy NPC
Równi i równiejsi
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2015, 21:53
Brakuje snoop Dogga i blanta. I Doritos i Illuminati.
Odpisz
1 grudnia 2014, 18:13
Brakuje mi tu Doritosów i Snoop Dogga xD
Odpisz
30 września 2014, 20:07
Brakuje mi tu Doritos...
Odpisz
30 września 2014, 17:05
Ten kapelusz capo...
zna się to uczucie
Odpisz
30 września 2014, 16:28
CoD: BO2
Znam to B)
(współczynnik na koniec bitwy 17.00. Pobij to)
Odpisz
30 września 2014, 22:56
@ZawiszaMikolow: Swoją drogą, to ta mapa nazywa się Nuketown.
Odpisz
30 września 2014, 16:22
Ja się taki urodziłem ^^
Odpisz
30 września 2014, 16:19
Tró.
Odpisz