Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szczerbatek12

29 stycznia 2015, 14:10

No coś ty,zostań przy kompie... xd

Avatar Fobi96

29 września 2014, 12:35

ktoś pole siłowe odpalił ? :D

Avatar mrklorens

29 września 2014, 13:09

@Fobi96: *włącza pole siłowe*

Avatar Fobi96

30 września 2014, 15:20

@mrklorens: teraz chaos nam nie zagrozi , przynajmniej na razie

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 14:03

Spokojnie. Wszystko kontroluje :)

Avatar
Michaelpl03

29 września 2014, 14:23

Kto?

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 16:22

ja ;-; ale telefon mysli po swojemu ;-;

Avatar
Michaelpl03

30 września 2014, 07:23

Aha ;-;

Avatar Psuja34

29 września 2014, 13:48

Magowie tworzą bariere. xd

Avatar Artorias

29 września 2014, 15:33

@Psuja34: Ale coś pójdzie nie tak...

Avatar Psuja34

29 września 2014, 16:58

@Artorias: I uwiężą wszystkich mieszkańców Sosnowca. :P

Avatar J2319

29 września 2014, 20:25

@Psuja34: Stefan! Już skończ z tym ładowaniem barierki, ludzie się skarżą na dziwne niebo!

Avatar Psuja34

29 września 2014, 22:25

@J2319: Ale faktyczni u mnie nad Sosnowcem jakoś dziwnie jest xD

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 18:32

Wygląda troche jak jeden z kraterów na księżycu.

Avatar malaho2000

29 września 2014, 12:27

Spokojnie, takie rzeczy w Prypeci to normalka.

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 13:59

@malaho2000: Właśnie, emisje są na porządku dziennym.

Avatar malaho2000

29 września 2014, 14:44

Właśnie, to tylko emisja, wystarczy nie wychodzić z domu.

Avatar Maks2603

29 września 2014, 17:45

@malaho2000: *Sosnowcu.

Avatar szczytnik

29 września 2014, 16:13

Nie

Avatar Quuash

29 września 2014, 15:59

To tylko kosmici. Nie musicie się martwić.

Avatar Szymon123PL

29 września 2014, 15:45

Matko bosko przenajświętszo! Toż to apokaliptum!

Avatar FD_God

29 września 2014, 15:17

Lepiej szybko znajdź schron na czas emisji.

Avatar Dark_Dante

29 września 2014, 15:10

Spokojnie, to tylko emisja

Avatar Mijak

29 września 2014, 14:30

Ja bym się martwił, że mam pękniętą/porysowaną szybę. Ale może to nie to.

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 14:11

Shen Long nadchodzi...

Avatar Thorin_Debowa_Tarcza

29 września 2014, 13:51

Juz dzwonie do Obamy soytac sie co tam z dżihadystami

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 13:22

XD co to eeeeeeeeee siłowe pole lub jakaś dziura

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Płać pan

Nieuczciwa ocena

Nie idź!

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka