Weź tu pojedź spokojnie metrem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy to pożyją
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2018, 17:39
"dokąd pan jedzie?"
Odpisz
22 listopada 2016, 19:25
jedź metrem,mówili...będzie fajnie,mówili...
Odpisz
4 października 2014, 10:43
Cosplay - robisz to dobrze!
Odpisz
4 października 2014, 11:01
Jaki cosplay?!
Odpisz
Edytowano - 4 października 2014, 11:05
@Ravios: Nwm xd Skojarzyło mi się to z jakąś grą.
Odpisz
4 października 2014, 11:06
Pewnie z Silent Hill.
Odpisz
4 października 2014, 11:07
@Preston1996: Coś takiego.
Odpisz
4 października 2014, 12:17
Mi się skojarzyło z Diablo III a dokładnie akt 3 wieczne torturowane olbrzymy przed walką z Azmodanem. :P
Odpisz
4 października 2014, 12:38
@Ravios: to piramodogłowy ;-; :D
Odpisz
4 października 2014, 12:56
jak ty to zrobiłeś że on skojarzył ci się z tan tymi demonami?
Odpisz
4 października 2014, 14:42
@mrklorens: Normalnie.
Odpisz
25 października 2014, 23:46
@Preston1996: student hill homecoming trójkontna głową bałem się go bardzo
Odpisz
4 października 2014, 10:50
Pyramid head ! a teraz mam pytanie z jakiego on horroru jest ??
Odpisz
4 października 2014, 11:21
@KapitanOczywisty: gra Silent Hill
Odpisz
4 października 2014, 12:26
@KapitanOczywisty: jest z horroru silent hill
Odpisz
4 października 2014, 13:24
@Chewbacca: Film powstał na podstawie gry. Ktoś się nie zna i hejtuje.
Odpisz
4 października 2014, 13:22
pewnie jedzie na PGA
Odpisz
4 października 2014, 12:26
hah dobre :D XD
Odpisz
4 października 2014, 10:12
Pyramid head?
Odpisz
4 października 2014, 10:44
Tak xd
Odpisz
4 października 2014, 10:10
But First let me take s selfie! <(=^w^=)>
Odpisz
29 września 2014, 18:53
Ja bym zrobił sobie z nim zdjęcie :3
Odpisz
29 września 2014, 18:43
Zbyt dobrze D:
Odpisz
29 września 2014, 17:02
Piramido Głowy dal nie kumatych .-.
Odpisz
25 kwietnia 2020, 08:07
@V1RU5: No to trochę oczywiste
Odpisz
29 września 2014, 14:11
wpaść na takie coś mglistej nocy, po dobrym horrorze. zawał
Odpisz