memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 kwietnia 2021, 21:56
Milutki kotek to masło maślane.
Odpisz
2 stycznia 2022, 18:45
@JaJestemZWami: Nie koniecznie
12 lutego 2016, 17:06
fajny koteł 👍
31 marca 2015, 09:10
Śliczny
Edytowano - 16 czerwca 2013, 07:37
@KontoUsunięte: Na dywanie a nie na stole... Znaczy na podłodze
15 stycznia 2009, 22:32
On leży na stole. Widać serwetke pod nim. Słodki jest.
16 czerwca 2013, 07:36
@Nicunia: On leży na dywanie i w pudełku
19 stycznia 2013, 19:36
Słodziak
22 lipca 2012, 12:01
ciacha sie skońcyły? <sweet oczka>
18 lipca 2012, 10:56
kotek w pudełku od Ciastek czy coś?
16 lipca 2012, 10:26
Jaki sweet <3
8 maja 2012, 15:19
uujejku
11 grudnia 2010, 16:33
Nie wiem co w takim gównie jest smiesznego. 1
10 sierpnia 2011, 21:50
@chupacabra001: Dla twojej wiadomości nie wszystko musi byś śmieszne.Co do obrazka super ;D
11 sierpnia 2011, 13:49
@juice: Dla Twojej wiadomości, to jest serwis "śmiechowy"...
4 lipca 2018, 14:28
@chupacabra001: idź się napić wódki, bo tylko to ci zostało dobry człowieku.
20 lipca 2018, 22:53
@remek2006: Nie piję wódki, wolę piwo, wino albo miody pitne. Od biedy kaszubską whiskey, czyli taki specyficzny bimber.
14 listopada 2018, 21:14
@chupacabra001: To jak tam Twoje miody pitne?
15 grudnia 2018, 22:41
@Siszel: Dobrze.
29 marca 2011, 14:59
fajny
9 lipca 2010, 13:23
ale ty jestes głupia ... leży na stole ale w tym pudełku inteligencie ..
14 grudnia 2008, 10:15
Milutki koteczek, ale czy mi się wydaje, czy jest na ulicy i ktoś może go rozdeptać?! 4/5
9 grudnia 2008, 14:18
jest taki ładny
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2021, 21:56
Milutki kotek to masło maślane.
Odpisz
2 stycznia 2022, 18:45
@JaJestemZWami: Nie koniecznie
Odpisz
12 lutego 2016, 17:06
fajny koteł 👍
Odpisz
31 marca 2015, 09:10
Śliczny
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2013, 07:37
@KontoUsunięte: Na dywanie a nie na stole... Znaczy na podłodze
Odpisz
15 stycznia 2009, 22:32
On leży na stole. Widać serwetke pod nim. Słodki jest.
Odpisz
16 czerwca 2013, 07:36
@Nicunia: On leży na dywanie i w pudełku
Odpisz
19 stycznia 2013, 19:36
Słodziak
Odpisz
22 lipca 2012, 12:01
ciacha sie skońcyły? <sweet oczka>
Odpisz
18 lipca 2012, 10:56
kotek w pudełku od Ciastek czy coś?
Odpisz
16 lipca 2012, 10:26
Jaki sweet <3
Odpisz
8 maja 2012, 15:19
uujejku
Odpisz
11 grudnia 2010, 16:33
Nie wiem co w takim gównie jest smiesznego. 1
Odpisz
10 sierpnia 2011, 21:50
@chupacabra001: Dla twojej wiadomości nie wszystko musi byś śmieszne.Co do obrazka super ;D
Odpisz
11 sierpnia 2011, 13:49
@juice: Dla Twojej wiadomości, to jest serwis "śmiechowy"...
Odpisz
4 lipca 2018, 14:28
@chupacabra001: idź się napić wódki, bo tylko to ci zostało dobry człowieku.
Odpisz
20 lipca 2018, 22:53
@remek2006: Nie piję wódki, wolę piwo, wino albo miody pitne. Od biedy kaszubską whiskey, czyli taki specyficzny bimber.
Odpisz
14 listopada 2018, 21:14
@chupacabra001: To jak tam Twoje miody pitne?
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:41
@Siszel: Dobrze.
Odpisz
29 marca 2011, 14:59
fajny
Odpisz
9 lipca 2010, 13:23
ale ty jestes głupia ... leży na stole ale w tym pudełku inteligencie ..
Odpisz
14 grudnia 2008, 10:15
Milutki koteczek, ale czy mi się wydaje, czy jest na ulicy i ktoś może go rozdeptać?! 4/5
Odpisz
9 grudnia 2008, 14:18
jest taki ładny
Odpisz